dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są oklaski łysego
1
@Kapitan hawk wczoraj graliśmy
Leo kontuzja
0
@Kapitan hawk Krysztiano gdzie?
Ma najwiecej fanów na insta
2
@kubix05 Haha teraz paniusie maja kuchnie odwalone z gruby hajs męża a na obiady do restauracji
0
@Rust_Cohle niezły tam gangbang był
1
@domisiek114 Haha a ten jeszcze wierzy. Nie z tym trenerem na ławce
0
@AmigoBlancos kontuzja wyhamowała. Wiem co to zerwane wiązadła.
0
Na jakim kanale walka?
0
@kaamil1910 nikt nikomu nie lizał ze jest słabym trenerem to już ja to dawno wiedziałem. Gościu nie poradził sobie W innych klubach.
0
Taki Papszun to zjada Koemana
0
@Pogba silna kobieta
3
@koziar mecz meczowi nierówny
0
Cash jaka akcja
0
@FCB24 0:0 jak to hit premier leagur
2
@panczo oznacza chętnie zobaczę
Pamietam ciebie z 1z10 super wiedza
0
@jordus100 Haha jak najszybciej pomogli weź coś przeżyłem i wiem, na ten temat.
Jak kasy nie wyłożysz to nawet spojrzeć na ciebie nie chcą. Raz byłem na wizycie oglądał rezonans itd zadzwonił do kierowniczki i kazali mi na drugi dzien przyjechać rano. Ja przyjeżdżam, a tutaj nic od okienka do okienka, aż poszedłem do sekretariatu i powiedziałem że chce rozmawiać z ordynatorem jak ludzi traktują. Takiej zjeby dostali. Jak można tak ludzi w konia robić? To są dobre cwaniaczki.
2
@Foton powiem wam trochę przykre jak człowiek w kawałek włoży serce i słucha nie wielka grupa. A taki kizo tekst na kolanie bez flow Haha hotelowa doba w apartamencie ja pier…e kto tego słucha? albo tej całej naćpanej leosi dokąd ten świat zmierza?
0
@LeoMessiah rany co za durny tekst
Kto tego słucha?
2
@Bialyubordowych lekarze się znaleźli xd
1
@Kgorecki2500 no co wszystko podrożało
2
@agaFCB o widzę ze wirus grasuje mnie też dopadło przeziębienie. U mnie herbatka z miodem, z leków to tylko tabletki na gardło do ssania
1
@John_Doe hahah nie mogę ale duże
0
@Vebrol grający trener hehe w wieku 45 lat zmiana na karniaczka
3
@John_Doe Eh myślałem ze zobaczę melony a tutaj nic :)
0
@malicinho ten Liverpool to w pierwszym meczu pokazaliśmy my jak się gra w piłkę, rewanż każdy wie jak wyglądał zabrakło koncentracji nie wiem może strach po Romie, nie wiem. Totenham w grupie mieliśmy tez wygraliśmy z nimi. Zabrakło wtedy czegoś moze gola Dembele
0
@Oskar00 weź przestań ma prawo się wypowiedzieć, tak samo jak ty tutaj. Piłakarze to też ludzie, a nie roboty z tym meczem polecieli w poniedziałek po bandzie
0
@malicinho pseudtikitake powiadasz? Do tego stylu potrzeba dobrego trenera i Xavi to ma, nie ma nic lepszego w piłce niż podania.
0
Busquets niby stary i drepcze ale dużo myśli i dlatego wielu trenerów jego szanuje, to co zrobił wczoraj z tą drugą piłką to szapo ba. Jak sobie teraz przypominam te akcje i wracający ostatkiem sił Mingueza i nie reaguje w takiej sytuacji jeszcze musi się dużo uczyć od takich grajków jak Busi
7
Myślicie że Casemiro dostał drugą żółtą kartkę? Pączuś by się zaśmiał pod nosem i sędzia by powiedział słodki pączusiu uważaj jak grasz.
0
Od razu Vinicjusowi lub Asensio niech przyznają