Pep ma rację z tym że pierwsze miejsce jest dla Barcelony. Barca się rzuci na Celtic i Borussię że nic z nich nie zostanie, Celtic najsłabsza drużyna w naszej grupie, a z Borussią gramy u siebie.
Patrze optymistycznie na następne mecze w LM, wraca Pique więc o obronę się nie będę martwił, oby Busquets zaczął grać tak jak w poprzednim sezonie, to będzie bardzo dobrze.
City pokazało że ma charakter i świetnego trenera. W zeszłym sezonie trener na wylocie i słaba gra. Guardiola wiele u nich poprawił i jeszcze może wiele poprawić.
Enrique vs Guardiola 5-3 wynik dwumeczu fazy grupowej, taki sam jak w 2014 2015, tylko że fazy pucharowej. Trzeba wyciągnąć z tego meczu wnioski i przywrócić Busquetsa do formy z poprzedniego sezonu.
Przed Guardiolą jeszcze dużo pracy jeśli chcę zrobić z City drużynę godną LM, musi narzucić ten swój styl takim zawodnikom jak Stones i Fernandihno, co jest bardzo trudne.
City strzeliło gola, bo pozwoliliśmy im strzelić. W tym sezonie jeśli tracimy gole, to praktycznie tylko przez własne błędy. Dzisiaj City gra gorzej niż na Camp Nou, ale wykorzystało naszą hojność.
Dzieciakiem jest Renato Sanchez czy Coman, ale nie piłkarz, który będzie mieć 25 lat. Porównaj sobie Inieste jak miał 25 lat do Neymara, to jest różnica klas w zachowaniu.
0
Pep ma rację z tym że pierwsze miejsce jest dla Barcelony. Barca się rzuci na Celtic i Borussię że nic z nich nie zostanie, Celtic najsłabsza drużyna w naszej grupie, a z Borussią gramy u siebie.
16
Nie przypominam sobie byśmy z Bilbao stracili bramkę.
0
Patrze optymistycznie na następne mecze w LM, wraca Pique więc o obronę się nie będę martwił, oby Busquets zaczął grać tak jak w poprzednim sezonie, to będzie bardzo dobrze.
2
City pokazało że ma charakter i świetnego trenera. W zeszłym sezonie trener na wylocie i słaba gra. Guardiola wiele u nich poprawił i jeszcze może wiele poprawić.
5
Przestań się kompromitować, najlepiej to sprzedać wszystkich...
2
A ja nie.
0
Myślę że kluczowe były błędy Busquetsa i ściągniecie z boiska Rakitica.
2
Szkoda że nam się nie udało zdobyć chociaż 1 pkt, bo byśmy sobie mogli pozwolić na grę w ostatnim meczu rezerwami, a tak to musimy walczyć do końca.
0
Enrique vs Guardiola 5-3 wynik dwumeczu fazy grupowej, taki sam jak w 2014 2015, tylko że fazy pucharowej. Trzeba wyciągnąć z tego meczu wnioski i przywrócić Busquetsa do formy z poprzedniego sezonu.
0
Ja ci powiem co. Enrique połknął Guardiolę przeżuł, wypluł i powtórzył tą czynność.
6
To co zrobił Enrique z Guardiolą w pierwszym meczu?
0
No, to koniec...
0
Trzeba wpuścić Rafinhę może znowu nas uratuję.
0
Trzeba ten mecz zremisować, żeby mieć większy spokój, a tak to pewnie będziemy walczyć z City o pierwsze miejsce do ostatniej kolejki.
0
I co by Iniesta zrobił z tragiczną formą Busquetsa.
0
Powinien zmienić tragicznego dzisiaj Busquets, a zmienił Rakitica i gdzie tu logika? Oj Lucho...
0
Ktoś tu jeszcze broni Busquetsa? W tym sezonie nie zagrał jeszcze dobrego spotkania.
1
Ochraniacze z Adidasa.
0
Przed Guardiolą jeszcze dużo pracy jeśli chcę zrobić z City drużynę godną LM, musi narzucić ten swój styl takim zawodnikom jak Stones i Fernandihno, co jest bardzo trudne.
3
Zauważyłem że tutaj w ogóle nie można obwiniać Busquetsa za nic, a tutaj widoczny jest jego błąd i trzeba o tym mówić.
0
City strzeliło gola, bo pozwoliliśmy im strzelić. W tym sezonie jeśli tracimy gole, to praktycznie tylko przez własne błędy. Dzisiaj City gra gorzej niż na Camp Nou, ale wykorzystało naszą hojność.
0
Tak ogólnie to odnośnie karnego dla City pozwolę sobie na cytat Gabiego "czasem coś dają, a czasem zabierają." I to jest prawda.
0
Messi idzie na całość.
0
Żle wszedł w mecz, oby się poprawił, bo słabo to wygląda.
0
Arsenal chyba nie chcę awansować z pierwszego miejsca już 2-0 przegrywają z Łudogorcem.
1
A co cię obchodzą co powiedzą śmietankowi?
3
Ciekawe gdzie by miał grać, jak teraz jest duży przesyt.
7
Neymar ostatnio pokazuję że w ogóle nie ma dystansu do siebie.
0
Dzieciakiem jest Renato Sanchez czy Coman, ale nie piłkarz, który będzie mieć 25 lat. Porównaj sobie Inieste jak miał 25 lat do Neymara, to jest różnica klas w zachowaniu.
0
Neymar po prostu się zapomina, popchnął piłkarza Granady na schodach, mogło się to skończyć tragicznie.