dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPidejpi mam podobne zdanie mordo
2
@DaPidejpi zaraz zjedzą Ciebie xd
0
Wow co sokół wydał After, nic i na cały świat przesłuchane same sztosiwa
2
@Darkfin No to zapinamy pasy i oglądamy
0
@Darkfin Pozdrowileś La Ramble?
0
@macio_944 z czego rżysz? To poważne sprawy. Tak samo możesz zachorować po szczepieniu jak i bez szczepienia, a i ludzie po szczepieniach umierają znam takie przypadki że dwa dni po szczepieniu zmarli. Ja uważam ze mam dobra odporność i mój organizm dobrze sobie radzi z chorobami. Ja rzadko choruje, a pociągami jeżdżę gdzie ludzie kichają, kaszlą i jakoś wirusów nie łapie. Pozdro i szanujmy się elo.
Każdy ma prawo wyboru.
1
@Abominacja Ta szczepionka nie ratuje Ciebie przed chorobą, ani zarażeniem. Gdzie tu logika szczepienia? Jak chcą to niech się szczepią ludzie z słabą odpornością. Ja mam dobra od kilku lat nie choruje. Jak mnie coś złapie to dwa dni i zdrowy najczęściej gardło sobie podrażniam zimnymi napojami.
Zrozum to że nie każdemu potrzebna ta szczepionka
0
@deyna2018 tak jedna osoba chorowała, a cztery nie zachorowały.
0
@nammah po wpisach nie ma co sprawdzić widać że to nie sport tylko jakaś patologia. Cyrk i jeszcze w ppv pewnie.
0
@Joe_Pesci o kim wy piszecie? Co to z walki? Kto to ten Don kasjo, non stop w melanżu, to jakieś walki patoli?
1
Ładny mecz vive
0
@cules100pro zrób to dla rodziny
0
@Comentateiro jakby się zachowywali jak ludzie to można by kilku przyjąć. A widać jaka to młodzież kamień w rękę i jazda. Nie chce problemów w naszym Państwie. Weż się ogarnij i pomysł dlaczego Francja i Niemcy bezpośrednio nie przyjmą xd
0
@deyna2018 znam takie przypadki
2
@Comentateiro a co tutaj mają w tym wypadku wyborcy Pisu?
Haha no nie wierzę
0
@bartas97 prawie po fali?
Haha nie mogę z tych numerów prawie jak w siquid game
0
@Nazio87 na bank mundial 1994 wtedy pokochałem grę Romario nie pamietam jaki to mecz, ale potem oglądałem każdy mecz, a na koszulce markerem pisałem Romario
2
@Kondziubarca szczepimy się xd
1
@tobiasson92 Eh ze wasz jeszcze te liczby interesują
2
@LS przestałbym pić wreszcie, nic mnie nie przekona do tych szczepień
Chyba że osoba która mnie szczepi weźmie odpowiedzialność ze mi nic nie będzie. Druga sprawa poczekam na skuteczna szczepionkę. Te mnie nie przekonują
0
@EldoradoHaze to jak ta drużyna się nazywała?
Jeszcze w kadrze wylądujesz xd
0
@Commandement to wyjaśnij mi hipokryzje teraz z Marszu Niepodległości, który był krytykowany?
A nie można oceniać wszystkich…….
1
Komentarz usunięty
0
@Comentateiro Niemcy zaprosili Francja zaprosiła mało tobie informacji jak strzelają do ludzi nie winnych weź przez chwilę pomyśl. Nie życzę tobie żeby ktoś z twojej rodziny został postrzelony lub zraniony nożem to jest dzicz.
0
@Rust_Cohle nie tylko on :)
0
@tomcruise trudno ostatnio przez jednego bana już dostałem
Edit lepiej ty o nim nie pisz, edytuj bo donosik będzie xd
4
To są biedne dzieci które potrzebują pomocy xd
Nie mogę i przyjdzie tobie tutaj jakiś użytkownik z nazw nie będę wymieniał, ponieważ szkoda czasu, nerwów i później pluł na Polskie Wojsko. Z góry powinny być bany, a redakcja widzę broni poprawności politycznej. Z takim myśleniem nigdy nie będzie dobrze. Później będą przypadki jak w Liverpoolu lub w Niemczech jak w jechał w tłum ludzi.
2
Piękny avatar wjechał?
1
Umtiti nowy transfer Xaviego
2
@dziaraka Dobrze ze chociaż tyle zrobił, ilu kibiców przybyło dzięki Roniemu