dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz bida w kraju nie na co do garnka włożyć
0
@draxidox niedługo za jazdę na rowerze podatek narzucą
1
@szymon6847 Haha na you tube ostatnio oglądałem best moments SDR
4
@GregSTG to nie chodzi o kasę tylko o zdrowie piłkarzy. Pomyślałeś chociaż o tym przez chwilę?
0
@RR w kosmos jak piłka Ramosa
Przecież to wyraźny spalony. Taki przykład jakby trafiła w bramkę i bramkarz by wypluł i żółw by był na pozycji spalonej, też by nie było spalonego?
11
@FC1899Barca grałeś kiedyś w piłkę co trzy dni, czy tylko w Fife przed monitorem?
Fifia i Uefa robi z piłkarzy maszynki do robienia pieniędzy i nie martwią się o zdrowie piłkarzy.
1
@IronSanHybrid o rany z takim myśleniem to świat zginie
0
@Vebrol zabiłeś mnie haha
1
@Vebrol nie widzę skoków w tvnie Haha Urbański Prokop Gesler Wojewódzki jaka śmietanka w studio skoków xd
1
@don'T.R.I.P.e Powoli pakować? Myślę że już powinna być spakowana i czekać w hali odlotów
3
W Anglii to niedługo liga arabska powstanie
4
@kuz Haha ta on i porządek.
On u siebie w pokoju, kontuzji by się nabawił o własne skarpety
0
@Rick w Polsce Ostr Sokół Pezet Magik Pono Z nowych Quebo
0
@msmsms a ja chciałbym żeby piesi patrzyli uważnie co się dzieje na drodze, a nie w telefonie
0
@agaFCB to super takie małe rzeczy cieszą
0
Jak zagrał Gavi?
1
@Vebrol Maxi lepszy niż Goatwite i Luuk
0
Hej jak kto jest z tymi wylotami za granicę?
Ktoś mi mówił ze nie potrzebne testy ani szczepionka. Czy to prawda?
1
@Janas11224 i zajęcia z lgbt xd
1
@Pawel13sz kaske chciał przytulić jeszcze rudy zawsze wredny
0
YT działa patrzcie na to.
Pisać kto czego się spodziewał po naszym Fenomeno
0
@Muszynianka ty racja wskoczę po jednego zimnego xd podsunąłeś pomysła. Brawo ty
0
Straciłem sens życia Fb nie działa xd
0
@Junngeas Suarez Benzema Oblak
2
Pewnie Jordi Crujff przekonał Laporta
0
Zabawił się w Leo
0
@arkasath gratuluje myślenia? Ta szczepionka Ciebie nie uratuje. przed wirusem.
0
O Roberto zbawiciel
2
@Jakub1513 nie dziwie się tobie jak widzę naszą grę tez nam takie odruchy
0
@norbi77 ale ich tam zaorał xd