0

@antymadridista100 antymadrista na100%

1

@Janiama oj Stasiu to był technik szkoda że tak życie się jemu ułożyło. Fajnie było z nim o piłce podyskutować jak spacerował lub na rowerze jeździł. Pierwsze korki które miałem to od niego. Chciał otworzyć szkółkę, starał się żeby gmina pomogła zero zainteresowania było z strony miasta. Wspaniały człowiek dzięki niemu pokochałem piłkę.

3

@Adi123456789 ja Man dość kup eleven bo La liga, kup Polsat sport bo liga mistrzów, kup viaplay bo liga Europy
A niech spi…,., zaraz się wkurzę i wszystko skasuje ewentualnie eleven przez neta dla La ligi

5

@Momals11 Memphis to musi oglądać codziennie przed snem, żeby znowu nie odpuścił tak jak Alaby

2

@Janiama fajna sprawa grać z kimś dobrym, ja za dzieciaka podpatrywałem Stasia Terleckiego rany jak on nami kręcił. Po paru gierkach z nim stałem się jednym z lepszych grajków w szkole.

0

Dandjuma co za kot

0

Brawo villarreal

1

Ter Stegen by to wpuścił
Co wyjął Rulli

1

@mekston talizmanem był Douglas i dużo tanszym

0

@pawello10 to boty Bartomeu xd

0

@Jonyx niby kto?
Z góry odpisze pewnie Pique widziałeś jego zaangażowanie nawet przy porażce 3:0?

0

@Messibestplayerintheworld dojdzie Fati i Pedri a i jeszcze Araujo i Nico czyli 7 potrzeba

1

@horang a co zaszczepiony nie będzie miał podobnych objawów?
Pod respiratorem nie leżał. Nie wiadomo ile zaszczepionych ma podobne objawy.

0

@Woland10 Dest więcej niż Ter Stegen?
Widzę to tak Dest 20 mln
Ter Stegen 30
De jong 75 fajnie jakby barca odzyskała kasę

0

@Janiama ja od początku jestem jego hejterem. Grajek z przebłyskami poziom Semedo. Barca jak kupowała to powinna innego gracza z Ajaxu wziąć Mauzariego
@Azi Ale nie zachowujeu się też jak prawy obrońca, odpuszczając Davisa. Stanął w miejscu

1

@wierbafcb W sumie racja mija ich jak tyczki, kanały zakłada

9

Mam coś na ostudzenie emocji po meczu
Ależ Ciro wszedł niczym Ramos, chyba na treningu zobaczył Sergio
https://x.com/AnkurMessi_/status/1468643918333964289


0

@Gaz od zera w jeden sezon drużyny nie zbudujesz, to nie Fifa

0

@DonMatteo901 ale wstyd by był jakby nas Legia zlała
Boniek to by się zesrał ze śmiechu

1

@DonVincenzo zapakował bym jego i w prezencie jako niespodziankę Umtiti

0

@Gaz akurat Pique i Busiego bym zostawił oni coś jeszcze dają, a byli by pierwsi obniżyć zarobki

0

@Yoshi94 słabych? nie mamy kilku pozycji. I to przychodzi na całą grę
Brak skrzydłowych, wachadłowych i bramkarza z forma odpowiednią

1

@nammah Gdzie jest napisane że nic nie grał? Sfochowany jest gwiazdorek Lewy

0

@Nihas A tam Minqueza jego stroną to nic nie wpadło jeszcze wybronił jak szli 2na1. Dwie bramki strzelone z lewej strony i przez środek Ter Stegen w Kariusa się zabawił

1

@Przemek2323 robotę to zrobił Sanę i Davis. Lewy to dalej sfochowany po gali

4

Trzech graczy którzy mnie najbardziej wkurzyli wczoraj 1 Dest, od dawna nic w nim nie widzę, poza bycie młodym. 2 Ter Stegen. 3 Depay.

0

Wszystko co w brankę to gol

0

Ten Dest to biegać umie?

1

Brawo ter Stegen

0

@POLAK12345 Dudek to zawsze był przeciwko Barcelonie pamietam jak mecz komentował el clasico
Jak jemu mowę odebrało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?