dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Elnuum Dani spoko, ale jakoś wyżej cenię Puyola serducho i mądrość na boisku jak i poza.
3
Spokojnie luksenburg zapłaci rachunek
5
Aco ten pajac sprawdza
8
Kurna nie mógł tak z Psg
0
Hahah spalony zaraz gwizdnie
2
Chyba Perez ta linie rysował z strachu przed el clasico
0
Co what ? Nie wierze
2
Ależ Minqueza rośnie
0
Ronald dawaj Ryszarda i Moribe
0
Maja swojego langleta
14
Tak patrzę na terminarz juve to mają bardzo trudny wielki Cr7 bez scudetto xd
1
@barcanawieki działa
3
@BoreekxD jaja to były jak wyrywali w ten sposób ligę mistrzów
2
Porto im dadzą w 1/4 potem jakiś druk w półfinale i znając szczęście zidana jeszcze ligę mistrzów wygrają
0
@antonio_ dobre hahaha
2
Oscar ale rośnie nam grajek
8
Hahah rudy już ochrzania sędziego
0
Kurna piłka minęła co za kloc
0
Francuz już faulować chciał
W polu karnym to by zachaczyl
0
@czosnekfcb nie i nie zamierzam.
0
Jest dobrze ale na ten moment jak wchodzę w tabele La ligi brzydko to wygląda jak dwa Madryckie kluby na czele.
0
@AmigoBlancos Eh wszystkie sportowe przeszukałem i nie było. Dobra nie włączam już bo pecha przyniosę.
1
Dlaczego nigdzie nie pokazują meczu Atletico w tv?
1
Wielki mi Ronaldo z nim składzie nie przeszli 1/8 ucl i scudetto mogą nie zdobyć pierwszy raz od 10 sezonów chyba jak mnie pamięć nie myli.
0
@FC1899Barca nie wiem jak narazie mnie ten Dest niczym nie przekonuje
0
@Fanger odpowiedzialny polityk. No nie mogę z śmiechu.
0
@Maciasek O czym my tu mówimy? Specjalny faul to rozumiem, ale przypadkowe nadepnięcie? Wiesz ile takich sytuacji jest w meczu? Również mógł podyktować karnego na Serginho jak bramkarze jego staranował.
3
Eh wchodzę do łazienki a tam Langlet podstawia mi nogę.
Ależ jestem zły na niego co zrobi to zawsze jakiś karny, może gdyby nie to to by Barca bardziej uwierzyła jakby strzeliła pierwsza gola, a tak to podcięło skrzydła. Druga sprawa mam wrażenie że na drugą polowe wyszła Barca mało zmotywowona.
0
@betonito przereklamowany klub Haha to jest bardzo dobra drużyna sprowadzają ciekawych grajków co jakis czas ktoś im podkupuje, gdyby nie to, tych pucharów było by więcej. Eh kolejny mega znawca niczym Tomek Hajto.
2
@VeB 1899 kto to wie różnie może być może Psg zarobi czerwoną kartkę. Wierze w remontade, w Barce bo jestem kibicem chociaż miałem chwile zwątpienia to nigdy nie przestanę wierzyć.