Mirosławski to w każdym meczu w tym sezonie się kompromituję, najgorsze że jak z nim komentuję Ćwiąkała komentuję mecze, to albo nie potrafi go poprawić lub mu przyznaję rację. No, ale młody może stracić robotę, skoro Mirosławski jest Szefem. Przyjemnie się go słucha bez tego "ukrytego kibica Realu".
To większe jaja jak w TVP, Włodek jest dobrym znajomym Szpakowskiego i go daję do wszystkich meczów, a tutaj on jest szefem i komentuję je sam, choć najlepiej mu to nie wychodzi.
Już wolałem Labogę, który się przyznawał do kibicowania Realowi, on przynajmniej był bardziej obiektywny od Mirosławskiego, który niby nie kibicuję ani Barcy czy Realowi, a faworyzuję Real na każdym kroku. Czekam tylko aż go wyrzucą z tego Eleven.
Praktycznie tyle punktów nam zawalił Mascherano co uratował Realowi Ramos. Mascherano nam jeszcze zawalił 3 punkty z Atletico, kładąc się na murawę, podobnie co w GD.
Jakby Juve miało pomoc PSG, to udało by się im nas zdominować. Ale mają najmocniejszą defensywę w LM, grają 3 ŚO, a ta trójka gra ze sobą od lat zarówno w klubie jak i w Reprezentacji, ale myślę że skoro zdominowaliśmy ich w Berlinie, to i damy radę zrobic to w dwumeczu.
Za kadencji nawet z Martino nie przegraliśmy na Camp Nou, bo tam był z Atleti remis 1-1, ostatni mecz jaki przegraliśmy na Camp Nou, to 0-3 nas rozjechał Bayern Juppa.
Na stadionie Juve korzystny wynik to będzie 2-2, 1-1 lub nawet minimalna porażka 2-1, choć tego ostatniego był wolał uniknąć. Nie możemy wyjść na pewno w takim nastawieniu jak z PSG, tam pewnie liczyliśmy na remis lub że jakimś cudem uda nam się wywieść korzystny wynik, a była katastrofa, kolejnej takiej katastrofy nie wytrzymałbym nerwowo ja i na pewno byśmy z lepiej grającym w defensywie Juve nie odrobili tego. Na pewno Enrique rozumie że na pewnego Portugalczyka w LM nie można stawiać, bo to jest jak gra w 10, nawet Enrique w trakcie meczu chyba z Deportivo go opieprzał, dlaczego nie szarpie i nie gra do przodu.
"Zidane: Żaden trener nie będzie chciał Leicester." Widzę że Zidane się już ubezpiecza w razie jakby Real trafił na Leicester. Według mnie Leicester to jest marzenie trenerów Barcy, Juve, Realu, Bayernu czy Atletico, to jest przecież najsłabszy rywal i dojście do Ćwierćfinału, to już jest dla nich spory sukces.
Racja Gerard, ale trzeba poprawić sytuację w lidze, nie można gubić punktów głupio tak jak w tym sezonie i to z ogórkami pokroju Betisu czy Deportivo. Co do Unzué, nie byłem zwolennikiem tego by Barcelonę trenował Vilanova i również nie będę zwolennikiem jego, a może udowodni że się mylę, choć i tak uważam że zarząd idzie na łatwiznę w kwestii wyboru trenera. Przecież on nic nie wzniesie nowego będzie kontynuował system Enrique, tak jak Vilanova system Guardioli.
Dobra lepiej będzie jak awansuję do bólu przewidywalne City, niż kompletnie nieprzewidywalne Monaco, oczywiście jakbyśmy mieli trafić na kogoś z tej dwójki.
0
Tak, tylko ze on tylko blokuje.
1
Mirosławski to w każdym meczu w tym sezonie się kompromituję, najgorsze że jak z nim komentuję Ćwiąkała komentuję mecze, to albo nie potrafi go poprawić lub mu przyznaję rację. No, ale młody może stracić robotę, skoro Mirosławski jest Szefem. Przyjemnie się go słucha bez tego "ukrytego kibica Realu".
0
To większe jaja jak w TVP, Włodek jest dobrym znajomym Szpakowskiego i go daję do wszystkich meczów, a tutaj on jest szefem i komentuję je sam, choć najlepiej mu to nie wychodzi.
9
Już wolałem Labogę, który się przyznawał do kibicowania Realowi, on przynajmniej był bardziej obiektywny od Mirosławskiego, który niby nie kibicuję ani Barcy czy Realowi, a faworyzuję Real na każdym kroku. Czekam tylko aż go wyrzucą z tego Eleven.
