0

Aha, to niech nominują ich co roku, bo kiedyś tam grali dobrze, podobno to jest najlepsza 11 roku, a nie pamiętam kiedy w ostatnich latach zrobili najlepszą możliwą 11 roku patrząc na formę, a nie da medialność.

2

Może i mam kompleks Realu, ale jestem dość sprawiedliwy. Real w 2015 roku nic nie wygrał, a zabrakło w nominacjach Pique, Rakitica, a byli tacy zawodnicy jak Ramos czy Modric, którzy nic nie wygrali, a do tego Modric praktycznie duży kawałek roku pauzował.

4

To samo tyczy się Ramosa, Kroosa i Modrica, szczególnie tego pierwszego, który już 2 raz został wybrany do 11 roku za nazwisko, on dalej bazuję na 2014, który miał bardzo dobry. Modric praktycznie jest wiecznie kontuzjowany, a Kroos nie pokazał nic wielkiego.

0

Można się leczyć piwem, więc nie jest żle :D

7

Ja Barcelonie życzę Trypletu, a szczególnie Ligi Mistrzów, a wam użytkownicy życzę zdrowia, szczęścia i idealnych partnerek, choć z tym może być kiepsko.

8

Ja nie jestem za Kościołem, ale gadka że to Mafia, która promuję pedofilie to tylko urojenia gimnazjalistów nic więcej.

12

Dzisiaj wypada Hiszpańskie Prima Aprilis, on by nic takiego nie powiedział bo by go wywalili lub kazali przepraszać CR.

2

Oby to był kiepski żart Mundo, bo powrót Douglasa to by była katastrofa, on miałby być lekarstwem na prawą obronę, jak on jest dużo słabszy od Vidala, a porównując go do Roberto, to nie ma co porównywać bo jest zbyt wielka przepaść.

0

Tebas powinien zamknąć tego paskudnego ryja i się już nie wypowiadać na nasz temat, to że jest kibicem Realu i to że faworyzuję ten klub, to my to już wiemy, więc niech sobie daruję z gadką że to my jesteśmy żli.

0

Stegen i Cillessen nie są gigantami jak Curtois, ale nie są też knypkami, taki Higuita miał 176 cm wzrostu, a bronił dobrze.

0

On to wygląda jakby z tą brodą się urodził :D

44

Lepszego tria nigdy nie mieliśmy, na pewno nie w ostatnich 20 latach.

0

3 z La Masi w środku pola długo nie zobaczymy, ponieważ Barca nie odkupi Thiago, a Rafinha nie wygląda na takiego co by mógł wskoczyć do pierwszego składu.

3

Musielibyśmy się pozbyć 2 zawodników z środka pola, żeby go kupić, ja myślę że już miał swoją przygodę w Barcelonie i że już nie wróci.

0

Wydaję mi się że w 14/15 lub 10/11.

2

Gillette Fiusion Proglide Power, akurat lepsze to jaki żyletki czy jednorazowe golarki, bo przynajmniej się nie pozacinam.

2

Składam wszystkim użytkownikom tej strony i wszystkim co się zajmują tą stroną Wesołych Świąt.

2

A ja myślę że to jest ostatni sezon Mathieu u nas, on jest już coraz starszy i coraz częściej ma kontuzję, wydaję mi się że i tak Enrique z niego wycisnął co się dało i jego czas w Barcelonie dobiega końca. Jeszcze mamy młodego Marlona którego trzeba wprowadzać do zespołu i będzie mógł dostawać minuty.

1

Mam nadzieję że będzie z nim tylko lepiej, choć na razie się na to nie zapowiada, bo jednemu z takich 3 ligowców Mariano z Realu strzelał hat tricka.

1

Już się trochę wyleczył z tej brutalnej gry, a mi się podobają jego długie podania, kiedyś jak jeszcze grał w Liverpoolu, to chciałem go do Barcy. Pomoc Busquets Alonso Xavi Iniesta, to by było coś.

1

Alonso potrafi się spiąć na najważniejsze mecze, jest to chyba najbardziej lubiany przeze mnie zawodnik z Bayernu.

11

To nie UEFA , ale FIFA uchyli karę Realowi, co jest dla mnie nieporozumieniem.

0

I to będzie jego ostatnia indywidualna nagroda w karierze.

1

On uważa Ikera za kreta i nie podobało mu się to że Casillas się kolegował z piłkarzami Barcelony np Xavim czy Iniestą. On coś napisze na Twiterze i liczy na poklask od swoich obserwujących. Niestety nie tylko on nie szanuję Casillasa, ale i również wiele innych kibiców Realu, dla mnie nie mają prawa nazywać się kibicami.

2

Jego można podsumować tym że stawia CR na równi z Messim, lubi brnąć w propagandę Madryckich dzienników z Marką na czele, uważa że jego klub jest całkowicie uczciwy i ma 0 długu. On na Twiterze ma stado baranów, którzy go popierają i zgadzają się z nim we wszystkim, choć nawet jemu niektórzy zwracali uwagę jak gadał głupoty o przebitkach Messiego.

1

"5 razy klubowe mistrzostwo świata i Arbiter przebaczył Ramosowi i nie wyrzucił go z boiska." Propaganda w czystej postaci, ja nie wiem skąd oni wygrali 5, skoro mają 2 KMŚ, nawet ok mają te 11 Pucharów Europy i o to się już nie sprzeczam, ale dowalili z tymi 5 KMŚ.

40

Był Pele, był Maradona, był Cruijff, był Ronaldinho który miał 3 kosmiczne sezony w Barcelonie, ale Messi ich wszystkich dawno przerósł i nie będzie już drugiego takiego jak on.

0

Jeszcze zostało bardzo dużo czasu, jakby to była 84 minuta, to można by było myśleć o zwycięstwie tego klubu , a jest dopiero 54.

16

"Jasina: Trudno wymagać by Ronaldo był na najwyższym poziomie przez cały rok." On nie był na najwyższym poziomie przez 1/3 roku.

34

Zegarek porównywać do Samochodu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?