0

Pedofil to osoba chora na głowę, więc czy za 25 czy za 40 lat, to nic nie zmieni. To siedzi w jego psychice i on się już nie zmieni. Więc trzeba coś z tym zrobić.

0

Mój sąsiad mówił mi że spróbował kiedyś tego zielska jak był nastolatkiem i się obudził z rozwaloną głową, mówili mu że zwariował i rozwalił głową stół, więc gadka że to nie działa aż tak na umysł jak alkohol jest bez sensu. To dlaczego na ślubach nie jarają trawki, tylko piją alkohole?

0

Po Alkoholu też ludziom wali w banię, ale nie aż tak jak po wspominanym przez ciebie zielsku, gdyby było jak mówisz to Alkohol w Polsce również byłby zakazany. To nie za sprzedaż wódki się idzie do więzienia, tylko za sprzedaż trawki.

0

Suarez na razie gra piach, ale pewnie i tak póżniej strzeli 2 bramki i ci sami co go krytykują będą go chwalić.

0

Przecież to jest ustawione i to widać.

0

Kamery muszą wszystko wyłapać.

2

Pudzian go zje.

0

Jeśli chodzi o Alexa Huntera karierę, to tylko w Liverpoolu. Oczywiście też ewentualnie City lub United.

9

Barcelona powinna pozwać te Madryckie dzienniki przed sąd, za tą propagandę i szkalowanie zawodników Barcelony.

0

Posiadanie piłki jak za czasów Pepa.

1

Ramos nie powinien być obrońcą tylko Napastnikiem lub Pomocnikiem w obronie jest słaby, jedyny jego atut to gra głową, więc powinien grać wyżej.

3

Strzelił bramkę, ale zagrał przeciętnie, obecnie to nasz najsłabszy pomocnik w kadrze.

0

Nawet kibice Realu twierdzą że Suarez jest najlepszą 9 na świecie

16

Messi dawno przewyższył Maradonę.

0

Nie wiedziałem że Rayo jest z Madrytu.

0

Oby Mascherano godnie go zastąpił, to wielka strata przed tak ważnym meczem.

19

Umtiti jest aktualnie w lepszej formie niż Mascherano.

0

Gdzie tak napisałem? Mówię tylko że Portugalia miał bardzo dużo szczęścia.

0

Portugalia miała furę szczęścia jak grała z nami w Ćwierćfinale, byliśmy od nich lepsi, a przegraliśmy w loterii rzutów karnych.

0

Ciekawe co teraz powiedzą hejterzy Pepa że przychodzi na gotowe?

0

Iheanacho przynajmniej gra na swojej pozycji, Rashford ma małe szansę na rozwój ponieważ gra nie na swojej pozycji, na jego pozycji gra Egocentryk Ibra.

6

Ostatnio wygrali 7-0 i 1-5, a United cały czas przegrywa.

1

United ma najlepszy skład od lat, a przegrywa z takim Watford, śmiech na sali.

2

Widać że gramy trójką obrońców Masche Pique Umtiti, najsłabszy z nich zdecydowanie dzisiaj jest Javier, jeśli się nie ogarnie to Umtiti na stałe zagości w pierwszej 11.

2

"Jeżeli Suárez nie zwolni tempa i dalszym ciągu będzie prawdziwą maszynką do strzelania bramek, wtedy jego wynik z poprzedniego sezonu z pewnością zostanie poprawiony. Mając u boku Messiego i Suáreza wydaje się to jak najbardziej do zrealizowania." Tu jest błąd, powinno pisać mając u boku Messiego i Neymara.

1

Trzeba odzyskać coś co powinno być u nas, mam na myśli Ligę Mistrzów. To trofeum powinno być priorytetem, tak twierdziłem przed sezonem i przed porażką z Alaves. Myślę że najlepszy skład jaki mógłby dzisiaj wystąpić to Stegen Roberto Pique Umtiti Alba Busquets Rakitic Iniesta Messi Suarez Arda, dlaczego nie Neymar? Ponieważ mecz z Alaves pokazał że nie jest jeszcze nawet w 30% swojej formy, a Arda grał dobrze.

1

Ale tam grał na jednak trochę wyżej niż u nas i miał mniej obowiązków w defensywnie.

1

Zastanawiam się co się dzieję z Aleixem Vidalem, bo w Sevilli grał bardzo dobrze, a w Barcelonie nie gra nawet na 40% swoich umiejętności. Ja uważam że skoro Lucho da szansę się zrehabilitować Mascherano, to i Vidalowi powinien dać jeszcze jedną szansę. No cóż mam nadzieję że takie coś się już nie powtórzy, jedno jest pewne w tym sezonie LM to powinien być priorytet.

3

Busquets i Rakitic nie grali na swoim najwyższym poziomie, ale szkoda było patrzeć co odwalali Vidal i Mascherano.

5

Barcelona po stracie bramki na 1-2 powinna jak najszybciej robić remontade, a oni dalej grali spacerkiem, to mnie najbardziej denerwowało brak zaangażowania. Skład taki mieliśmy że powinniśmy spokojnie wygrać, mimo że praktycznie 3/4 to rezerwowi , tylko Neymar, Busquets i Rakitic byli podstawowymi zawodnikami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?