- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1389 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1389 Culés
1
Witam. Dopiero dziś zobaczyłem Karnego przeciwko Barcelonie.
To ten sędzie chyba sobie jakieś żarty robił....
6 metrów od piłki. 0 szans żeby dojść do piłki. Przypadkowe zahaczenie jakich jest w trakcie meczu 10. On dyktuje Faul i karnego na jakiej podstawie ??
0
@Krzysztof1987 na podstawie przepisów gry w piłkę nożną. Może i głupie, ale tak działają.
0
@Krzysztof1987 ?
Uwielbiam takie interpretacje. Tak samo jak piłkarz sobie wypuści za mocno piłkę ale zostaje skoszony równo z trawą. "I tak by do piłki nie doszedł" Co tam że go prawie połamali.
1
@matirix20 To zupełnie inna sytuacja.
1 zagranie Langleta to czysty przypadek.
2. faulowany zawodnik Mbappe, nie posiada piłki tylko Biegnie do piłki wrzuconej, która leci 10 m od niego i nie ma żadnej możliwości żeby do niej dojść.
3 Przyjmując takie wytyczne za Karny to każde śmieszne dotknięcie przeciwnika i jego aktorski upadek to karny mimo że piłka przelatuje 15 m nad jego głową.
Ja jako śędzia nie Tylko jako Kibic Barcelony ale tego bym nie odgwizdał
1
@Krzysztof1987 1. Przypadek czy nie dopuścił się faulu
2.Icardi nie miał szansy dojść do piłki, ale jakie to ma znaczenie. Analogicznie, dlaczego by nie miałby przywalić z łokcia Icardiemu z skoro i tak by nie doszedł do piłki? Faul to faul i bez dyskusji tutaj
3. To nie było śmieszne dotknięć tylko Lenglet nastapil mu na piętę. Z odległością zawodnika się powtarzasz i powtórzę, że to nie ma znaczenia trzeba płacić za swoje błędy.
0
@Maciasek O czym my tu mówimy? Specjalny faul to rozumiem, ale przypadkowe nadepnięcie? Wiesz ile takich sytuacji jest w meczu? Również mógł podyktować karnego na Serginho jak bramkarze jego staranował.