0

@Transu96 dba o nasze zdrowie

1

@PrinceDamon A weź mnie nie denerwuj co ten Bartomeu robi z tym klubem. Drugi Milan i United.

0

Jakby odszedł Leo do City to w zamian by dali Canselo, De Bruyne, Angelinhio, Garcie+ jakaś kasa. Jakby co wiadomo że wolę aby odszedł Bartomeu niż Leo.

0

@VENOMStyle i widać jakim jesteś kibicem chyba niedzielnym. Tyle co Messi dał drużynie i potem dowiaduje się od innych źródeł że jest oczerniany przez ludzi z klubu. On wie więcej niż my.

0

@Medrzakoo01 weź mi tego Semedo, to nie jest gościu na fc Barcelone

0

@Chaoss bo Bartomeu niszczy ten klub. Sam się przekonasz jak Leo spakuje mandzur.

0

Ależ będziemy cierpieć w tym sezonie. Masakra co się dzieję w tym klubie.
Bartomeu niech on spada z tego klubu.

0

@Drozdu7 tylko dzik Adama Traore

2

@AV0CAD0 za 2 lata za darmo i będzie już 30+ czyli idealny dla nas.

1

@BarcaInfo to kot w obronie. Jego klauzula to jakaś promocja, ale nasz zarząd za głupi żeby jego kupić.

11

@MesQueUnClub96 co lol? jako kapitan powinien coś powiedzieć. Czy chce grać czy nie, musi dać jakiś przekaz kapitan nigdy się nie powinien poddawać.

1

@MESSIah16 chyba był wtedy spalony.

0

@Granto to był gol po spalonym chyba lewego

3

@FafitFCB nie jest żle Bartek zadzwoni do bociana i będzie na nowego grajka 30+

0

@Medrzakoo01 patrzę Semedo i już mi nie dobrze się zrobiło. Tego Nelsona pierwszego bym sprzedał

0

@DarekFCBnaZawsze contratiempo dobry

8

Łubudubu łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu xd

2

Jakbym mieszkał w Barcelonie wziął bym taczki i czekał pod biurami Camp Nou na Tego prezesa.

0

@D10SLEO coś słyszałem że jak wygra Coutinhio ligę mistrzów to mamy 5 mln zapłacić liverpoolowi. Takie coś tylko w Barcelonie.

1

@kulka po ósmej zaśniesz xd

0

Co wam powiem ale ten semedo drybling spoko, ale obrona tragedia. Od dawna mi nie pasuje, to lepiej się sprawuje Sergi Roberto na prawej obronie.

0

@BarcaInfo eh A mógł powiedzieć wolę Messiego

0

@Nicko A kto na tvp?

1

@Irmscher10 gratulacje niech Barca wygra ten mecz a twój dzień będzie wyjątkowy.

1

@Encore ja 100 zl daje na Bayern

3

@Cariones jak wygra nam tryplet może dostać złotą piłkę. Nie mam z tym problemu. Na pierwszym miejscu klub.

0

Wiem że do tego nie dojdzie, ale wyobraźcie sobie minę kibiców realu jak Krisztiano strzela im gola. Artykuł na rm.pl rozdarte serca.

0

Neymar sabotuje Psg wymusza transfer do Barcy

2

@olikwierk10 ja dwa miesiące po operacji eh masakra. Ciężko wytrzymać bez gry jak się grało trzy razy w tygodniu.
Trzymaj się znam ten ból

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?