dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Sulimo Ronaldinho jaki był taki był ale dużo zrobił dla klubu. Rivaldo i Romario bym pochwalił jeszcze
2
@Rust_Cohle a mi się podobał ten jak w koszulkę się nie mieścił. Prawie jak mały zidane Nasri
0
@Rewolucja123 tak i Andre Gomesa
0
@agaFCB przeczytał ze u xaviego będzie zapieprz
0
Może to zadziała na imigrantów
6
@marcinK0000 weź tego spacyfikuj co z szpadlem się rzuca
0
@Abominacja złe wybory w Ameryce. Stany dały oszukać się mediom
0
@Abominacja tak, a co się dzieje w Holandii? 85% zaszczepionych i przypadki śmiertelne nadal są
A i powiedz to mojej mamie która nie miała problemów z chorobami, a po dwóch dawkach meczy chorobą już ponad miesiąc i w 100% się nie może wyleczyć
0
@LS ile dałbym żeby to był miesiąc
3
@Pawel13sz trzeba jego umiejętnie obić xd idealna wrzutkę taką nie za niską, ani za wysoką
0
@Pogba będą rzucać kostką w policję
Potem powiedzą ze to narodowcy xd
1
@Commandement trzeba użyć odpowiednich metod, stawianie ogrodzenia nie ma sensu. My nie mamy takiego doświadczenia z takimi problemami, możemy tylko wymieniać się głupimi pomysłami. Nam nadzieję że wojsko podejmie odpowiednie decyzje.
4
@Commandement tak bo ogrodzenia powstaną za pstryknięciem palców Eh niezły magik jesteś. Z takim pomysłem to granice obronimy
0
@draxidox
Warto posłuchać i zastanowić się na kogo głosujemy. Po latach wychodzi prawda.
0
@Rust_Cohle akurat oglądam czasami mecze united fakt rzadko, ale widzę też że Luczo ogląda i broni Simon, a nie ten cudowny De Gea
19
@Kidd Haha zamienił stryjek siekierkę na kijek
0
@DonMatteo901 Haha lider ataku
0
@RomanHoffer z maczetą?
0
@mikiiki Dembele wygrywa
0
@Coutinho007 jak poważne te kontuzje?
0
@Pawlusek what? Co tu jest grane?
0
Kto kontuzjowany dzisiaj ? wróciłem do domku właśnie i nie jestem w temacie. Wyjaśni ktoś?
0
Zobaczę gdzieś retransmisje meczu Barcy Eh do kumpla na ważenie piwa wpadłem i się schodzi
0
@sebqPL po tryplecie
10
@Joe_Barbaro rany kolejny znawca co chyba w życiu piłki nie kopnął. Nasza gra opierała się na podaniach, a w tiki tace za najlepszych czasów kluby imały się różnych sposobów żeby w tym przeszkodzić. Takich jak nie koszenie murawy, właściwe nawodnienie lub faule, głupotą się jest z tego śmiać. To trzeba było podziwiać,bo piłka nożna to gra zespołowa, nikt tego w historii nie opanował lepiej niż Barca.
0
@Wiktoria13 netflix
0
@Colon trzeci ????
1
Jakby co dzisiaj premiera Narcos Meksyk
0
@Ojciec5tkidzieci mam nadzieje ze Polak rodak będzie z złotą piłeczką
0
@Herato to nawet moja stara by wiedziała