1

Polska ma przynajmniej jednego piłkarza klasowego na każdą pozycję na boisku, a Walia ma tylko Bale i Ramseya.

25

Jak tak rzeczywiście powiedział Ronaldo, to szacunek dla niego.

0

Dzisiaj widziałem jakieś "kwiatki" z tej strony, mówili że nie mają żadnego długu wobec Polski więc nie muszą naszych wspierać, aż zwątpiłem w ludzkość. Jakiś Ślązak napisał że kibicowałby Niemcom jakby grali z Polską, to też mnie rozwaliło.

1

Bardzo dobrze że Włosi zemścili się na Hiszpanach za tamte baty, czekali na to 4 lata, ale się doczekali. Teraz Włosi wygrywają mecz z Niemcami, Półfinał jeszcze wygrają i z nami niech walczą w Finale, Polska-Włochy takie by było moje marzenie.

0

Włosi mają patent na Niemcy.

7

Jedynie to mi jest żal Pique, on jedynie się starał w ataku i obronie.

1

Sam Pique tej obrony Hiszpanii nie utrzyma, Alba za bardzo ciągnie do przodu, Juanfran dziś gra beznadziejnie, a o Ramosie szkoda gadać.

0

Ten Ratamanhatta to jakiś niezły troll, nie biorę jego żadnych komentarzy na serio.

1

A dlaczego muszę się utożsamiać ze swoją płcią? przecież mogę nosić kiecki, będą mnie mieli za debila, ale co z tego.

0

Zobaczymy co potrafi.

3

Ja jestem za Włochami.

0

Jak Messi sobie zrobi z rok przerwy od Reprezentacji, to ja widzę same plusy tego, ponieważ Messi zawsze jak wracał z Rep, to był bez formy i miał jakieś urazy. Już chyba przekonaliśmy się w Barcelonie jakie treningi prowadzi Martino, jeśli chodzi o intensywność, to nie ma nawet w połowie tak intensywnych jakie prowadzi Enrique. Poza tym Argentyna ma kibiców jakich ma, więc może odczują brak Pchły i będą błagali o jego powrót do Reprezentacji.

1

Co nie zmienia faktu że Messi musiał strzelić tego karnego, a jakby trafił to Argentyna by tego już nie wypuściła z rąk. Jechałem Higuaina rok temu jak nie trafił karnego, ale teraz Messi nie trafił karnego.

2

Powtarzam że to nie jest tylko wina Higuaina, gdyby Messi strzelił tego karnego, to by inaczej wszystko wyglądało.

6

Nie powinniście aż tak tego przeżywać, to nie nasza Polska przegrała 3 finały z rzędu, oczywiście przykro mi jest z tego powodu że Messi nie wygrał nic z Reprezentacją, ale płakać powinniśmy jakby Polska przegrała 3 Finały na wielkich imprezach pod rząd. Zresztą Messi powinien trafić tego karnego i by nie było tematu, zwalanie wszystkiego na Higuaina nie ma sensu, Messi zarówno w Finale MŚ w 2014 również miał bardzo dobrą okazję na strzelenie co napastnik Napoli.

4

Pisałem kilka godzin przed meczem że tak będzie, to zostałem wyśmiany przez tutejszych ekspertów. Na pewno ta decyzja została podjęta zbyt pochopnie przez Leo, ale on już ma dość gry w Reprezentacji i kibiców.

0

Messi dzisiaj albo będzie bohaterem lub zerem, myślę że jeśli Argentyna nie wygra Copa America i kibice znowu na niego będą wylewali wiadro pomyj dokładnie tak jak rok temu, Messi powinien zakończyć karierę w Reprezentacji.

0

Co do Belgi, to na razie nie zmieniam zdania, dalej uważam że to nie jest drużyna, zobaczymy co pokażą dalej.

2

Niemcy-Ukraina też był całkiem niezły, mimo że Niemcy go wygrali.

6

Słabo sędziuję, ale na pewno lepiej niż Velasco.

0

Normalnie jak Cristiano z przed 5 lat.

1

W sumie zawsze kibicuję przeciwnikom Niemiec, nie ma już Figo w Portugalii, więc kibicowałbym Portugalii.

0

Nie da się zatrzymać Messiego jak jest w formie, bardzo trudno to zrobić jak ma słabą formę, a jak jest w dobrej, to nie jest to możliwe.

0

Nie wiedziałem że kibicowanie Reprezentacji w której się urodziłeś, to jest spłata długu. Szkoda marnować czasu na dyskusję.

0

Wiesz co to jest patriotyzm?

0

Jeśli chodzi o obrazki i zabawne memy, to on wszystko bierze od Footrolla i uprawia plagiat.

1

Nie interesuję mnie co wstawia ten hejter Barcelony, to jest taki frustrat że głowa boli. Wystarczy coś złego powiedzieć na Real, to on i jego armia atakują tą osobę wyzwiskami, on jest gorszy niż El Jarek i bardziej się cieszy z porażek Barcelony niż z sukcesów Realu.

0

Nie zapominaj jak grali w ostatnich latach na MŚ ostatnie 2 turnieje, odpadają w 2010 z Hiszpanią i to w 1/8, a w 2014 nawet z grupy nie wychodzą. Grali z Hiszpanią w 2012 rzuty karne, ale w tamtym meczu Hiszpania powinna rozstrzygnąć mecz w 90 minut, a nie dopiero w rzutach karnych, bardzo dobre okazję miał Iniesta, Navas i Arbeloa.

0

Hiszpania w tamtym meczu powinna rozstrzygnąć mecz w podstawowym czasie gry, mieli dużo okazji.

0

Portugalia jest za słaba by dojść do Finału, mieli pakę w 2004-2006, na pewno nie teraz, gdzie fartem dostali się z 3 miejsca do 1/8.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?