4

@macio_944 powiem tobie szczerze, mi się źle nie żyje. Lepiej mam niż za rządów PO xd

7

Ależ bije od was złością do Pisu. Jeszcze nie ma wyborów a już chcą wybierać rząd. A co jak Pis zdobędzie młodych wyborców i wygra wybory, a co będzie jak ten cały Pis sprawdzi sìę i będzie super rządził. Jakby co to na dzisiaj głosuję na Bosaka, ale trzy lata to sporo czasu jeszcze. Proponuję napić się meliski i poczekać co czas pokaże, a nie wypisywać tutaj swoje żale. Ciekawe ile czasu minie jak moja ukochana la rambla, wróci do normalności?
Pozdrawiam więcej spokoju, gwarantuję wam nie będzie tak źle, Trzaskowski by Polski nie zbawił xd

0

@piotrek1315 do ortopedy idź. Nie wiem ciężko ocenić to przez internet, ale może to być ostroga.

1

@NeroTFP więźniowie to cwaniaki którzy kombinują łatwy hajs sporo pewnie poszło siedziec za Andrzeja i dlatego głosowali przeciw Dudzie. Jestem pewien ze jakby Duda nie był prezydentem, a byłby Trzaskowski wynik byłby odwrotny. Na taką statystyke nie ma co patrzeć.

11

@Janiama oj cztery litery bolą. Pomyśl przez minutę co by Trzaskowski zmienił? Tak samo popierał socjal, chciał zdobyć emerytów dając im 200zl. To podbija pod hipokryzje.

2

Dobra mozna spać spokojnie.
Dobranoc

0

@Kremisco ceny w knajpach sa wyższe, ponieważ są podwyżki. To chyba normalne.

1

Komentarz usunięty

0

Czekam na telefon od kogoś z obozu Platformy :)

9

@Azi ta Wieś prędzej obroni Polskę niż korposzczury

0

@rado_Barca tak w Tv niemieckiej.

0

@DaPi A w Koreii Północnej?

9

Tak patrzę na sztab Trzaskowskiego i pytam się gdzie są flagi biało czerwone?

0

@Irmscher10 to głosujcie na Popis xd

10

Następne wybory spiąć się i oddać głos na Konfederację żadne PO

0

@Janiama weź się nie przyznawaj. Bo za parę lat będzie tobie wstyd jak za gajowego xd

4

@justfootball A do Trzaskowskiego jest się sens przyznać?

3

@Kapitan hawk Ja z niecierpliwością czekam na nowy sezon.

0

@PatrykBarca masz chłopaka?
Z dystansem :)

0

@konrad1661 ja przy padającym deszczu i o kulach pojdę na wybory.

0

@barteq według mnie ten karny bardziej słuszny niż ten na Vinicjusie z Sociedad.

0

@dge21 jak złapie formę i wywalczy miejsce w skladze, bedzie mógł ubiegać się o podwyżkę.

1

@Ratamahatta zgadzam się z Tobą w 100% takie zwierzę powinno być wychowywane w swoich naturalnych warunkach. Człowiek to potrafi wszystko zniszczyć. Ten Gościu tylko daje przykład innym ludziom, a jak wiemy człowiek lubi naśladować drugiego. Miejsce tej Pumy jest w dżungli. Tylko ciekawe czy taka Puma poradziła by sobie sama. Eh jak patrzę na ludzkość to aż mi się niedobrze robi.

0

Warto zaznaczyć że kontrowersyjny zarazem

7

@fckbarca zawsze wiedziałem że tvp to najlepsza w Polsce telewizja.

0

Na sts kurs na Dude 1.47
Na Trzaska jakieś 2.60 znając moje szczęście w bukmacherce postawić tak na Rafałka. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MarioVeB! James popchnął Modrica

0

@FCMichalo mamy doświadczonych piłkarzy 30+ damy radę

0

@MarioVeB! O widzę że się uraziłeś. Sorry trochę mnie poniosło. Ale jak widzę tutaj na tej stronie agitacje i wybielanie pewnych polityków to robi się mi nie dobrze i czasami wybucham. Staram się zachowywać spokojnie. Co do tematu lgbt mam swoje zdanie. Nie wiem może przez to że jest o tym głośno za moich czasów tego nie było. Jeszcze raz przepraszam za tego tęczowego postaram sie ogarnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?