dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie Mirek co ty robisz
1
GHANA Joachim Loew wyjmuj baby z nosa :) go Ghana
1
go Ghana je.... szkopów
0
A jakby tego Fernandeza na stopera sprowadzić zamiast rudego co wy na to ? myślę jako 4 stoper
0
marszczerano marsczerano :)
0
Jeszcze 1 sezon mogłby pograć , bo nie wydaje mi się że w tym sezonie sprowadzą Koke
2
tyskie ma fajną
-za kim jesteś
-za Brazylią
- acha to my jesteśmy za tobą :)
0
15 minut na sen :)
1
nie ma haha :)
0
haha jeszcze 3 :)
0
ależ brama
0
zgadza się
0
Remis makaroniarze się podłożą chyba , żeby anglia nie awansowała i potem będą chcieli urusów ograć
0
no tak , ale przywiązałem się do nich , w tym krótkim czasie
0
Ronaldinho , Romario , Ronaldo
0
Szkoda mi jego jeden z moich ulubionych grajków, eh móglby pograć jeszcze jeden sezon, chyba że Koke ściągną . Kto teraz będzie specjalistą od murawy :)
1
Wątpie w ten transfer , ale zdecydowanie jest wart dołożenia kilka mln , zamiast Higuaina . Igła w ostateczności za 25 mln :)
0
Gabi Tevez Nasri
1
o rany ilu grajków z Liverpoolu
0
olać Higuaina brać Cuadrado nie wiem ile on warty nie pamiętam chyba jakieś 30 mln brać nie zastanawiać się już dawno to pisałem
0
gol gol gol
0
wow Cuadrado
0
ależ kot z tego Cuadrado
0
Hazard jest uniwersalny i jest kotem , to jest moje marzenie aby ktoś jego ściągnął , ale znając nasz zarząd to wezmą Higuaina bo Messi dobre słowko szepnął
0
Lepiej dołożyć kilka mln i Hazarda jak da radę
0
Lepiej nie pisać co zrobił Song chamstwo dyskfalifikacja na kilka meczy
0
nie gadajcie podobno jest dobry ten Ochoa . Ja bym nie dał 12 mln na drugiego bramkarza . Potrzebni są nam jeszcze obrońcy chyba że Barca ma wiecej pieniędzy i nie zdradza ile ma kasy żeby kogoś dobrego kupić
0
Alonso zaraz czerwień dostanie
1
żal ramos
0
Szkoda że Barca się nie interesuje Mathieu Valbuena , jakby Xavi chciał odejść , wiem że gościu wiekowy , ale sądzę , że 2/3 sezony mógłby pograć , potem kto wie może Alen Haililović wskoczy do pierwszej drużyny . Na Koke bym nie liczył ciężki do wyciągnięcia , a Valbuena jest nie drogą opcją . Co sądzicie o Mathieu ?