1

nie Mirek co ty robisz

1

GHANA Joachim Loew wyjmuj baby z nosa :) go Ghana

1

go Ghana je.... szkopów

0

A jakby tego Fernandeza na stopera sprowadzić zamiast rudego co wy na to ? myślę jako 4 stoper

0

marszczerano marsczerano :)

0

Jeszcze 1 sezon mogłby pograć , bo nie wydaje mi się że w tym sezonie sprowadzą Koke

2

tyskie ma fajną
-za kim jesteś
-za Brazylią
- acha to my jesteśmy za tobą :)

0

15 minut na sen :)

1

nie ma haha :)

0

haha jeszcze 3 :)

0

ależ brama

0

zgadza się

0

Remis makaroniarze się podłożą chyba , żeby anglia nie awansowała i potem będą chcieli urusów ograć

0

no tak , ale przywiązałem się do nich , w tym krótkim czasie

0

Ronaldinho , Romario , Ronaldo

0

Szkoda mi jego jeden z moich ulubionych grajków, eh móglby pograć jeszcze jeden sezon, chyba że Koke ściągną . Kto teraz będzie specjalistą od murawy :)

1

Wątpie w ten transfer , ale zdecydowanie jest wart dołożenia kilka mln , zamiast Higuaina . Igła w ostateczności za 25 mln :)

0

Gabi Tevez Nasri

1

o rany ilu grajków z Liverpoolu

0

olać Higuaina brać Cuadrado nie wiem ile on warty nie pamiętam chyba jakieś 30 mln brać nie zastanawiać się już dawno to pisałem

0

gol gol gol

0

wow Cuadrado

0

ależ kot z tego Cuadrado

0

Hazard jest uniwersalny i jest kotem , to jest moje marzenie aby ktoś jego ściągnął , ale znając nasz zarząd to wezmą Higuaina bo Messi dobre słowko szepnął

0

Lepiej dołożyć kilka mln i Hazarda jak da radę

0

Lepiej nie pisać co zrobił Song chamstwo dyskfalifikacja na kilka meczy

0

nie gadajcie podobno jest dobry ten Ochoa . Ja bym nie dał 12 mln na drugiego bramkarza . Potrzebni są nam jeszcze obrońcy chyba że Barca ma wiecej pieniędzy i nie zdradza ile ma kasy żeby kogoś dobrego kupić

0

Alonso zaraz czerwień dostanie

1

żal ramos

0

Szkoda że Barca się nie interesuje Mathieu Valbuena , jakby Xavi chciał odejść , wiem że gościu wiekowy , ale sądzę , że 2/3 sezony mógłby pograć , potem kto wie może Alen Haililović wskoczy do pierwszej drużyny . Na Koke bym nie liczył ciężki do wyciągnięcia , a Valbuena jest nie drogą opcją . Co sądzicie o Mathieu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?