0

Szanuję Pepa, ale podjął złą decyzję City to taki sztuczny twór, jak i również PSG, drużyna oparta głównie na kasie Szejków.

0

No cóż z drugiej strony, to fajnie jakby kolejny Polak był ze swoim klubem w 1/4.

0

Dobra lepiej będzie jak awansuję do bólu przewidywalne City, niż kompletnie nieprzewidywalne Monaco, oczywiście jakbyśmy mieli trafić na kogoś z tej dwójki.

0

2-1 da awans City, a 2-0 da awans Monaco.

0

Tylko myślę że Juve to obok Barcelony jedyna drużyna która jest w stanie wywalić Real z LM, mają na nich patent i to widać.

4

Musiałby się chyba jeszcze większy cud stać jak tydzień temu, żeby Leverkusen przeszło Atletico.

0

3-1 dało by awans Monaco?

1

Jak im się uda chociaż jedną składną akcję przeprowadzić.

0

Ja nic nie powiedziałem że skoro wątpiłeś w awans to nie jesteś kibicem, żaden zespół nie ma takiego pressingu jak my, co pokazał rewanż z PSG.

0

Dla mnie to nie jest obiektywizm, tylko nie wiara w umiejętności w swój klub, rewanż z PSG powinien pokazać na co nas stać.

7

Zniszczyli by nas? To nie jest komentarz godny kibica Barcelony.

5

Za to ty jak nic mądrego nie masz do napisania, to mógłbyś się nie wypowiadać. Chyba nie wiesz co było z Tito i Martino lub nie oglądałeś meczów.

1

Nie, no dziewczyny to dziewczyny, pochodzą 5 godziny po sklepie, a i tak powiedzą że nic nie kupiły.

8

Deco był udanym transferem z pewnością.

2

Hahahahahahahaha.

0

To nie Fangol, tylko wypociny Marki.

1

Podobno... To na szczęście tylko News Marki, oni już pisali że sędzia zostanie ukarany prze UEFA, na twoim i na miejscu wszystkich użytkowników nie ufałbym tej gazecie pod żadnym pozorem, ta gazeta to czysta propaganda.

0

Kimmich mam nadzieję że do nas nie trafi, w Bayernie nie może się przebić bo jest za słaby, a co dopiero u nas ma grać.

0

Tych młodych to Umtiti i Varane, obecnie najlepsi młodzi ŚO.

23

UEFA nie ukarała jednak sędziego? Ciekawe co na to MARCA, która chciała wsadzać go do lodówki i twierdziła że UEFA go zawiesi.

0

On po prostu biegł w ogóle go nie kryli.

1

Akurat Ter Stegen ostatnio się poprawił, na pewno broni lepiej od Navasa.

0

Przecież Real gra już tak bardzo długo, nie wiem po co to krytykujecie, tak grali, tak grają i tak będą grać, to się nie zmieni. Podanie do wybiegającego Marcelo i wrzutka na Ronaldo/Moratę/Benzeme, to samo z prawej strony Carvajala. A jak to nie skutkuję, to rzut rożny czy wolny i na Ramosa.

2

Ciekawe gdzie są kibice tej strony z sezonu 2014 2015, tamci kibice gadali będziemy się cieszyć dopiero jak coś wygramy i uczyli pokory, właśnie tamci kibice byli dużo lepsi niż ci co są teraz, pamiętam jak po odpadnięciu z Ćwierćfinału LM z Atletico spisywali sezon na straty, a i tak wygraliśmy Mistrzostwo i Puchar. Np kibice Atletico bardzo się cieszyli jak zgarnęli Mistrzostwo i doszli do Finału LM, a my zawsze musimy płakać. Wiadomo że Barca to klub z dużo większą liczbą Pucharów i z dużo bogatszą Historią od Atletico i że Atletico jest na światowym poziomie od 4 lat, ale bez przesady.

17

Messi w Ćwierćfinałach LM uciszy wszystkich swoją grą i jeszcze pewnie nie raz w tym sezonie, piszecie że Neymar już jest najlepszym zawodnikiem ponieważ Messi zagrał słabo z Deportivo, ja uważam że Messi zagrał dobrze z PSG, cały zespół zagrał dobrze i jak wściekle psy, ale Neymar zagrał wybitnie i ogólnie najlepiej. Ile było takich meczów w tym sezonie, co Messi grał na swoim poziomie, a Neymar słabo, dość dużo.

0

Pytanie jest jedno, czy ktoś poza Neymarem potrafi dośrodkować z rożnego czy wolnego w pole karne, tak aby ktoś potrafił z tego strzelić gola?

0

Jakby Messi miał zaangażowanie takie jak Suarez, to by było bardzo dobrze. Ale przegiąłeś z tym że PSG zagrało tak słabo, a nie my tak wybitnie. Oceniasz to po meczu z Deportivo? Bez jaj...

0

Nie powołanie Neymara, to kompletnie zła decyzja, jest to nasz najlepszy zawodnik ostatnio, a skłamali że ma kontuzję, bo mu pozwolili iść na urodziny siostry, to jest jakieś nieporozumienie.

0

Wniosek prosty, nie grał Umtiti jest porażka, on by się nie dał przeskoczyć jak Alba, który nie dziwię się że z PSG siedział na ławce, on ostatnio jest bez formy.

0

On ogłosił żeby szukali następcy, bo on już odchodzi na emeryturę, więc to nie to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?