dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@CatalanDream jeju myślałem ze to jakiś chłop
0
@paweldunajecfcb wbijają w okolice kręgosłupa nie wiem nie poczułem tego. A pamietam bałem się tego na sali mnie nastraszył taki gościu co już miał kilka operacji. Wszystko jest ok tylko dwa trzy dni po zabiegu niesamowity ból
0
@paweldunajecfcb państwowo czekałem 4 miesiące przez pandemie przesunęli mi o dwa miesiące. Znieczulenie miejscowe
0
@paweldunajecfcb miałem w czerwcu 2020
Co tam?
1
@Danny Gaucho spoko jak będą tam sportowcy typu Radzikowski który ma zasady to jestem za. Ale tych pijaków, jutuberów takich jak sex masterka wywalić
Chodzi mi o to żeby pokazywali ludzi z klasą, a nie patologie. Tyle
2
@Transu96 poprostu widzę kto na tych galach jest i to mi wystarczy. Umiem lepiej zorganizować sobie czas niż oglądać takie ścierwo
@Danny Gaucho rządu tez nie oglądam. Dlatego warto zaprzestać promować taki gniot. Debili z podwórka omijam szerokim łukiem. Wole na rower wyskoczyć lub zrobić coś koło domu konstruktywnego
0
@Danny Gaucho żadnej nie oglądałem bo tam same jełopy
0
@Transu96 dlaczego niczego? niech zostanie Boks bo tam akurat to są sportowcy, a na tych galach jakieś kasztany co maja problemy z alkoholem i innymi używkami.
6
Powinni zakazać te gale typu fame, punchdown, alkomaster i te programy typu warsaw shore czy jak to się tam pisze, to promowanie debilizmu bo niewiem jak to nazwać. Ludzie zaczynaja coraz to głupsze rzeczy oglądać i śmiać się z głupoty.
11
@KrystianR Martin to piłkarz inny niż inny poprostu Goatwite
0
@paweldunajecfcb myj zęby będą czyste :)
0
Jako fan prawdziwej piłki przyznaje że lewy i Messi zasługują na ZP nikt inny
2
@Worny aby w piłkę umiał grać i wiedział kiedy trening
1
Haha barca rudego vs barca Xaviego
0
Jest jedziecie z nimi lepsze szejki
0
Kto komentuje na Polsacie mecz city Psg?
2
Brawo vive 29-27 z Barca
1
@Kgorecki2500 co to za śmieszna kwota tym mnie kupią
4
@BarcaInfo Haha chciałbym zobaczyć minę jordiego
5
Hajta powiedzonka
Gdzie tu wjeżdżasz jak pasy są
1
Ale prezent dla straży granicznej od rolników
1
@Don-Corleone ja nadal wole canal plus od eleven. W skokach TVP robiło robotę ja tam nie patrzę czy to tvpis czy coś innego w tv oglądam tylko sport nic innego
1
Oglądacie skoki w TVN? Dla mnie straciły urok. Chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do komentarzu TVP
0
@nammah sam teatr oglądasz nafukanych dzbanów
0
@TheNekro94 ja nie wiem kto ten cyrk ogląda? Dokąd ten świat zmierza? Potem dzieciaki biorą wzorce z takich patoli
1
@LuQa_ presja meczu
2
Langlet przy Maquierze to profesor
0
Rany ale mnie pośladek boli chyba rwa kulszowa mnie za atakowała. Miał ktoś z was z tym problem? Eh spać nie mogę jaki ból
0
Haha szukam meczu Bayernu, a zapomniałem że to na viaplay
0
@kamilos1214 lepiej mieć 200 zł niż nie mieć. Ale faktycznie lipa 200 zł za sobotę to nawet na obiad w dobrej knajpie na dwie nie wystarczy