dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Byłem wczoraj u szwagra pomóc w zbiorze truskawek. Słuchajcie jaki im artysta z Ukrainy się trafił. Na sam początek idzie do sklepu kupuje piwo i pyta się chłopaków czy może wypić browarka żeby szefowa nie widziała, szwagier się pyta gdzie robisz ten pokazał palcem, szwagier myślał że u sąsiada robi i się śmieją z typa. Ale minę miał szwagier jak wraca do domu, a ten za nim w podwórko. Dziewczyny które robią z nim, boją i zamykają się typ przed nimi paraduje z pindolem. Wczoraj zajeżdżam, a ten zająca małego złapał
I mówi ze będzie chodowal. Mówię żeby jego wypuścił, bo nie przeżyje, a ten swoje. Dawno takiego artysty u szwagra nie widziałem. Wyliczy ze zarobi na szlugi i piwo i jest ok. Szwagier mówi ze to jego ostatnie chwile, więcej na światło i papier wyda.
2
@Ojciec5tkidzieci śmiałem się z osób w szkole którzy takie głupoty oglądają
1
@kamiVeB Xavi Iniesta Deco
0
@Szalik oj ja kiedyś chciałem kolekcje moich ulubionych grajków zacząłem od iniesty potem miał być Xavi, Leo i na Andresie się skończyło
0
@tristan87 spokojnie mama da xd
0
@Ferran ja tez na meczyk, ale koszulka ze sklepu. Musi pachnieć Camp Nou
0
Powiem wam że jakby Lewy wylądował w Barcelonie to bym
Wziął koszulkę z jego nazwiskiem.
A wy jak?
0
To co gramy?
0
@AllBundy już widzę powołania takich grajków jak Balde Ilias Akomach
0
Ten Halland to kot zaraz Hatrika strzeli
0
@Emhyr Sergi Roberto jeszcze
2
Oj ciężko będzie wygryźć Lewemu wielkiego Luuka
0
Real to miał farta ze nie zagrał wspaniały Luuk
0
@OsamaDembele ognisko zrobiłem z ziomkiem
0
@OsamaDembele mały kac, ale nie jest źle :)
1
Ciekawe jak tam koeman? Coś mówił ze będzie oglądał mecze Xaviego z uśmiechem na twarzy
2
@Gavinho narazie nikt nie będzie tęsknił
0
@POLNEYMAR Argentynie. Polska jak zajmie drugie miejsce będzie git
0
@qubson12345 węgiel jest tylko robią nas w konia sprzedawcy.
1
@Przemek2323 mało wiesz jeszcze. Pewnie w atak na Ukrainę nie wierzyłeś? Putin to chory łeb
0
@Przemek2323 widzę ze ty jeszcze dobrze nie wiesz kto to Putin ten gość jest do wszystkiego zdolny i wcale bym się nie zdziwił jakby to była jego sprawka
0
Pojechalbym po złocisty napój, ale auto mi zasypało :) hm przez tą pogodę sięgnę po coś mocniejszego.
0
@GeraltzKatalonii Meksyk teraz może słabo a na mundial mogą zrobić formę
0
też wam wyskakują reklamy na stronie gorących mamusiek?
0
Przedstawi mi ktoś procentowe szanse kogo możemy wylosować z danego koszyka?
1
@Rust_Cohle ja się pytam gdzie Prawo ulicy?
0
@marekBarca o zobaczę taktyk
0
@FC1899Barca panie ten grajek gdyby nie kontuzja kolana to zjadł by ich w statystkach. Najlepsza 9 w historii piłki. Chyba ze Van Basten był lepszy nie wiem ciężko mi powiedzieć nie moje pokolenie. Jego kontuzja tez wykończyła
2
@Yiamuiaijahaima ja mam wywalone czy będzie czy nie. Tylko jemu zawsze przymykają oczy na kartki
0
Przecież to żółta kartka