2

Sędziowanie na poziomie gry Barcy

0

Koeman spal sobie jointa i spier…..

3

Jak sobie przypomnę ze narzekaliśmy na Goatwite i widzę w składzie Luuka to aż mi nóż w kieszeni się otwiera. Fenomeno wracaj szybko

2

@Gwyn lepiej grac bez napastnika i dać szansę Rikiemu lub Cou
Haha albo Langlet w obronie a napastnikiem Nestor

0

Prędzej own goal strzeli niż wspaniały laki luuk Eh gratuluje logiki rudego

1

@IronSanHybrid Pedri lub Fati

0

@Emhyr fajnie jakby Halland przyszedł to przyszłość piłki, Leo to już powoli przeszłość jakby tak zarobił to znakomity ruch ze strony Laporty

0

@ShinobiQWE tsk samo myśle niech Lewy wygra należy sie jemu. A Psg to kasztany niech przegrywają

0

@arkasath jak Olaboga będzie komentował to Nestor

0

@Katalonbar to samo co teraz tylko w drugą stronę
Głosowanie na PiS i po to samo a i ten cały Hołownia to taki sami pionek jak Kukiz zdrajca. Wystarczy zobaczyć kogo Holownia ma w sztabie wyborczym

1

@fcbarcafan19 a tutaj jeden herb= dwa herby na plus

0

@Dior sorki ze tak późno
Rano wyruszyłem pociągiem w stronę Radomia(wykorzystaliśmy dzień bez samochodu darmowe przejazdy) z Radomia do Dęblina, przez Zwoleń, Kazimierz Dolny, Puławy, Dęblin, z Dęblina w swoje miejscowości okolice Warszawy

0

@avexavi powinno się udać ekipa fajna i pogoda jak z bajki
Tylko będę wyglądał jak zombi xd

0

@avexavi z przeziębieniem walczyłem i udało się

0

Kurna rano o 5 ruszam na wyprawę rowerową i zasnąć nie mogę pospałem 2 godzinki może.

0

@Kidd wybacz ale ten Dest mnie nie przekonuje

1

@Katalonbar większość lepsza by była od rudego on taktycznie słaby, sporo użytkowników coś z Fifki umie i chyba nikt by nie powiedział że słabych ma piłkarzy.

9

@Magicc89PL większe straty będą jak zostanie

0

@Kidd że co dośrodkowanie ma lepsze? Nie przypominam sobie aby jakiś gol wpadł po jego wrzutce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@culesjasiules wiem ze każdy inaczej to widzi, nic bym nie pisał gdyby nie ten Dest to już stary Alves byłby lepszy.

3

@Rewolucja123 a skąd nam wiedzieć czy chciał zostać? Tego się pewnie nie dowiemy żeby nie psuć legendy klubu. Według mnie to już dawno było ustalone, ale to jest tylko moje zdanie. Jak było to wie tylko Prezes i otoczenie Messiego

1

@Bobo25 adoptować dziecko powinno Kobieta z Facetem, a nie dwóch tatusiów. Koniec kropka za dużo tej tolerancji. Są pewne granice

0

Co on z tym Luukiem? Gość zagrał słabo z automatu ławka powinna być

7

@PodkarpackiKibic mi też stał się obojętny klub jest ponad piłkarza. Przeżyłem już sporo odejść, a klubowi dalej kibicuje

0

@Coutinho007 Krysztiano powiedział by że Granada zapłaci rachunek

2

@Don-Corleone Don do czego to doszło ze czekasz na mecz ligue 1? Eh gratuluję wytrwałości mnie nawet Messi nie przekona do tej ligi, fakt ze na YT zobaczę jak sobie radzi Leo, bo to mój ulubiony piłkarz zaraz po Romario Ronaldinho Iniesta I Xavi, ale ta liga mnie nigdy nie przekona i jeszcze bardziej jak tam szejkowie grają. Haha nienawiść do szejków tak zostałem wychowany w mordę xebane kuxwy rozjeżdżał bym walcem

1

@RonnieVEB pograłbym kiedyś ekipa z LR ale muszę dobrze rehabilitacje przejść po zerwanych wiązadłach i łąkotkach. W siatkę już trochę gram tenisa i myślę wrócić do Piłki zaczynając od pozycji bramkarza

0

@DaPidejpi do gry? Czy do browara?

0

@DaPidejpi wyterani nie chcieli grac bo złe samopoczucie mieli :)
A tak na serio to trochę dziwne typy tyle lat a nie potrafią się zorganizować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?