dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 dba o nasze zdrowie
1
@PrinceDamon A weź mnie nie denerwuj co ten Bartomeu robi z tym klubem. Drugi Milan i United.
0
Jakby odszedł Leo do City to w zamian by dali Canselo, De Bruyne, Angelinhio, Garcie+ jakaś kasa. Jakby co wiadomo że wolę aby odszedł Bartomeu niż Leo.
0
@VENOMStyle i widać jakim jesteś kibicem chyba niedzielnym. Tyle co Messi dał drużynie i potem dowiaduje się od innych źródeł że jest oczerniany przez ludzi z klubu. On wie więcej niż my.
0
@Medrzakoo01 weź mi tego Semedo, to nie jest gościu na fc Barcelone
0
@Chaoss bo Bartomeu niszczy ten klub. Sam się przekonasz jak Leo spakuje mandzur.
0
Ależ będziemy cierpieć w tym sezonie. Masakra co się dzieję w tym klubie.
Bartomeu niech on spada z tego klubu.
0
@Drozdu7 tylko dzik Adama Traore
2
@AV0CAD0 za 2 lata za darmo i będzie już 30+ czyli idealny dla nas.
1
@BarcaInfo to kot w obronie. Jego klauzula to jakaś promocja, ale nasz zarząd za głupi żeby jego kupić.
11
@MesQueUnClub96 co lol? jako kapitan powinien coś powiedzieć. Czy chce grać czy nie, musi dać jakiś przekaz kapitan nigdy się nie powinien poddawać.
1
@MESSIah16 chyba był wtedy spalony.
0
@Granto to był gol po spalonym chyba lewego
3
@FafitFCB nie jest żle Bartek zadzwoni do bociana i będzie na nowego grajka 30+
0
@Medrzakoo01 patrzę Semedo i już mi nie dobrze się zrobiło. Tego Nelsona pierwszego bym sprzedał
0
@DarekFCBnaZawsze contratiempo dobry
8
Łubudubu łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu xd
2
Jakbym mieszkał w Barcelonie wziął bym taczki i czekał pod biurami Camp Nou na Tego prezesa.
0
@D10SLEO coś słyszałem że jak wygra Coutinhio ligę mistrzów to mamy 5 mln zapłacić liverpoolowi. Takie coś tylko w Barcelonie.
1
@kulka po ósmej zaśniesz xd
0
Co wam powiem ale ten semedo drybling spoko, ale obrona tragedia. Od dawna mi nie pasuje, to lepiej się sprawuje Sergi Roberto na prawej obronie.
0
@BarcaInfo eh A mógł powiedzieć wolę Messiego
0
@Nicko A kto na tvp?
1
@Irmscher10 gratulacje niech Barca wygra ten mecz a twój dzień będzie wyjątkowy.
1
@Encore ja 100 zl daje na Bayern
3
@Cariones jak wygra nam tryplet może dostać złotą piłkę. Nie mam z tym problemu. Na pierwszym miejscu klub.
0
Wiem że do tego nie dojdzie, ale wyobraźcie sobie minę kibiców realu jak Krisztiano strzela im gola. Artykuł na rm.pl rozdarte serca.
0
Neymar sabotuje Psg wymusza transfer do Barcy
2
@olikwierk10 ja dwa miesiące po operacji eh masakra. Ciężko wytrzymać bez gry jak się grało trzy razy w tygodniu.
Trzymaj się znam ten ból
0
Komentarz usunięty przez użytkownika