dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie jakby te Psg odpadło
1
@Azi opowiem tobie inna historię to nie ściema
Kiedyś mojego kumpla żona miała objawy typowo Covidowe przyjechali w tym obraniu Ala kosmici pobrali próbki z nosa i zostawili na parapecie zapomnieli, wychodząc kazali czekać na informacje. Tak z ciekawości zadzwonili później i pytają się jak testy wyszły kobitka powiedziała ze chwile to potrwa przychodzi i bo pewnym czasie mówi ze ma pani Covida Haha ale im się głupio zrobiło jak powiedziała że to nie możliwe po próbki zostawili na parapecie. Cyrk
0
@AmigoBlancos ale żeby tak naszego Polaka rodaka nie lubić? Eh to super grajek pokera Realowi strzelił. Jak byłem młody myślałem że Polska nigdy nie będzie mieć grajka na światowym poziomie. A tu się Lewy pojawił zdobywca ZP i być może przyszłej złotej piłki. Eh powinnismy się cieszyć i doceniać naszego Roberta, bo może być tak ze długo nie będzie takiego grajka.
1
@Roxi Barca Psg to co przeżyłem ciężko opisać
2
@Jakchcesz Robert Mateja
0
@amanter a co to urodziny siostry już?
0
Ręcznik ten Ter Stegen
0
@Foton ciekawy jestem kto wygra
0
Usłyszałem pierwszy raz tą Sarę James powiem wam ma głos dziewczyna zjada Roksanę Węgiel i Wiki Gabor
0
@Sau_Ron Asensio i Vinicjus
0
@barca87f zgrabna lekko przy kości może być.
0
@Borneo serio wierzysz w Polexit?
7
@Janiama W Polsce nigdy nie będzie dobrze jak będzie rządzić PO lub PiS
27
@robsesh u mnie mama jak chorowała to krótko, a teraz trzyma ją dwa tygodnie. Szczepiona dwoma dawkami phizerem. A więc szczepimy się :)
Dobrze że się nie szczepiłem, nawet jakby mi płacili w tysiącach, to nie przyjmę tego świństwa.
0
@Barwindg Haha kłamca kłamca kłamca
0
Ale pyta zaorała demonstrantów w Warszawie. Jaok dobry w tym jest
0
@Pawel13sz I młodego wysokiego luuka
0
@amanter Zibi mówi po cichu ze Lewy
0
@Rewolucja123 dziękuję w końcu konkretna odpowiedź. Z jaką przewagą?
0
Kto wygrał ankietę na złotą piłkę na La Rambli? Lewy czy Messi?
0
@Dzikowa a ten Wijnalduma gra? Prędzej Geya zobaczysz lub Herrere
0
@Objectivo kiedy 4dawka?
0
@TheNekro94 chyba 10 razy w roku xd
0
@Dzikowa oni kibiców kupują
Musisz się zgłosić i może Ciebie wybiorą.
Eh serio na mecz PSG żeby zobaczyć Leo? A co jak nie zagra?
0
@DonMatteo901 o rany co za ludzie oni się sami kompromitują
Konopnicka to w grobie się przewraca
1
Coś dla fanów Leosi :)
2
@BorzyKrzys 60 tka
7
@Sau_Ron leosia wszystkie utwory
0
Krysztiano Top 3 ZP
0
@TheNekro94 Omar z the wire i Dexter wysoko