- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1053 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1053 Culés
7
Naom Chomsky, cytuję "Mam wrażenie, że niedługo tolerancja dojdzie do takiego momentu, w którym mądrym ludziom zabronią myśleć, aby nie urazić uczyć ludzi głupich". Daje do myślenia, co nie??? Żachnąłem się, żachnąłem się na to, że D10S już chyba nie zobaczę w koszulce najukochańszej Barçy, dlatego też nie odpowiadam na komentarze. Jesteśmy anonimowi w cyberprzestrzeni, to tylko i wyłącznie net - świat Orwella, trza wszystko brać pół żartem /pół serio, mam takową nadzieję, że kiedyś mistrz nad mistrze X muzy, czyli Tarantino, to nakręci film w Polsze, a jego tytuł będzie brzmiał: Belweder - manekin i niemowa!!! Quentin??? Bon mot!!! Byle do następnego meczu Barçy - już człek ma bodźcowy impuls, że się tak wyrażę, ale również czekam na dzisiejszy hicior w Ligue 1... PSG vs Lyon!!! Kultowy hicior muzy w arcydziełach Tarantino. Ave "Witkowanie" and Mop15/Kukiz15!!!
Jackie Brown - Movie Soundtrack (Full Album) HQ - YouTube
1
@Don-Corleone W lidze francuskiej to i my byśmy strzelali Donie mój drogi
2
@Encore Dokładnie, mój internetowy Przyjacielu, jeśli mogę się tak do Ciebie zwracać??? :)
2
@Don-Corleone Don do czego to doszło ze czekasz na mecz ligue 1? Eh gratuluję wytrwałości mnie nawet Messi nie przekona do tej ligi, fakt ze na YT zobaczę jak sobie radzi Leo, bo to mój ulubiony piłkarz zaraz po Romario Ronaldinho Iniesta I Xavi, ale ta liga mnie nigdy nie przekona i jeszcze bardziej jak tam szejkowie grają. Haha nienawiść do szejków tak zostałem wychowany w mordę xebane kuxwy rozjeżdżał bym walcem
0
@Don-Corleone pozdrowienia byczku, i uważaj z białą ścieżką, żeby nie przesadzić.
0
@Don-Corleone pewnie że tak