dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wielki Trincao wrocil
5
Nie ma jak wrócić z pracy i złocisty napój na sen. Dobranoc
0
Dla tych co nie wierzyli w naszą kochaną Barce powtórka meczu o 10:35 na TVP sport
1
Widać było wczoraj frustracje i momenty załamania u Alby ale chyba Leo ich wczoraj nakręcał i grali do końca jak nigdy. Brawo taką Barce chcemy oglądać. Muszę się przyznać że Barce w tym sezonie skreśliłem tak samo jak mecz wyłączyłem co mi się nigdy nie zdarzyło( na moją obronę byłem w pracy i kątem oka oglądałem:) Mam nadzieje ze ten mecz zbuduje zespół i w końcu Trincao się obudzi bo chłopak ma potencjał tylko głowa jemu nie pozwala grać to widać.
0
Pytanie do mechaników myśle nad kupnem auta Nissan X-Trail 2005 rok diesel silnik 2.2. Co wy na to? Wiem że La Rambla nieraz mi pomogła może i teraz dowiem się ciekawych rzeczy.
0
O rany zaraz do pracy muszę się zbierać jeszcze nigdy mi się tak nie chciało jak dzisiaj zaczynam od 19 tej do 4:00. Co wy robicie żeby się zmotywować?
7
I Liverpool spuchł w koncu
0
Ale mina Rudego
3
Wchodzi nasza nadzieja
0
@tobiasson92 98% hm toż to jak dobry spirytus xd
1
@szela1899 życie jak w Madrycie. Rany jak oni tam puchną jak pączki na drożdzach
3
Ale szukają. Haha nie mogę
1
Złota piłka loading
5
Dawaj Łoniaki jeszcze brameczkę
0
@socha jak nie mi się podobał wychodził z pod pressingu ładnie
0
@Unikatowy lepiej prowadź ciężarówkę a nie na La Rambli prześladujesz
0
@Admin030 piłka Sterlinga z dzisiejszego meczu
1
@BarcaFan17 człowiek miał nadzieje a on gorszy od Gomesa
2
Trincao świeży gościu a wraca tempem Busquetsa
0
O cholera Ryszard Puć
15
Ronald pięć zmian ma a ten dwie wykorzystuje
0
Pedri pedrito pedrinho
1
Zaczyna się.
Co ten kumam robi na ławce to ja nie wiem
0
@czosnekfcb Barca zepsuje xd
1
@MesQueUnClub_87 zobacz przeżył złego diabli nie wezmą
0
@stone80 najdziwniejsze to jest ze kantory będą zamknięte
0
Ciężko się ogląda mecze Ukochanej Barcy
0
Dobra wracam do żywych po sylwestrze. Opowie mi ktoś jak tam sylwester u Kaczora? był ktoś?
2
Grilla robię z ziomkiem tylko nikomu nie mówcie xd
1
Firpo dzisiaj nawet fajnie gra wyróżnia sie