Dzisiaj widziałem jakieś "kwiatki" z tej strony, mówili że nie mają żadnego długu wobec Polski więc nie muszą naszych wspierać, aż zwątpiłem w ludzkość. Jakiś Ślązak napisał że kibicowałby Niemcom jakby grali z Polską, to też mnie rozwaliło.
Bardzo dobrze że Włosi zemścili się na Hiszpanach za tamte baty, czekali na to 4 lata, ale się doczekali. Teraz Włosi wygrywają mecz z Niemcami, Półfinał jeszcze wygrają i z nami niech walczą w Finale, Polska-Włochy takie by było moje marzenie.
Jak Messi sobie zrobi z rok przerwy od Reprezentacji, to ja widzę same plusy tego, ponieważ Messi zawsze jak wracał z Rep, to był bez formy i miał jakieś urazy. Już chyba przekonaliśmy się w Barcelonie jakie treningi prowadzi Martino, jeśli chodzi o intensywność, to nie ma nawet w połowie tak intensywnych jakie prowadzi Enrique. Poza tym Argentyna ma kibiców jakich ma, więc może odczują brak Pchły i będą błagali o jego powrót do Reprezentacji.
Co nie zmienia faktu że Messi musiał strzelić tego karnego, a jakby trafił to Argentyna by tego już nie wypuściła z rąk. Jechałem Higuaina rok temu jak nie trafił karnego, ale teraz Messi nie trafił karnego.
Nie powinniście aż tak tego przeżywać, to nie nasza Polska przegrała 3 finały z rzędu, oczywiście przykro mi jest z tego powodu że Messi nie wygrał nic z Reprezentacją, ale płakać powinniśmy jakby Polska przegrała 3 Finały na wielkich imprezach pod rząd. Zresztą Messi powinien trafić tego karnego i by nie było tematu, zwalanie wszystkiego na Higuaina nie ma sensu, Messi zarówno w Finale MŚ w 2014 również miał bardzo dobrą okazję na strzelenie co napastnik Napoli.
Pisałem kilka godzin przed meczem że tak będzie, to zostałem wyśmiany przez tutejszych ekspertów. Na pewno ta decyzja została podjęta zbyt pochopnie przez Leo, ale on już ma dość gry w Reprezentacji i kibiców.
Messi dzisiaj albo będzie bohaterem lub zerem, myślę że jeśli Argentyna nie wygra Copa America i kibice znowu na niego będą wylewali wiadro pomyj dokładnie tak jak rok temu, Messi powinien zakończyć karierę w Reprezentacji.
Nie interesuję mnie co wstawia ten hejter Barcelony, to jest taki frustrat że głowa boli. Wystarczy coś złego powiedzieć na Real, to on i jego armia atakują tą osobę wyzwiskami, on jest gorszy niż El Jarek i bardziej się cieszy z porażek Barcelony niż z sukcesów Realu.
Nie zapominaj jak grali w ostatnich latach na MŚ ostatnie 2 turnieje, odpadają w 2010 z Hiszpanią i to w 1/8, a w 2014 nawet z grupy nie wychodzą. Grali z Hiszpanią w 2012 rzuty karne, ale w tamtym meczu Hiszpania powinna rozstrzygnąć mecz w 90 minut, a nie dopiero w rzutach karnych, bardzo dobre okazję miał Iniesta, Navas i Arbeloa.
1
Polska ma przynajmniej jednego piłkarza klasowego na każdą pozycję na boisku, a Walia ma tylko Bale i Ramseya.
25
Jak tak rzeczywiście powiedział Ronaldo, to szacunek dla niego.
0
Dzisiaj widziałem jakieś "kwiatki" z tej strony, mówili że nie mają żadnego długu wobec Polski więc nie muszą naszych wspierać, aż zwątpiłem w ludzkość. Jakiś Ślązak napisał że kibicowałby Niemcom jakby grali z Polską, to też mnie rozwaliło.
1
Bardzo dobrze że Włosi zemścili się na Hiszpanach za tamte baty, czekali na to 4 lata, ale się doczekali. Teraz Włosi wygrywają mecz z Niemcami, Półfinał jeszcze wygrają i z nami niech walczą w Finale, Polska-Włochy takie by było moje marzenie.
0
Włosi mają patent na Niemcy.
7
Jedynie to mi jest żal Pique, on jedynie się starał w ataku i obronie.
1
Sam Pique tej obrony Hiszpanii nie utrzyma, Alba za bardzo ciągnie do przodu, Juanfran dziś gra beznadziejnie, a o Ramosie szkoda gadać.
0
Ten Ratamanhatta to jakiś niezły troll, nie biorę jego żadnych komentarzy na serio.
1
A dlaczego muszę się utożsamiać ze swoją płcią? przecież mogę nosić kiecki, będą mnie mieli za debila, ale co z tego.
0
Zobaczymy co potrafi.
3
Ja jestem za Włochami.
0
Jak Messi sobie zrobi z rok przerwy od Reprezentacji, to ja widzę same plusy tego, ponieważ Messi zawsze jak wracał z Rep, to był bez formy i miał jakieś urazy. Już chyba przekonaliśmy się w Barcelonie jakie treningi prowadzi Martino, jeśli chodzi o intensywność, to nie ma nawet w połowie tak intensywnych jakie prowadzi Enrique. Poza tym Argentyna ma kibiców jakich ma, więc może odczują brak Pchły i będą błagali o jego powrót do Reprezentacji.
1
Co nie zmienia faktu że Messi musiał strzelić tego karnego, a jakby trafił to Argentyna by tego już nie wypuściła z rąk. Jechałem Higuaina rok temu jak nie trafił karnego, ale teraz Messi nie trafił karnego.
2
Powtarzam że to nie jest tylko wina Higuaina, gdyby Messi strzelił tego karnego, to by inaczej wszystko wyglądało.
6
Nie powinniście aż tak tego przeżywać, to nie nasza Polska przegrała 3 finały z rzędu, oczywiście przykro mi jest z tego powodu że Messi nie wygrał nic z Reprezentacją, ale płakać powinniśmy jakby Polska przegrała 3 Finały na wielkich imprezach pod rząd. Zresztą Messi powinien trafić tego karnego i by nie było tematu, zwalanie wszystkiego na Higuaina nie ma sensu, Messi zarówno w Finale MŚ w 2014 również miał bardzo dobrą okazję na strzelenie co napastnik Napoli.
4
Pisałem kilka godzin przed meczem że tak będzie, to zostałem wyśmiany przez tutejszych ekspertów. Na pewno ta decyzja została podjęta zbyt pochopnie przez Leo, ale on już ma dość gry w Reprezentacji i kibiców.
0
Messi dzisiaj albo będzie bohaterem lub zerem, myślę że jeśli Argentyna nie wygra Copa America i kibice znowu na niego będą wylewali wiadro pomyj dokładnie tak jak rok temu, Messi powinien zakończyć karierę w Reprezentacji.
0
Co do Belgi, to na razie nie zmieniam zdania, dalej uważam że to nie jest drużyna, zobaczymy co pokażą dalej.
2
Niemcy-Ukraina też był całkiem niezły, mimo że Niemcy go wygrali.
6
Słabo sędziuję, ale na pewno lepiej niż Velasco.
0
Normalnie jak Cristiano z przed 5 lat.
1
W sumie zawsze kibicuję przeciwnikom Niemiec, nie ma już Figo w Portugalii, więc kibicowałbym Portugalii.
0
Nie da się zatrzymać Messiego jak jest w formie, bardzo trudno to zrobić jak ma słabą formę, a jak jest w dobrej, to nie jest to możliwe.
0
Nie wiedziałem że kibicowanie Reprezentacji w której się urodziłeś, to jest spłata długu. Szkoda marnować czasu na dyskusję.
0
Wiesz co to jest patriotyzm?
0
Jeśli chodzi o obrazki i zabawne memy, to on wszystko bierze od Footrolla i uprawia plagiat.
1
Nie interesuję mnie co wstawia ten hejter Barcelony, to jest taki frustrat że głowa boli. Wystarczy coś złego powiedzieć na Real, to on i jego armia atakują tą osobę wyzwiskami, on jest gorszy niż El Jarek i bardziej się cieszy z porażek Barcelony niż z sukcesów Realu.
0
Nie zapominaj jak grali w ostatnich latach na MