1

haha Glikitake dobre

0

https://vine.co/v/MvYVaU9inBj
nie wiem czy ktoś to dawał , ale dobre to :) bez spiny

0

OJ chyba Zubiego głowa boli od tych transferów , a myślał że będzie miał wolne przez sankcje . Agger zdecydowanie nie w swoim klubie nie gra w podstawowym składzie , lepiej dołożyć kasę i kupić Laporta

0

Przestańcie Guardiola był trenerem z doświadczeniem ? po sezonie będziemy rozliczać trenera , ja uważam że Martino nie był złym trenerem wiadomo błędy popełniał , ale kto ich nie popełnia . Jakby dostał lepszą kadrę Tata czyli stopera wysokiego i zwrotnego i prawy obrońca , myślę że lepiej to by wyglądało

0

co zrobiła ? dopiero przyszedłem z pracy

1

Henry Thuram

0

oj miasto piękne :) nie do opisania jak kolega wyżej pisał

3

I ja się pochwalę , że widziałem :) uzależnia i to bardzo w tym roku planuję jeszcze 1 wizytę na Camp Nou , ale to już w przyszłym sezonie będzie to wyjazd na 2 mecze LM i La Liga

2

Nie lubię białych i mogę życzyć im porażki , nie musi być 7 0 wystarczy 1 0

1

tak ale w tym meczu Barca stwarzała okazje , raziła nieskutecznością wierzę , że w rewanżu wygrają

1

Co do podwyżki dla Messiego , w tym sezonie na pewno bym nie dał , niech pokaże że zasłużył , np niech wygra Ligę mistrzów w przyszłym sezonie , a jak ma stroić fochy i nie grać tylko dreptać , to niech idzie do Psg . Przeżyłem sprzedaż Ronaldinho , Ronaldo (fenomeno) , Romario , innych grajków to i przeżyje sprzedaż Messiego , a kasy trochę wpadnie do klubowej kasy .

0

Czemu do przewidzenia ? zabrakło trochę cm przy strzale Neymara i by było 2:2 , nie wiadomo co by się w dogrywce wydarzyło eh i 2 gole wpadły z winy Alvesa dla mnie to Montoya powinien się ogrywać do końca sezonu co ma być , to będzie

0

co jak co ale ten gościu nić nie robi

4

eh Pinto na fałszywą 9 więcej będzie biegał przynajmniej :) lub na skrzydło więcej zwodów niż Tello ma

5

Sanabria w brodę sobie pluję ława w Sassuolo :)

5

Sanabria sobie pewnie w brodę pluję hehe ławka w Sassuolo :)

0

wow wow czapki z głów

0

albo po dłoni lub skopani po plecach

0

Oglądałeś mecz z Liverpoolem ? co on robił :) albo samobój jego z przed paru miesięcy

0

Dobrze żeby udało się sfinalizować takie transfery . Trzeba pokombinować jeszcze z prawym obrońcą

0

Nie wiem czy ktoś już pisał Tata dał dzisiaj dzień wolny zawodnikom pojawiło się 6 piłkarzy z własnej woli byli to Iniesta , Mascherano , krytykowany Neymar przez kibiców ,oraz 3 którzy leczą urazy Bartra , Pique i Puyol widać jak im zależy

0

ależ meczyk

0

ależ Sterlling wiatru robi z przodu

0

podwyżkę niech jemu dadzą będzie miał motywacje

0

A Messi podwyżkę dostanie eh śmieszne a potem brak kasy na ŚO

0

A co Alexis ma grać stopera , daj spokój grywał Busi już na tej pozycji , nawet w reprezentacji

0

Nie wiem nie bardzo się interesuje Polską piłką ale chyba Milik przeszedł za 2 mln euro jakieś , ale mogę się mylić Rudnevs też za ładną kasę poszedł

0

Popatrzcie co robi Chelsea blokuje grę Thibaut Courtois w przypadku wylosowania w 1/2 LM Chelsea zagra jak Atleti wpłaci 10 mln , a u nas sprzedaje się gracza za 2,5 mln który kosztował 40 mln skandal , niektórzy gracze T Mobile Ekstraklasa więcej kosztują

0

to co ten prostak tutaj jeszcze robi ? eh brak słów

0

haha a mój idol to Wawrzyniak :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?