1

Wielki Trincao wrocil

5

Nie ma jak wrócić z pracy i złocisty napój na sen. Dobranoc

0

Dla tych co nie wierzyli w naszą kochaną Barce powtórka meczu o 10:35 na TVP sport

1

Widać było wczoraj frustracje i momenty załamania u Alby ale chyba Leo ich wczoraj nakręcał i grali do końca jak nigdy. Brawo taką Barce chcemy oglądać. Muszę się przyznać że Barce w tym sezonie skreśliłem tak samo jak mecz wyłączyłem co mi się nigdy nie zdarzyło( na moją obronę byłem w pracy i kątem oka oglądałem:) Mam nadzieje ze ten mecz zbuduje zespół i w końcu Trincao się obudzi bo chłopak ma potencjał tylko głowa jemu nie pozwala grać to widać.

0

Pytanie do mechaników myśle nad kupnem auta Nissan X-Trail 2005 rok diesel silnik 2.2. Co wy na to? Wiem że La Rambla nieraz mi pomogła może i teraz dowiem się ciekawych rzeczy.

0

O rany zaraz do pracy muszę się zbierać jeszcze nigdy mi się tak nie chciało jak dzisiaj zaczynam od 19 tej do 4:00. Co wy robicie żeby się zmotywować?

7

I Liverpool spuchł w koncu

0

Ale mina Rudego

3

Wchodzi nasza nadzieja

0

@tobiasson92 98% hm toż to jak dobry spirytus xd

1

@szela1899 życie jak w Madrycie. Rany jak oni tam puchną jak pączki na drożdzach

3

Ale szukają. Haha nie mogę

1

Złota piłka loading

5

Dawaj Łoniaki jeszcze brameczkę

0

@socha jak nie mi się podobał wychodził z pod pressingu ładnie

0

@Unikatowy lepiej prowadź ciężarówkę a nie na La Rambli prześladujesz

0

@Admin030 piłka Sterlinga z dzisiejszego meczu

1

@BarcaFan17 człowiek miał nadzieje a on gorszy od Gomesa

2

Trincao świeży gościu a wraca tempem Busquetsa

0

O cholera Ryszard Puć

15

Ronald pięć zmian ma a ten dwie wykorzystuje

0

Pedri pedrito pedrinho

1

Zaczyna się.
Co ten kumam robi na ławce to ja nie wiem

0

@czosnekfcb Barca zepsuje xd

1

@MesQueUnClub_87 zobacz przeżył złego diabli nie wezmą

0

@stone80 najdziwniejsze to jest ze kantory będą zamknięte

0

Ciężko się ogląda mecze Ukochanej Barcy

0

Dobra wracam do żywych po sylwestrze. Opowie mi ktoś jak tam sylwester u Kaczora? był ktoś?

2

Grilla robię z ziomkiem tylko nikomu nie mówcie xd

1

Firpo dzisiaj nawet fajnie gra wyróżnia sie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?