8

@Sulimo Ronaldinho jaki był taki był ale dużo zrobił dla klubu. Rivaldo i Romario bym pochwalił jeszcze

2

@Rust_Cohle a mi się podobał ten jak w koszulkę się nie mieścił. Prawie jak mały zidane Nasri

0

@Rewolucja123 tak i Andre Gomesa

0

@agaFCB przeczytał ze u xaviego będzie zapieprz

0

Może to zadziała na imigrantów


6

@marcinK0000 weź tego spacyfikuj co z szpadlem się rzuca

0

@Abominacja złe wybory w Ameryce. Stany dały oszukać się mediom

0

@Abominacja tak, a co się dzieje w Holandii? 85% zaszczepionych i przypadki śmiertelne nadal są
A i powiedz to mojej mamie która nie miała problemów z chorobami, a po dwóch dawkach meczy chorobą już ponad miesiąc i w 100% się nie może wyleczyć

0

@LS ile dałbym żeby to był miesiąc

3

@Pawel13sz trzeba jego umiejętnie obić xd idealna wrzutkę taką nie za niską, ani za wysoką

0

@Pogba będą rzucać kostką w policję
Potem powiedzą ze to narodowcy xd

1

@Commandement trzeba użyć odpowiednich metod, stawianie ogrodzenia nie ma sensu. My nie mamy takiego doświadczenia z takimi problemami, możemy tylko wymieniać się głupimi pomysłami. Nam nadzieję że wojsko podejmie odpowiednie decyzje.

4

@Commandement tak bo ogrodzenia powstaną za pstryknięciem palców Eh niezły magik jesteś. Z takim pomysłem to granice obronimy

0

@draxidox


Warto posłuchać i zastanowić się na kogo głosujemy. Po latach wychodzi prawda.

0

@Rust_Cohle akurat oglądam czasami mecze united fakt rzadko, ale widzę też że Luczo ogląda i broni Simon, a nie ten cudowny De Gea

19

@Kidd Haha zamienił stryjek siekierkę na kijek

0

@DonMatteo901 Haha lider ataku

0

@RomanHoffer z maczetą?

0

@mikiiki Dembele wygrywa

0

@Coutinho007 jak poważne te kontuzje?

0

@Pawlusek what? Co tu jest grane?

0

Kto kontuzjowany dzisiaj ? wróciłem do domku właśnie i nie jestem w temacie. Wyjaśni ktoś?

0

Zobaczę gdzieś retransmisje meczu Barcy Eh do kumpla na ważenie piwa wpadłem i się schodzi

0

@sebqPL po tryplecie

10

@Joe_Barbaro rany kolejny znawca co chyba w życiu piłki nie kopnął. Nasza gra opierała się na podaniach, a w tiki tace za najlepszych czasów kluby imały się różnych sposobów żeby w tym przeszkodzić. Takich jak nie koszenie murawy, właściwe nawodnienie lub faule, głupotą się jest z tego śmiać. To trzeba było podziwiać,bo piłka nożna to gra zespołowa, nikt tego w historii nie opanował lepiej niż Barca.

0

@Wiktoria13 netflix

0

@Colon trzeci ????

1

Jakby co dzisiaj premiera Narcos Meksyk

0

@Ojciec5tkidzieci mam nadzieje ze Polak rodak będzie z złotą piłeczką

0

@Herato to nawet moja stara by wiedziała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?