dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid lepiej żongluje niż Dembele na prezentacji
0
@MESSIah16 kwiecień 2012 stronę obserwuję i czytam od 2010 jakoś
4
@prokofiew mogli by to zmienić eh przez to odechciewa się szukania artykułów, bo dostajesz oczopląsu xd
0
@Bykunn trochę tak na Pis głosuję, ale 500+ nie biorę. Poprostu ktoś lubi słodycze ja piwerko :)
0
@Pitbullx98 na cmentarz nie można iść :(
0
I cyk 20 browarķów na swìęta zapasu jest
53
Ależ mnie ta tiki taka denerwuje na głównej. Straszny bałagan.
0
@Bobo25 dadzą im dodatek i będą w zębach nosić
0
@Barca1992 byłem 3 tygodnie temu gościu kupił karmik i stał w 30 metrowej kolejce
0
@michaleu powiedz im żeby tobie zatańczyli bo jesteś tutaj na kwarantannie
8
Ależ serducho tego Polskiego Messiego. Dobry człowiek z niego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Homeopata8989 o to w Hiszpanii też tak można w Madrycie największe ognisko zakażeń i wygrali 13 x ligę mistrzów
2
@KidusFCB właśnie za to nie lubię seriali netflixa. Ale cel swój osiągną młodzi łykną hak pelikany
0
@Janiama dajmy Komorowskiego lub Tuska będzie elegancko Zielona wyspa.
0
@Avada Kedavra dobre dupeczki xd
0
@culesjasiules kwestia czasu i Real obetnie wypłaty
1
@Tuc myślę sobie pewnie jakiś autotune i nawijanie o szmalu A tu szok. Jest dobrze.
Trochę się zawiodłem na innym numerze słucham, a tam aoutotune i ta koszulka Psg :)
Powodzenia życzę.
0
@zodiak_10 taktyk film hiszpański
1
@cchesterr43 klatkę kup żywołapke . Jak kochasz to pojedziesz gdzieś dalej za miasto i wypuścisz do somsiada xd
3
@BaroPodertos na Hołownie tyle głosów i na typa z PSL xd
0
@TR3YWAY dzisiaj zimno :(
W sobotę robiłem tylko nikomu nic nie mów
0
@Hushovt może kwarantanna balkony
1
@cchesterr43 z ogniska wszystko dobrze smakuje nawet chlebek z czosnkiem i masełkiem
0
@cchesterr43 trudne czasy nadeszły. Liczy się że było
4
Ej coś wam powiem właśnie wróciłem z ogniska. Pierwsze w tym sezonie piwerko i kiełbaska ziemniaczki mniam.
1
@barcafan9512 ziemniaki mięso mielone z fasolką czerwoną cukinią i sałatka z pora
0
@Kackiewicz może ktoś się bawił w pirotechnika amatora. Mnie kiedyś taka sytuacja spotkała. Całe niebo rozswietliło. W życiu niewiedziałbym co to gdyby mi taki koleżka nie uprzedził że robi takie amatorskie praktyki :)
0
@Ramos9248 skąd jesteś?
1
@MichVeB Robinho