dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Eh myślałem ze to żart
0
@Danny Gaucho Valdes Victor jako rezerwowy
może Peruzzi
1
@Barca1992 Haha zaraz Ciebie zjedzą tutaj za takie posty
0
Rozmawiamy o dzieciach młodych imigrantach(oni nie mogą pracować)nie zmieniaj tematu. Jeszcze raz zapytam przygarniesz dwóch młodych imigrantów do domu?
0
@Comentateiro a kto napisał ze mają służyć? Pomoc to nie służenie. Weź się ogarnij i nie rób dymów. To jak przyjmiesz ze dwóch dobrych młodych uchodźców?
3
@Comentateiro weź zejdź na ziemie ty specjalnie tutaj piszesz takie komentarze żeby zrobić dymy?
Jak jesteś taki przejęty tymi uchodźcami, to przygarnij do swojego domu z dwóch, będą tobie pomagać w domowych obowiązkach, znajdziesz z nimi zajęcie i nie będziesz pisał tych postów.
0
@SkilledHydra16 figo?
0
@AbelKabel a przypadki po szczepieniu znasz co leżą pod tlenem?
0
@AbelKabel zakrzepica zapalenie mięśnia sercowego. Jak ktoś jest w grupie ryzyka Covidowego to niech się szczepi, ja nie muszę od kilku lat nie choruje, jak zachoruje to od zimnych napojów, dwa dni i zdrowy jak ryba.
0
@AbelKabel weź człowieku się ogarnij ta szczepionka nic nie daje mam znajomych którzy mają po niej więcej problemów niż z tym Covidem. Zaszczepię się ok, a kto weźmie odpowiedzialność za tą szczepionkę?
0
@PatrychoO Danjume Onane
0
Specjalnie włączyłem zobaczyć tego waszego gwiazdora Dodiego, a ten na ławce
0
@P93FCB dzięki w fantasy jego miałem a zakladzik z szwagrem o Piwerka
1
Pan trener
0
@KrwawiaceoczyVEB tak ten co z nim?
0
Pamiętam jak kiedyś oglądałem La Promes był tam Gavi on brał udział chyba w dwóch edycjach. Był tam syn Capdevilli chyba Adria ciekawe jak sobie radzi? jak dobrze pamietam to rocznik Gaviego. A dla tych co pamiętają te rozgrywki ja kojarzę jakoś od Xaviego Simonsa i w następnej edycji był taki podobny do niego chłopaczek, kojarzy ktoś jak się nazywał zgarnął nagrodę MVP
0
@MontelQ w mniejszych miejscowościach sporo Ukrainek
Jak w nocy się wyjdzie to jak na Ukrainie
31
Perez to umie transfery oddał zużytego Ramosa, po sezonie weźmie Mbappe za darmo.
1
@Janiama co ty wyobrażasz sobie przychodzisz do najlepszego zawodnika i mówisz żeby grał za darmo. Sorry ale przez szacunek do piłkarza bym tego nie powiedział
5
@HarveySpecter i dobrze jak pomyśle o grze Barcelony, to któregoś grobu bym wpadł
0
@wawfilip16 ja La ligę lubiłem teraz to poziom spadł Eh można powiedzieć ze zostało mi do oglądania mecze słabej Barcelony i czasami jakiś hit premier League, ale nigdy cały zazwyczaj jakaś połowa
3
@Bobo25 ja tych z eurosportu nie mogę słuchać zawsze jak oglądałem to wybierałem TVP. Skoki w TVP fajnie się oglądało, ciekawe wywiady, studio. A na TVN już sobie wyobrażam studio z Geslerowa i pytania co skoczki jedzą xd nie widzę skoków w TVN
8
Ale ten Dale Ali ma dziewczynę
Nie wiedziałem że Pep na taką córkę
0
@Janas11224 Heh możesz chodzić i mówić cukierek albo numerek :)
1
@MesQueUnClub96 gdzie pokazują?
0
@GeneralXavi Pinokio gdzie jego druga Irlandia?
0
@Odcinkowy ja na konfederacje ale jak mam wybierać między PiS a PO to pis
1
@Uukasz_93 koeman to powinien wylecieć po słowach o sezonie przejściowym.
0
@NaFazieHitman tak czarodziej ostatni przyszedł i przez telefon żegna najlepszego piłkarza Barcy. To ma być czarodziej?
0
@Huck Haha co ja czytam xd Xavi na pół roku