dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore wszytko jedno oby tego rudego na ławce nie widzieć
0
@Breakdrowser lepiej po czole niż po żebrach jak Krysztiano
8
Gdybym był prezesem Barcelony, to po tych słowach Ludwiczka wziął bym 12 mln ojro wsadził jemu w cztery litery i nakopał jemu w tłustą d…
Aż mnie nosi i meczów mi się nie chce oglądać ukochanej Barcy. Jak żyć?
1
Jadę na gierkę wcześniej nie mogę na to patrzeć
0
Błagam przegramy to
0
@Bocheno1 a Ciebie jak Lewy?
Rany nie macie co robić?
Dla mnie może wygrać Robert
1
@Krzychuuuu14 serio coś słyszałem ze lewy ma dostać złota piłkę na zagranicznych stronach. Ale coś mi się wydaje że za rok 2020
1
@Coutinho007 A znawcy La Rambli mówią że jak obrońca się dobrze ustawi to nie ma szans żeby przejść xd
2
@Kurkmen o rany jak ktoś kichnie zakaszle to już apokalipsa
Ja się przestałem tym dawno przejmować. Jeżdżę pociągami od kilku lat i nie choruje. Jak zdarzy mi się zachorować to od zimnego piwka i dwa dni gardło mnie boli.
Te maseczki nic nie dają, ludziom w głowach poprzewracali
3
@Bocheno1 nie dzięki niemu mniej na stadion przychodzi
1
@klaunBawarski 1Lewy 2 Messi 3 Salah
2
@Janiama a ja w niego jeszcze wierze nie jest taki zły dobry rezerwowy. Tacy są też potrzebni.
0
@ElTomas Haha a można tez spuścić głowę i powiedzieć pierd….. nie biegnę za nim? Również Depay po stracie mógł kasować
0
@klaunBawarski Psg Bayern Liverpool Chelsea City równe top 5 ciężko wybrać
Z czarnych koni Ajax Napoli
1
@Rewolucja123 przecież Minqueza był przy Vinicjusie tylko minął jego on ma pokrętło w nodze i nie jednego grajka minie. To był wielbłąd Memphisa i tyle
1
@Janiama dobrze mówisz zachował się jak grajek z orlika.
Mam nadzieje że Rudy wypomni to na treningu, a nie kawały będą sobie opowiadać.
0
@Roafson24 tak samo myślę
To juniorski błąd. Tak można zawodnika na orliku odpuścić, a nie w el clasico. Skoro stoper może pobiec z kontrą, to napastnik musi za nim wracać.
0
@masq przeanalizuj jeszcze raz tą bramkę. Depay stracił piłkę i biegnie razem z Alabą po czym jego odpuszcza. Zawodnik na takim poziomie nie ma prawa zostawić zawodnika i po stracie piłki i jeszcze w tak ważnym meczu. Według mnie powinien zacisnąć żeby i gonić Alabe. On za niego odpowiadał
0
@Bocheno1 gorsi od Ludwiczka nie będą. Chyba mają pojęcie że Luuk do Barcelony nie pasuje.
0
@Janiama według mnie nie ma asekuracji. Pamietam jak za Enrique asekurował Rakitic, a tutaj nic. Jak Real atakował stroną Vinicjusa, to FDJ powinien asekurować ten sektor. Nie wiem ja za Ronalda nie widzę pozytywów.
0
@GeneralXavi Mata ambitna płyta? Hm
Może jeszcze leosia i Żabson
5
Lakers naszpikowane gwiazdami jak Psg i nic nie grają.
0
@AmigoBlancos Iker
Puyol
Carlos
Alves
Busquets
Xavi
Messi
Ronaldo
Fenomeno
Guardiola
1
@MesQueUnClub_87 Breaking Bad 2 Peaky Blinders 3 Prawo ulicy 4 Dexter 5 Gra o tron 6 Narcos 7 synowie anarchii 8 Kompania Braci 9 Banshee 10 zakazane imperium
6
Czujecie el Clasico? Bo ja jakoś straciłem magię tego meczu. Kiedyś tydzień przed meczem organizowałem ze znajomymi meczyk u siebie, a teraz zapomniałem ze mecz jest w niedziele i ustawiłem się na wyprawę rowerową. Kiedyś to było za Mourinho, Guardioli oglądało się kilka dni przed meczem poprzednie klasyki i było czuć po plechach że meczycho nadchodzi.
1
@TheGoldenEleven1 Robert Lewandowski
2Leo Messi
3 Kylian Mbappe
4 N’golo Kante
5 Benzema
0
@tristan87 jeden jakiś tam raper który mało mnie interesuje chodzi inter Bedoesa. Drugi to nie wiem kto to
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wasza ulubiona drużyna NBA?
U mnie Lakers
0
@Dembouz1899 lewy jutro hattricka strzeli