1

@MesQueUnClub96 niemożliwe nie istnieje

0

Skoki w TVP i odrazu lepiej skaczą

0

@tadzik447 o lecę zobaczę ba TVN nie da się oglądać

1

@Persyfl coś tobie powiem ja się mniej tego Covida boje niż tej szczepionki która nie wiem czy coś daje. Statystyki pokazują że ten COVID nie jest taki straszny.

0

@Hasszz dobre te odloty? kolega pyta

6

Nie wstydzę się być foliarzem, po tym co zaczyna się dziać na świecie.

0

@NaFazieHitman Trzeba się zastanowić nad wyjściem z Unii

0

Będzie złota piłka dla Roberta


0

@MrPGG co ten mądry człowiek powiedział? Jakiś link można

5

Fanem jestem Halanda też mi się coś należy za darmo nie będę jego wspierał

0

@BorzyKrzys ja więcej stresu przed polonezem miałem :)

0

@kamyk_23 leci mecz w tv?

1

@Odcinkowy a jaki kalendarz teraz mają
Liverpool, Leicester, City, united i chyba Burnley

0

@RobiS Breaking Bad, drugi ciężko mi wybrać między Kompanią Braci a The Wire

0

@JimMorrisonFCB no właśnie widzę
Masakra to jest mecz za 6 punktów

0

Newcastle co z wami? Bo Kołczinio nie pójdzie grac w championship

0

Pracuje ktoś elektronarzędziami Ryobi?
Myślę zakupić szlifierkę kątową akumulatorową i młotowiertarkę akumulatorową

2

@dawidor9 nie przyjmuje tylko zapytałem :) spokojnie
@Striker o takich odpowiedzi oczekuje zabawnych
@A4ron ty tez super. Spoko nie ma co wpadać w panikę

0

Jak tam odczuwacie strach przed Omicronem?

0

I takiego do tv wezmą nie mogę buła

0

A gdzie lewy z Węgrami?

0

@Ls0811 moja znajoma jest pielęgniarką w szpitalu i podobno najwiecej chorujących w szpitalu to zaszczepieni :) widać że różne przypadki są.

0

@masq poczekaj chwile i złapie tych zaszczepionych

1

@Janiama 3:2 dla Barcelony

2

@Ptasior morgenstern jeszcze kotem był

2

@pt9 bo to debilizm ja pie ….. że ludzie takie coś oglądają. Przecież to ameby umysłowe na fukane ryje.

3

@Peszko07 o odporny na szczepionki
To nie trzeba się będzie szczepić już

2

@Rust_Cohle wiem jedno że sportowcy maja swoich ulubionych dziennikarzy. Przykład Messiego nie każdemu udzieli wywiadu. Ma swoich zaufanych.

2

Fajne te skoki w TVN hehe widowni przed tv nie przyciągną. Ostatnio widziałem wywiad Stocha i według mnie nie chętnie odpowiadał na pytania dziennikarza z tvn. Co jak co TVP była w tym lepsza Kurzajewski fajne wywiady robił

0

@Encore A moje zdanie Iniesta i Xavi to ścisły top5 jaki oni mieli luz 4 razy wygrana liga mistrzów 2 razy euro i mundial i inne tytuły
Wygląda to tak według mnie
1 Messi
2 Cristiano
3 Iniesta
4 Xavi
5 Ronaldinho mógłby być wyżej gdyby się lepiej prowadził
6 dobra dam tego Zidana żeby nie mówili że nieobiektywny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?