0

Pep ma rację z tym że pierwsze miejsce jest dla Barcelony. Barca się rzuci na Celtic i Borussię że nic z nich nie zostanie, Celtic najsłabsza drużyna w naszej grupie, a z Borussią gramy u siebie.

16

Nie przypominam sobie byśmy z Bilbao stracili bramkę.

0

Patrze optymistycznie na następne mecze w LM, wraca Pique więc o obronę się nie będę martwił, oby Busquets zaczął grać tak jak w poprzednim sezonie, to będzie bardzo dobrze.

2

City pokazało że ma charakter i świetnego trenera. W zeszłym sezonie trener na wylocie i słaba gra. Guardiola wiele u nich poprawił i jeszcze może wiele poprawić.

5

Przestań się kompromitować, najlepiej to sprzedać wszystkich...

2

A ja nie.

0

Myślę że kluczowe były błędy Busquetsa i ściągniecie z boiska Rakitica.

2

Szkoda że nam się nie udało zdobyć chociaż 1 pkt, bo byśmy sobie mogli pozwolić na grę w ostatnim meczu rezerwami, a tak to musimy walczyć do końca.

0

Enrique vs Guardiola 5-3 wynik dwumeczu fazy grupowej, taki sam jak w 2014 2015, tylko że fazy pucharowej. Trzeba wyciągnąć z tego meczu wnioski i przywrócić Busquetsa do formy z poprzedniego sezonu.

0

Ja ci powiem co. Enrique połknął Guardiolę przeżuł, wypluł i powtórzył tą czynność.

6

To co zrobił Enrique z Guardiolą w pierwszym meczu?

0

No, to koniec...

0

Trzeba wpuścić Rafinhę może znowu nas uratuję.

0

Trzeba ten mecz zremisować, żeby mieć większy spokój, a tak to pewnie będziemy walczyć z City o pierwsze miejsce do ostatniej kolejki.

0

I co by Iniesta zrobił z tragiczną formą Busquetsa.

0

Powinien zmienić tragicznego dzisiaj Busquets, a zmienił Rakitica i gdzie tu logika? Oj Lucho...

0

Ktoś tu jeszcze broni Busquetsa? W tym sezonie nie zagrał jeszcze dobrego spotkania.

1

Ochraniacze z Adidasa.

0

Przed Guardiolą jeszcze dużo pracy jeśli chcę zrobić z City drużynę godną LM, musi narzucić ten swój styl takim zawodnikom jak Stones i Fernandihno, co jest bardzo trudne.

3

Zauważyłem że tutaj w ogóle nie można obwiniać Busquetsa za nic, a tutaj widoczny jest jego błąd i trzeba o tym mówić.

0

City strzeliło gola, bo pozwoliliśmy im strzelić. W tym sezonie jeśli tracimy gole, to praktycznie tylko przez własne błędy. Dzisiaj City gra gorzej niż na Camp Nou, ale wykorzystało naszą hojność.

0

Tak ogólnie to odnośnie karnego dla City pozwolę sobie na cytat Gabiego "czasem coś dają, a czasem zabierają." I to jest prawda.

0

Messi idzie na całość.

0

Żle wszedł w mecz, oby się poprawił, bo słabo to wygląda.

0

Arsenal chyba nie chcę awansować z pierwszego miejsca już 2-0 przegrywają z Łudogorcem.

1

A co cię obchodzą co powiedzą śmietankowi?

3

Ciekawe gdzie by miał grać, jak teraz jest duży przesyt.

7

Neymar ostatnio pokazuję że w ogóle nie ma dystansu do siebie.

0

Dzieciakiem jest Renato Sanchez czy Coman, ale nie piłkarz, który będzie mieć 25 lat. Porównaj sobie Inieste jak miał 25 lat do Neymara, to jest różnica klas w zachowaniu.

0

Neymar po prostu się zapomina, popchnął piłkarza Granady na schodach, mogło się to skończyć tragicznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?