Bardziej chodziło o mnie, dostałem bana za kłótnie z pewnym użytkownikiem, to był chyba kibic Barcelony, ale on był uczulony na moim punkcie i odpowiadał na każdy mój post prowokując, dostałem bana za to że mu odpowiedziałem na tydzień, a on nie.
Wiadomo że trzeba coś przeskrobać żeby dostać bana, ale tutaj są równi i równiejsi widziałem kiedyś kłótnie pewnych użytkowników i tylko jeden z nich dostał z bana, a drugi był bezkarny. Bezkarny był ten prowokator.
Masz po części rację, ale myślę że wszyscy użytkownicy którzy piszą tutaj normalnie, to powinni być traktowani tak samo. Nie ma tutaj tych bardziej zasłużonych użytkowników. Ale masz rację tutaj nie potrafią się odpowiednio zająć prowokacjami i bana można dostać za nic.
Ja lubię Pepa, ale bardziej nie lubię City niż United w którym jest Mourinho, więc również najbardziej wolę żeby to Liverpool był Mistrzem lub Tottenham. Dobrze by było jakby Arsenal zdobył Mistrzostwo, ale oni co roku mają je zdobyć, a zawsze na obietnicach się kończy. Również może Leicester spróbować obronić tytuł, ale myślę że oni będą walczyć o 3-4 miejsce.
Masz rację, mimo że bardziej wolę Cracovie niż Wisłę, to Wisła lepiej grała w eliminacjach do LM niż Cracovia, przynajmniej Wisła wygrała jakieś 8 lat temu z Barceloną.
Spotkanie z Borussią M będzie bardzo ciekawe, ale już mecze z Celtikiem i City mnie już nudzą. Z Celticem gramy 3 raz w ostatnich 5 latach, a to już jest nudne.
W pierwszym sezonie Enrique wygrał LM ponieważ wprowadził swoją filozofię i miał czym rotować, miał Xaviego i Pedro na ławce, którzy jak wchodzili to coś wznosili. Nawet Pedro który był uznawany przeze mnie za wypalonego słabeusza. W drugim sezonie mieliśmy kłopoty ponieważ zabrakło nam ławki rezerwowej, po prostu nie było już kim postraszyć z ławki i nasze nowe nabytki mogły grać dopiero w Styczniu ,przez co nie złapali formy, Rafinha był kontuzjowany prawie cały sezon. Myślę że jakby Enrique zamiast na ławce Adriano, Douglasa, Bartry, Munira, Vermalena miał Digne, Umtitiego, Gomesa czy Denisa, to byśmy się mogli się pokusić o obronę LM, ale z taką słabą ławką rezerwowych i tak osiągnęliśmy sukces.
Myślę że Bravo skusił się na 2 razy większe zarobki od Szejków, ale jednak zasługuje na szacunek za Jesienne GD z 2015 roku i wiele innych kapitalnych spotkań. Tylko szkoda że odchodzi do tego śmiesznego klubu, który się w Europie liczy dzięki Szejkom.
Tylko że mamy takich nowych zawodników że każdy poza Paco Alcacerem może się przebić do wyjściowego składu, bo wątpliwe żeby Paco wygryzł Suareza w takiej formie.
Dalej uważam że Digne wygryzie Albę ze składu. Hiszpan ma taką przewagę że od lat gra w Barcelonie i częściej wychodzi do tych piłek Messiego niż Lucas, ale Digne jest silniejszy od Alby, ma lepsze warunki fizyczne i jest lepszy w defensywie.
6
Jak Valencia spadła w dół, to jego forma też spadła w dół. Valencia coś drugi sezon cieniuję.
1
To jest twoje zdanie, a w praktyce tak nie jest, tutaj są równi i równiejsi.
0
Bardziej chodziło o mnie, dostałem bana za kłótnie z pewnym użytkownikiem, to był chyba kibic Barcelony, ale on był uczulony na moim punkcie i odpowiadał na każdy mój post prowokując, dostałem bana za to że mu odpowiedziałem na tydzień, a on nie.
4
Wiadomo że trzeba coś przeskrobać żeby dostać bana, ale tutaj są równi i równiejsi widziałem kiedyś kłótnie pewnych użytkowników i tylko jeden z nich dostał z bana, a drugi był bezkarny. Bezkarny był ten prowokator.
1
Masz po części rację, ale myślę że wszyscy użytkownicy którzy piszą tutaj normalnie, to powinni być traktowani tak samo. Nie ma tutaj tych bardziej zasłużonych użytkowników. Ale masz rację tutaj nie potrafią się odpowiednio zająć prowokacjami i bana można dostać za nic.
