0

Fajnie jakby te Psg odpadło

1

@Azi opowiem tobie inna historię to nie ściema
Kiedyś mojego kumpla żona miała objawy typowo Covidowe przyjechali w tym obraniu Ala kosmici pobrali próbki z nosa i zostawili na parapecie zapomnieli, wychodząc kazali czekać na informacje. Tak z ciekawości zadzwonili później i pytają się jak testy wyszły kobitka powiedziała ze chwile to potrwa przychodzi i bo pewnym czasie mówi ze ma pani Covida Haha ale im się głupio zrobiło jak powiedziała że to nie możliwe po próbki zostawili na parapecie. Cyrk

0

@AmigoBlancos ale żeby tak naszego Polaka rodaka nie lubić? Eh to super grajek pokera Realowi strzelił. Jak byłem młody myślałem że Polska nigdy nie będzie mieć grajka na światowym poziomie. A tu się Lewy pojawił zdobywca ZP i być może przyszłej złotej piłki. Eh powinnismy się cieszyć i doceniać naszego Roberta, bo może być tak ze długo nie będzie takiego grajka.

1

@Roxi Barca Psg to co przeżyłem ciężko opisać

2

@Jakchcesz Robert Mateja

0

@amanter a co to urodziny siostry już?

0

Ręcznik ten Ter Stegen

0

@Foton ciekawy jestem kto wygra

0

Usłyszałem pierwszy raz tą Sarę James powiem wam ma głos dziewczyna zjada Roksanę Węgiel i Wiki Gabor

0

@Sau_Ron Asensio i Vinicjus

0

@barca87f zgrabna lekko przy kości może być.

0

@Borneo serio wierzysz w Polexit?

7

@Janiama W Polsce nigdy nie będzie dobrze jak będzie rządzić PO lub PiS

27

@robsesh u mnie mama jak chorowała to krótko, a teraz trzyma ją dwa tygodnie. Szczepiona dwoma dawkami phizerem. A więc szczepimy się :)
Dobrze że się nie szczepiłem, nawet jakby mi płacili w tysiącach, to nie przyjmę tego świństwa.

0

@Barwindg Haha kłamca kłamca kłamca

0

Ale pyta zaorała demonstrantów w Warszawie. Jaok dobry w tym jest



0

@Pawel13sz I młodego wysokiego luuka

0

@amanter Zibi mówi po cichu ze Lewy

0

@Rewolucja123 dziękuję w końcu konkretna odpowiedź. Z jaką przewagą?

0

Kto wygrał ankietę na złotą piłkę na La Rambli? Lewy czy Messi?

0

@Dzikowa a ten Wijnalduma gra? Prędzej Geya zobaczysz lub Herrere

0

@Objectivo kiedy 4dawka?

0

@TheNekro94 chyba 10 razy w roku xd

0

@Dzikowa oni kibiców kupują
Musisz się zgłosić i może Ciebie wybiorą.
Eh serio na mecz PSG żeby zobaczyć Leo? A co jak nie zagra?

0

@DonMatteo901 o rany co za ludzie oni się sami kompromitują
Konopnicka to w grobie się przewraca

1

Coś dla fanów Leosi :)




2

@BorzyKrzys 60 tka

7

@Sau_Ron leosia wszystkie utwory

0

Krysztiano Top 3 ZP

0

@TheNekro94 Omar z the wire i Dexter wysoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?