2
Bilbao to taka słabsza wersja Atletico.
6
Wkurza mnie Casemiro, jeden bardzo dobry sezon i już kozaczy ma się za gwiazdora, takie coś mają najczęściej Brazylijczycy.
0
Dostanie kartkę ten cały Casemiro czy nie?
0
Pewnie z taką grą dojdą co najmniej do Półfinału.
0
Można wyłączyć.
0
Jeśli Bilbao będzie marnować okazję, to się na bank zemści.
2
Sorry, skomentowałem od razu po akcji, faktycznie gola by nie było :D
0
Pomyłka jednak by gola nie było.
0
Praktycznie tyle punktów nam zawalił Mascherano co uratował Realowi Ramos. Mascherano nam jeszcze zawalił 3 punkty z Atletico, kładąc się na murawę, podobnie co w GD.
0
Jak nasz limit szczęścia się skończył, to jak wielki limit mial Real?
0
Jakby Juve miało pomoc PSG, to udało by się im nas zdominować. Ale mają najmocniejszą defensywę w LM, grają 3 ŚO, a ta trójka gra ze sobą od lat zarówno w klubie jak i w Reprezentacji, ale myślę że skoro zdominowaliśmy ich w Berlinie, to i damy radę zrobic to w dwumeczu.
18
Za kadencji nawet z Martino nie przegraliśmy na Camp Nou, bo tam był z Atleti remis 1-1, ostatni mecz jaki przegraliśmy na Camp Nou, to 0-3 nas rozjechał Bayern Juppa.
0
Na pewno nie za kadencji Enrique.
0
Na stadionie Juve korzystny wynik to będzie 2-2, 1-1 lub nawet minimalna porażka 2-1, choć tego ostatniego był wolał uniknąć. Nie możemy wyjść na pewno w takim nastawieniu jak z PSG, tam pewnie liczyliśmy na remis lub że jakimś cudem uda nam się wywieść korzystny wynik, a była katastrofa, kolejnej takiej katastrofy nie wytrzymałbym nerwowo ja i na pewno byśmy z lepiej grającym w defensywie Juve nie odrobili tego. Na pewno Enrique rozumie że na pewnego Portugalczyka w LM nie można stawiać, bo to jest jak gra w 10, nawet Enrique w trakcie meczu chyba z Deportivo go opieprzał, dlaczego nie szarpie i nie gra do przodu.
3
"Zidane: Żaden trener nie będzie chciał Leicester." Widzę że Zidane się już ubezpiecza w razie jakby Real trafił na Leicester. Według mnie Leicester to jest marzenie trenerów Barcy, Juve, Realu, Bayernu czy Atletico, to jest przecież najsłabszy rywal i dojście do Ćwierćfinału, to już jest dla nich spory sukces.
0
Tottenham>Shakhtar Milan>APOEL PSG>Galatasaray BVBWlofsburg. Coś mi ucieło komentarz.
2
Zobacz sobie rywali Barcelony i rywali Realu w ostatnich latach w LM w Ćwierćfinale LM.
2
Racja Gerard, ale trzeba poprawić sytuację w lidze, nie można gubić punktów głupio tak jak w tym sezonie i to z ogórkami pokroju Betisu czy Deportivo. Co do Unzué, nie byłem zwolennikiem tego by Barcelonę trenował Vilanova i również nie będę zwolennikiem jego, a może udowodni że się mylę, choć i tak uważam że zarząd idzie na łatwiznę w kwestii wyboru trenera. Przecież on nic nie wzniesie nowego będzie kontynuował system Enrique, tak jak Vilanova system Guardioli.
0
W sumie Hymn Barcelony jest wesoły, a ten nowy Hymn Realu jest za poważny dla takiego małego dziecka.
0
Jak Wellinger nie wygra, to będzie kpina.
0
To co się wyprawia w skokach, to jeszcze większa kpina niż w piłce nożnej.
0
Nie zapominaj że Angole mają dalej mocny argument, bo Leicester dalej w grze.
0
Choćby to że przed przyjściem Szejków nic nie znaczyli w swoich Ligach.
0
Szanuję Pepa, ale podjął złą decyzję City to taki sztuczny twór, jak i również PSG, drużyna oparta głównie na kasie Szejków.
0
No cóż z drugiej strony, to fajnie jakby kolejny Polak był ze swoim klubem w 1/4.
0
Dobra lepiej będzie jak awansuję do bólu przewidywalne City, niż kompletnie nieprzewidywalne Monaco, oczywiście jakbyśmy mieli trafić na kogoś z tej dwójki.