3
Ja lubię Pepa, ale bardziej nie lubię City niż United w którym jest Mourinho, więc również najbardziej wolę żeby to Liverpool był Mistrzem lub Tottenham. Dobrze by było jakby Arsenal zdobył Mistrzostwo, ale oni co roku mają je zdobyć, a zawsze na obietnicach się kończy. Również może Leicester spróbować obronić tytuł, ale myślę że oni będą walczyć o 3-4 miejsce.
1
Bez przesady Munir i Rakitic też coś strzelają.
0
Od początku wiedziałem że Ter Stegen nie jest jakimś skarżypytą.
0
Marca jest podporządkowana Perezowi, więc im nie ufam. Perez jest ich szefem więc logiczne że będą nam szkodzić, a Realowi słodzić.
4
Asensio jest dobry, ale my mamy swojego Denisa Suareza.
0
0
Masz rację, mimo że bardziej wolę Cracovie niż Wisłę, to Wisła lepiej grała w eliminacjach do LM niż Cracovia, przynajmniej Wisła wygrała jakieś 8 lat temu z Barceloną.
0
Spotkanie z Borussią M będzie bardzo ciekawe, ale już mecze z Celtikiem i City mnie już nudzą. Z Celticem gramy 3 raz w ostatnich 5 latach, a to już jest nudne.
0
Bravo w bardzo złym momencie zmienił klub.
0
Pewnie gdzieś o 1 w nocy ogłoszą transfer, dlatego ja wole rano wstać i przeczytać "Oficjalnie: Paco Alcacer piłkarzem Barcelony."
0
W pierwszym sezonie Enrique wygrał LM ponieważ wprowadził swoją filozofię i miał czym rotować, miał Xaviego i Pedro na ławce, którzy jak wchodzili to coś wznosili. Nawet Pedro który był uznawany przeze mnie za wypalonego słabeusza. W drugim sezonie mieliśmy kłopoty ponieważ zabrakło nam ławki rezerwowej, po prostu nie było już kim postraszyć z ławki i nasze nowe nabytki mogły grać dopiero w Styczniu ,przez co nie złapali formy, Rafinha był kontuzjowany prawie cały sezon. Myślę że jakby Enrique zamiast na ławce Adriano, Douglasa, Bartry, Munira, Vermalena miał Digne, Umtitiego, Gomesa czy Denisa, to byśmy się mogli się pokusić o obronę LM, ale z taką słabą ławką rezerwowych i tak osiągnęliśmy sukces.
0
W sumie jestem zadowolony że wreszcie sprzedajemy kogoś za więcej niż kupiliśmy, a przecież on jest dawno po 30.
0
Takich gości to ja często widuję pod biedronką, zawsze chcą 5 zł jak mnie widzą.
0
Myślę że Bravo skusił się na 2 razy większe zarobki od Szejków, ale jednak zasługuje na szacunek za Jesienne GD z 2015 roku i wiele innych kapitalnych spotkań. Tylko szkoda że odchodzi do tego śmiesznego klubu, który się w Europie liczy dzięki Szejkom.
0
Tylko że mamy takich nowych zawodników że każdy poza Paco Alcacerem może się przebić do wyjściowego składu, bo wątpliwe żeby Paco wygryzł Suareza w takiej formie.
1
Największe szansę do pierwszej jedenastki ma Umtiti i Digne, jeśli chodzi o te nowe transfery.
2
Ciekawie będzie jak te nasze nowe nabytki wygryzą zawodników podstawowego składu, myślę że taki Digne czy Umtiti mają na to największe szanse.
0
Właśnie myślę o grupie z Borussią Dortmund i ten powrót Bartry na Camp Nou, ciekawe czy by nam coś udowodnił.
0
Jaką grupę chcielibyście dla Barcelony? Bo ja się nad tym jeszcze nie zastanawiałem.
33
Pique powiedział prawdę, a prawda boli kibiców Blancos.
0
Kucharczyk o własne nogi się poplątał, ale przełamał złą passę po 20 latach tym golem.
3
Dalej uważam że Digne wygryzie Albę ze składu. Hiszpan ma taką przewagę że od lat gra w Barcelonie i częściej wychodzi do tych piłek Messiego niż Lucas, ale Digne jest silniejszy od Alby, ma lepsze warunki fizyczne i jest lepszy w defensywie.
0
Ja w Songu pokładałem dużo większe nadzieję. Ostatni sezon w Arsenalu miał bardzo dobry, liczyłem na niego w Barcelonie, ale mnie bardzo zawiódł.
0
I tak wiem że gadali że jest drewnem, gdzieś 80% RealMadrid.pl
0
Chyba 25-27 młody jest.