0

@macio_944 bardzo dobrze mi się żyje codziennie świeże warzywka z działki. Dzisiaj wjeżdza botwinka, ziemniaczki młode, sałatka z pomidorów, jajko sadzone i na kolacje bób z piwkiem własnej roboty.
Zapasy ropy zrobiłem na cały rok po dobrej cenie. Za peło tak nie było :)

0

Za Zubiego przynajmniej jakieś transfery były. A teraz duża kasa i brak jakości.

1

Eh miałem wrócić z piwka i meczyk włączyć. Eh ta Barca mnie w alkohilizm wprowadzi. Gdzie sie podziała ta Barca?

0

@VenoM weź na narodowym hymn niemiecki :)

1

@Kapitan hawk dodam parę groszy od siebie. Ja przeważnie głosuje na kogoś od korwina. Widząc co tutaja się ostatnio działo przez kilka osób, stanąłem w obronie wyborców Pisu nie może tak być że jakiś tam użytkownik obraża drugą stronę jesteśmy różni kazdy inaczej myśli i jest to wkurzające jak ktoś wyzywa od drugą stronę. Nie ukrywam że jak mam do wyboru między pis a po wybiorę Pis. Po dla mnie ta partia jest skończona. Nie mam problemu z tym że ktoś jej nie lubi, ale denerwuje mnie jak ktoś wyzywa wyborców. Druga strona podobnie głosuje, też głosują ludzie z podstawowym wykształceniem, młodzież która może nie pamiętać co PO wyprawiała bo byli nastolatkami.

1

@APRA Donald Tusk, Schetyna, Budka, Nitras, ale najgorzej nie lubię rudego

0

@macio_944 da do myślenia na kogo głosować w przyszłych wyborach.

0

Spokojnie ktoś w następnej kolejce zapłaci rachunek. Krysztiano hatrickiem

0

@Joey fajna ta twoja mamcia?
Moze będziesz do mnie mowił tato

0

@LloretDeMar powiedz im żeby uciekali z kraju jak się im nie podoba. Haha głupota ludzka nie zna granic. Nie daj Boże jakby na Dude zagłosował. Eh obrońcy demokracji.

0

@Danny Gaucho tak zgadza się uciąłem z tym polskim. Ale można było wywnioskować że ważne ze zna swój język. Nie chcę się kłócić który zna lepiej język, tylko pokazać że nikt nie jest idealny. Ja też błędy popełniam. Dobra skończmy z tą polityką bo źle się tutaj dzieje. Pozdrawiam.

0

@Chakalaka po pierwsze nie jestem pisowcem. Jak coś piszesz to się upewnij najpierw.

0

@Danny Gaucho gdzie ja napisałem że gajowy nie umiał mówić po angielsku? Dany on polskiego nie umiał i kultury nie miał. Chodź tu szogunie xd

0

@Hushovt ten drugi lud niby taki mądry, a wybrał kiedyś prezydenta który polskiego nie znał :)

2

O rany prezydent nie zna języka obcego ważne żeby znał swój język. Bo był taki gajowy który nie znał polskiego. To dopiero obciach.

3

@Ricardinio14 z tego co wiem to aktualna jest do 6 sierpnia

0

@mikiiki haha jest polski Messi jest polski Dembele. Lat 35 może druga kontuzja. Raz kostka, teraz poważniejsza wiązadło krzyżowe przednie.

0

@lukas10 znając nasz zarząd xd

0

@MarioVeB! Właśnie zmień avatar raz trochę przesadziłem, teraz grzecznie proszę Mariuszku.

0

@BarcaInfo taką samą na orliku strzeliłem kiedyś, tylko nieco bliżej z 12 metrów jakoś :)
Eh pograł bym, ale niestety lecze kontuzję stawu kolanowego.

0

@DarekFCBnaZawsze do pracy. Pracować na moje pincet plusy i zasiłek rehabilitacyjny

0

@ksobi własnie tak jest został zdominowany xd

2

@Kwiatek67 Alba

12

@Mario96w haha mój kumpel też tak myślał i żona mówi jemu, ale ja też chce coś wypić.

8

Co oni grają
Od Zawsze kibicowałem Atalancie :)

0

Gdzie jest ilicic?

2

@Janiama do Niemiec?

1

@DonMatteo901 udostepniajcie to a nie wojenki polsko polskie

0

@blaugrana_36 tak będzie sedziował Lhaoz i pozamiatane

2

@TrzecieOko według mnie taco nie powinien czegoś takiego rapować. Później sie dziwicie czemu Jarek wyzywa od chamskiej Chołoty. Takie słowa niczego Polsce nie dają, tylko napędzają kłótnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?