Kibice Arsenalu mają dość odpadania w 1/8, taki klub jak Arsenal powinien mieć większe ambicję z takim dużym budżetem. Jeśli Wenger nie odejdzie dalej 1/8 i 3 lub 4 miejsce w lidze będą zajmować.
Turan podobnie jak Rakitic, nie będzie miał takiej formy jak w swoim poprzednim klubie. W poprzednich klubach byli największymi gwiazdami, a tutaj praktycznie wszyscy są gwiazdami. Tam wszystko było ustawiane pod nich, tutaj tak nie jest.
Ten transfer to jakiś żart, to nie jest jego wina, a zarządu że kupili go. Nikt z Europy go nie chcę bo wiedzą że jest słaby. Musielibyśmy dopłacać jakiemuś klubowi z Europy by go chciał mieć.
W PSG radził sobie słabo, ponieważ grał dużo mniej niż w Romie, tam był tylko zmiennikiem Maxwella, a teraz tam zmiennikiem Maxwella jest Kurzawa, wiec Lucas byłby w Paryżu trzecim LO.
Podobno Masherano będzie chciał grać na swojej nominalnej pozycji czyli ŚPD i Lucho się na to zgodził, to w takim razie Masche będzie raczej rezerwowym, wygryzienie Busquetsa ze składu jest niemożliwe, tym bardziej że jest w życiowej formie.
Będzie walczył z Albą o skład i to jest pewne. Alba miał różną formę w tym sezonie i grał niezależnie od formy bo kto go miał wypchać ze składu? Wypalony Adriano, który nawet jak był w formie był tylko rezerwowym, a teraz Digne powalczy z Albą o miejsce w składzie.
Myślę że zrobimy jeszcze jeden transfer w ataku i to będzie jedno z najbardziej udanych okienek transferowych letnich Barcelony jakich pamiętam, obok pozyskania Suareza, Rakitica, Bravo i Ter Stegena.
Chłopie co ty porównujesz jednego z najlepszych LO w Serie A w tamtym sezonie, który rozegrał 33 spotkania w samej lidze do Douglasa co zagrał 5 spotkań w 2 sezonach u nas.
Tylko że Maxwell nie dość że przeżywa w PSG drugą młodość, to jest zawsze w PSG nr 1 jeśli chodzi o LO, a nr 2 jest Kurzawa, więc miejsca dla młodego Digne nie starczyło, nie chciał być 3 LO dla tego odszedł.
Tylko że to donoszą praktycznie wszystkie Hiszpańskie gazety i Francuskie, nawet Madrycka Marca, która nam bez przerwy doprawia rogi, więc coś musi być na rzeczy. Pozostaje czekać na "Oficjalnie: Lucas Digne zawodnikiem Barcelony."
Ale jest Roberto który co tylko grał na PO, to grał dobrze lub bardzo dobrze. A nie oszukujmy się nie ma dla niego miejsca w pomocy jak przyszedł Suarez i zostanie Turan. Bo jest jeszcze Iniesta, Rakitic i Rafinha.
Alba potrzebuje jakiegoś godnego rywala o pierwszy skład, bo na razie to miał za rywala o 4 klasy słabszego Adriano i Mathieu, który najlepiej się czuł na ŚO.
0
Rakitic to mój człowiek, nie może odejść.
0
Wstaje rano, a tu już oficjalka?
1
Za stary jest, trzeba szukać następcy dla Suareza, a nie kogoś u schyłku kariery.
5
Zarówno jego jak i Fabsa nie chciałbym u nas widzieć.
0
Świetny interes Arsenal zrobił, ponieważ wcześniej się go chcieli pozbyć.
0
Te 19 mln Euro wydane na niego poszły w błoto, Arsenal zrobił świetny interes, podobnie jak z Vermalenem.
9
Z Tello i Montoyi już nic nie będzie, muszą odejść.
0
Biorąc pod uwagę ile Wenger lat prowadzi, to 3 ligi i 6 pucharów Anglii, to za mało.
0
Kibice Arsenalu mają dość odpadania w 1/8, taki klub jak Arsenal powinien mieć większe ambicję z takim dużym budżetem. Jeśli Wenger nie odejdzie dalej 1/8 i 3 lub 4 miejsce w lidze będą zajmować.
3
Turan podobnie jak Rakitic, nie będzie miał takiej formy jak w swoim poprzednim klubie. W poprzednich klubach byli największymi gwiazdami, a tutaj praktycznie wszyscy są gwiazdami. Tam wszystko było ustawiane pod nich, tutaj tak nie jest.
1
Najgorsze jest to że duża liczba osób go popiera.
0
Ten transfer to jakiś żart, to nie jest jego wina, a zarządu że kupili go. Nikt z Europy go nie chcę bo wiedzą że jest słaby. Musielibyśmy dopłacać jakiemuś klubowi z Europy by go chciał mieć.
0
Myślę że będzie walka o skład i tyle.
0
Guardiola może sobie pomarzyć o ich obu, nie odejdą.
0
Zwykle te Francuskie transfery były dobre.
0
Barcelona bardzo szybko przeprowadza te transfery.
0
Wystarczy tylko że Umtiti będzie miał formę z ME i będzie podstawowym stoperem.
0
Do tego trzeba dodać że Gignac gra w jakiejś lidze Meksykańskiej, a tamci grają w dobrych Europejskich klubach.
0
W PSG radził sobie słabo, ponieważ grał dużo mniej niż w Romie, tam był tylko zmiennikiem Maxwella, a teraz tam zmiennikiem Maxwella jest Kurzawa, wiec Lucas byłby w Paryżu trzecim LO.
0
Podobno Masherano będzie chciał grać na swojej nominalnej pozycji czyli ŚPD i Lucho się na to zgodził, to w takim razie Masche będzie raczej rezerwowym, wygryzienie Busquetsa ze składu jest niemożliwe, tym bardziej że jest w życiowej formie.
1
Będzie walczył z Albą o skład i to jest pewne. Alba miał różną formę w tym sezonie i grał niezależnie od formy bo kto go miał wypchać ze składu? Wypalony Adriano, który nawet jak był w formie był tylko rezerwowym, a teraz Digne powalczy z Albą o miejsce w składzie.
0
Myślę że zrobimy jeszcze jeden transfer w ataku i to będzie jedno z najbardziej udanych okienek transferowych letnich Barcelony jakich pamiętam, obok pozyskania Suareza, Rakitica, Bravo i Ter Stegena.
1
Chłopie co ty porównujesz jednego z najlepszych LO w Serie A w tamtym sezonie, który rozegrał 33 spotkania w samej lidze do Douglasa co zagrał 5 spotkań w 2 sezonach u nas.
2
Tylko że Maxwell nie dość że przeżywa w PSG drugą młodość, to jest zawsze w PSG nr 1 jeśli chodzi o LO, a nr 2 jest Kurzawa, więc miejsca dla młodego Digne nie starczyło, nie chciał być 3 LO dla tego odszedł.
0
Tylko że to donoszą praktycznie wszystkie Hiszpańskie gazety i Francuskie, nawet Madrycka Marca, która nam bez przerwy doprawia rogi, więc coś musi być na rzeczy. Pozostaje czekać na "Oficjalnie: Lucas Digne zawodnikiem Barcelony."
0
Możliwe że chcieli zrobić cichy transfer, gdybyśmy zrobili normalnie, to taki Real znowu by podbił cenę i zamiast 16 mln Euro płacilibyśmy 30-35.
0
Możliwe że Umtiti go namówił żeby przeszedł do Barcy, ale dobrze że w dwójkę przyjdzie, może będzie po między nimi ta Chemia na boisku.
0
Ale jest Roberto który co tylko grał na PO, to grał dobrze lub bardzo dobrze. A nie oszukujmy się nie ma dla niego miejsca w pomocy jak przyszedł Suarez i zostanie Turan. Bo jest jeszcze Iniesta, Rakitic i Rafinha.
0
Barcelona będzie miała taką potężną kadrę jak Bayern, brakuję im jedynie jakiegoś wartościowego zmiennika dla MSN i tyle.
0
Alba potrzebuje jakiegoś godnego rywala o pierwszy skład, bo na razie to miał za rywala o 4 klasy słabszego Adriano i Mathieu, który najlepiej się czuł na ŚO.