Dobra lepiej będzie jak awansuję do bólu przewidywalne City, niż kompletnie nieprzewidywalne Monaco, oczywiście jakbyśmy mieli trafić na kogoś z tej dwójki.
Podobno... To na szczęście tylko News Marki, oni już pisali że sędzia zostanie ukarany prze UEFA, na twoim i na miejscu wszystkich użytkowników nie ufałbym tej gazecie pod żadnym pozorem, ta gazeta to czysta propaganda.
Przecież Real gra już tak bardzo długo, nie wiem po co to krytykujecie, tak grali, tak grają i tak będą grać, to się nie zmieni. Podanie do wybiegającego Marcelo i wrzutka na Ronaldo/Moratę/Benzeme, to samo z prawej strony Carvajala. A jak to nie skutkuję, to rzut rożny czy wolny i na Ramosa.
Ciekawe gdzie są kibice tej strony z sezonu 2014 2015, tamci kibice gadali będziemy się cieszyć dopiero jak coś wygramy i uczyli pokory, właśnie tamci kibice byli dużo lepsi niż ci co są teraz, pamiętam jak po odpadnięciu z Ćwierćfinału LM z Atletico spisywali sezon na straty, a i tak wygraliśmy Mistrzostwo i Puchar. Np kibice Atletico bardzo się cieszyli jak zgarnęli Mistrzostwo i doszli do Finału LM, a my zawsze musimy płakać. Wiadomo że Barca to klub z dużo większą liczbą Pucharów i z dużo bogatszą Historią od Atletico i że Atletico jest na światowym poziomie od 4 lat, ale bez przesady.
Messi w Ćwierćfinałach LM uciszy wszystkich swoją grą i jeszcze pewnie nie raz w tym sezonie, piszecie że Neymar już jest najlepszym zawodnikiem ponieważ Messi zagrał słabo z Deportivo, ja uważam że Messi zagrał dobrze z PSG, cały zespół zagrał dobrze i jak wściekle psy, ale Neymar zagrał wybitnie i ogólnie najlepiej. Ile było takich meczów w tym sezonie, co Messi grał na swoim poziomie, a Neymar słabo, dość dużo.
Jakby Messi miał zaangażowanie takie jak Suarez, to by było bardzo dobrze. Ale przegiąłeś z tym że PSG zagrało tak słabo, a nie my tak wybitnie. Oceniasz to po meczu z Deportivo? Bez jaj...
Nie powołanie Neymara, to kompletnie zła decyzja, jest to nasz najlepszy zawodnik ostatnio, a skłamali że ma kontuzję, bo mu pozwolili iść na urodziny siostry, to jest jakieś nieporozumienie.
Wniosek prosty, nie grał Umtiti jest porażka, on by się nie dał przeskoczyć jak Alba, który nie dziwię się że z PSG siedział na ławce, on ostatnio jest bez formy.
0
Szanuję Pepa, ale podjął złą decyzję City to taki sztuczny twór, jak i również PSG, drużyna oparta głównie na kasie Szejków.
0
No cóż z drugiej strony, to fajnie jakby kolejny Polak był ze swoim klubem w 1/4.
0
Dobra lepiej będzie jak awansuję do bólu przewidywalne City, niż kompletnie nieprzewidywalne Monaco, oczywiście jakbyśmy mieli trafić na kogoś z tej dwójki.
0
2-1 da awans City, a 2-0 da awans Monaco.
0
Tylko myślę że Juve to obok Barcelony jedyna drużyna która jest w stanie wywalić Real z LM, mają na nich patent i to widać.
4
Musiałby się chyba jeszcze większy cud stać jak tydzień temu, żeby Leverkusen przeszło Atletico.
0
3-1 dało by awans Monaco?
1
Jak im się uda chociaż jedną składną akcję przeprowadzić.
0
Ja nic nie powiedziałem że skoro wątpiłeś w awans to nie jesteś kibicem, żaden zespół nie ma takiego pressingu jak my, co pokazał rewanż z PSG.
0
Dla mnie to nie jest obiektywizm, tylko nie wiara w umiejętności w swój klub, rewanż z PSG powinien pokazać na co nas stać.
7
Zniszczyli by nas? To nie jest komentarz godny kibica Barcelony.
5
Za to ty jak nic mądrego nie masz do napisania, to mógłbyś się nie wypowiadać. Chyba nie wiesz co było z Tito i Martino lub nie oglądałeś meczów.
1
Nie, no dziewczyny to dziewczyny, pochodzą 5 godziny po sklepie, a i tak powiedzą że nic nie kupiły.
8
Deco był udanym transferem z pewnością.
2
Hahahahahahahaha.
0
To nie Fangol, tylko wypociny Marki.
1
Podobno... To na szczęście tylko News Marki, oni już pisali że sędzia zostanie ukarany prze UEFA, na twoim i na miejscu wszystkich użytkowników nie ufałbym tej gazecie pod żadnym pozorem, ta gazeta to czysta propaganda.
0
Kimmich mam nadzieję że do nas nie trafi, w Bayernie nie może się przebić bo jest za słaby, a co dopiero u nas ma grać.
0
Tych młodych to Umtiti i Varane, obecnie najlepsi młodzi ŚO.
23
UEFA nie ukarała jednak sędziego? Ciekawe co na to MARCA, która chciała wsadzać go do lodówki i twierdziła że UEFA go zawiesi.
0
On po prostu biegł w ogóle go nie kryli.
1
Akurat Ter Stegen ostatnio się poprawił, na pewno broni lepiej od Navasa.
0
Przecież Real gra już tak bardzo długo, nie wiem po co to krytykujecie, tak grali, tak grają i tak będą grać, to się nie zmieni. Podanie do wybiegającego Marcelo i wrzutka na Ronaldo/Moratę/Benzeme, to samo z prawej strony Carvajala. A jak to nie skutkuję, to rzut rożny czy wolny i na Ramosa.
2
Ciekawe gdzie są kibice tej strony z sezonu 2014 2015, tamci kibice gadali będziemy się cieszyć dopiero jak coś wygramy i uczyli pokory, właśnie tamci kibice byli dużo lepsi niż ci co są teraz, pamiętam jak po odpadnięciu z Ćwierćfinału LM z Atletico spisywali sezon na straty, a i tak wygraliśmy Mistrzostwo i Puchar. Np kibice Atletico bardzo się cieszyli jak zgarnęli Mistrzostwo i doszli do Finału LM, a my zawsze musimy płakać. Wiadomo że Barca to klub z dużo większą liczbą Pucharów i z dużo bogatszą Historią od Atletico i że Atletico jest na światowym poziomie od 4 lat, ale bez przesady.
17
Messi w Ćwierćfinałach LM uciszy wszystkich swoją grą i jeszcze pewnie nie raz w tym sezonie, piszecie że Neymar już jest najlepszym zawodnikiem ponieważ Messi zagrał słabo z Deportivo, ja uważam że Messi zagrał dobrze z PSG, cały zespół zagrał dobrze i jak wściekle psy, ale Neymar zagrał wybitnie i ogólnie najlepiej. Ile było takich meczów w tym sezonie, co Messi grał na swoim poziomie, a Neymar słabo, dość dużo.
0
Pytanie jest jedno, czy ktoś poza Neymarem potrafi dośrodkować z rożnego czy wolnego w pole karne, tak aby ktoś potrafił z tego strzelić gola?
0
Jakby Messi miał zaangażowanie takie jak Suarez, to by było bardzo dobrze. Ale przegiąłeś z tym że PSG zagrało tak słabo, a nie my tak wybitnie. Oceniasz to po meczu z Deportivo? Bez jaj...
0
Nie powołanie Neymara, to kompletnie zła decyzja, jest to nasz najlepszy zawodnik ostatnio, a skłamali że ma kontuzję, bo mu pozwolili iść na urodziny siostry, to jest jakieś nieporozumienie.
0
Wniosek prosty, nie grał Umtiti jest porażka, on by się nie dał przeskoczyć jak Alba, który nie dziwię się że z PSG siedział na ławce, on ostatnio jest bez formy.
0
On ogłosił żeby szukali następcy, bo on już odchodzi na emeryturę, więc to nie to samo.