4

Byłem wczoraj u szwagra pomóc w zbiorze truskawek. Słuchajcie jaki im artysta z Ukrainy się trafił. Na sam początek idzie do sklepu kupuje piwo i pyta się chłopaków czy może wypić browarka żeby szefowa nie widziała, szwagier się pyta gdzie robisz ten pokazał palcem, szwagier myślał że u sąsiada robi i się śmieją z typa. Ale minę miał szwagier jak wraca do domu, a ten za nim w podwórko. Dziewczyny które robią z nim, boją i zamykają się typ przed nimi paraduje z pindolem. Wczoraj zajeżdżam, a ten zająca małego złapał
I mówi ze będzie chodowal. Mówię żeby jego wypuścił, bo nie przeżyje, a ten swoje. Dawno takiego artysty u szwagra nie widziałem. Wyliczy ze zarobi na szlugi i piwo i jest ok. Szwagier mówi ze to jego ostatnie chwile, więcej na światło i papier wyda.

2

@Ojciec5tkidzieci śmiałem się z osób w szkole którzy takie głupoty oglądają

1

@kamiVeB Xavi Iniesta Deco

0

@Szalik oj ja kiedyś chciałem kolekcje moich ulubionych grajków zacząłem od iniesty potem miał być Xavi, Leo i na Andresie się skończyło

0

@tristan87 spokojnie mama da xd

0

@Ferran ja tez na meczyk, ale koszulka ze sklepu. Musi pachnieć Camp Nou

0

Powiem wam że jakby Lewy wylądował w Barcelonie to bym
Wziął koszulkę z jego nazwiskiem.
A wy jak?

0


To co gramy?

0

@AllBundy już widzę powołania takich grajków jak Balde Ilias Akomach

0

Ten Halland to kot zaraz Hatrika strzeli

0

@Emhyr Sergi Roberto jeszcze

2

Oj ciężko będzie wygryźć Lewemu wielkiego Luuka

0

Real to miał farta ze nie zagrał wspaniały Luuk

0

@OsamaDembele ognisko zrobiłem z ziomkiem

0

@OsamaDembele mały kac, ale nie jest źle :)

1

Ciekawe jak tam koeman? Coś mówił ze będzie oglądał mecze Xaviego z uśmiechem na twarzy

2

@Gavinho narazie nikt nie będzie tęsknił

0

@POLNEYMAR Argentynie. Polska jak zajmie drugie miejsce będzie git

0

@qubson12345 węgiel jest tylko robią nas w konia sprzedawcy.

1

@Przemek2323 mało wiesz jeszcze. Pewnie w atak na Ukrainę nie wierzyłeś? Putin to chory łeb

0

@Przemek2323 widzę ze ty jeszcze dobrze nie wiesz kto to Putin ten gość jest do wszystkiego zdolny i wcale bym się nie zdziwił jakby to była jego sprawka

0

Pojechalbym po złocisty napój, ale auto mi zasypało :) hm przez tą pogodę sięgnę po coś mocniejszego.

0

@GeraltzKatalonii Meksyk teraz może słabo a na mundial mogą zrobić formę

0

też wam wyskakują reklamy na stronie gorących mamusiek?

0

Przedstawi mi ktoś procentowe szanse kogo możemy wylosować z danego koszyka?

1

@Rust_Cohle ja się pytam gdzie Prawo ulicy?

0

@marekBarca o zobaczę taktyk

0

@FC1899Barca panie ten grajek gdyby nie kontuzja kolana to zjadł by ich w statystkach. Najlepsza 9 w historii piłki. Chyba ze Van Basten był lepszy nie wiem ciężko mi powiedzieć nie moje pokolenie. Jego kontuzja tez wykończyła

2

@Yiamuiaijahaima ja mam wywalone czy będzie czy nie. Tylko jemu zawsze przymykają oczy na kartki

0

Przecież to żółta kartka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?