2

@CatalanDream jeju myślałem ze to jakiś chłop

0

@paweldunajecfcb wbijają w okolice kręgosłupa nie wiem nie poczułem tego. A pamietam bałem się tego na sali mnie nastraszył taki gościu co już miał kilka operacji. Wszystko jest ok tylko dwa trzy dni po zabiegu niesamowity ból

0

@paweldunajecfcb państwowo czekałem 4 miesiące przez pandemie przesunęli mi o dwa miesiące. Znieczulenie miejscowe

0

@paweldunajecfcb miałem w czerwcu 2020
Co tam?

1

@Danny Gaucho spoko jak będą tam sportowcy typu Radzikowski który ma zasady to jestem za. Ale tych pijaków, jutuberów takich jak sex masterka wywalić
Chodzi mi o to żeby pokazywali ludzi z klasą, a nie patologie. Tyle

2

@Transu96 poprostu widzę kto na tych galach jest i to mi wystarczy. Umiem lepiej zorganizować sobie czas niż oglądać takie ścierwo
@Danny Gaucho rządu tez nie oglądam. Dlatego warto zaprzestać promować taki gniot. Debili z podwórka omijam szerokim łukiem. Wole na rower wyskoczyć lub zrobić coś koło domu konstruktywnego

0

@Danny Gaucho żadnej nie oglądałem bo tam same jełopy

0

@Transu96 dlaczego niczego? niech zostanie Boks bo tam akurat to są sportowcy, a na tych galach jakieś kasztany co maja problemy z alkoholem i innymi używkami.

6

Powinni zakazać te gale typu fame, punchdown, alkomaster i te programy typu warsaw shore czy jak to się tam pisze, to promowanie debilizmu bo niewiem jak to nazwać. Ludzie zaczynaja coraz to głupsze rzeczy oglądać i śmiać się z głupoty.

11

@KrystianR Martin to piłkarz inny niż inny poprostu Goatwite

0

@paweldunajecfcb myj zęby będą czyste :)

0

Jako fan prawdziwej piłki przyznaje że lewy i Messi zasługują na ZP nikt inny

2

@Worny aby w piłkę umiał grać i wiedział kiedy trening

1

Haha barca rudego vs barca Xaviego


0

Jest jedziecie z nimi lepsze szejki

0

Kto komentuje na Polsacie mecz city Psg?

2

Brawo vive 29-27 z Barca

1

@Kgorecki2500 co to za śmieszna kwota tym mnie kupią

4

@BarcaInfo Haha chciałbym zobaczyć minę jordiego

5

Hajta powiedzonka
Gdzie tu wjeżdżasz jak pasy są

1


Ale prezent dla straży granicznej od rolników

1

@Don-Corleone ja nadal wole canal plus od eleven. W skokach TVP robiło robotę ja tam nie patrzę czy to tvpis czy coś innego w tv oglądam tylko sport nic innego

1

Oglądacie skoki w TVN? Dla mnie straciły urok. Chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do komentarzu TVP

0

@nammah sam teatr oglądasz nafukanych dzbanów

0

@TheNekro94 ja nie wiem kto ten cyrk ogląda? Dokąd ten świat zmierza? Potem dzieciaki biorą wzorce z takich patoli

1

@LuQa_ presja meczu

2

Langlet przy Maquierze to profesor

0

Rany ale mnie pośladek boli chyba rwa kulszowa mnie za atakowała. Miał ktoś z was z tym problem? Eh spać nie mogę jaki ból

0

Haha szukam meczu Bayernu, a zapomniałem że to na viaplay

0

@kamilos1214 lepiej mieć 200 zł niż nie mieć. Ale faktycznie lipa 200 zł za sobotę to nawet na obiad w dobrej knajpie na dwie nie wystarczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?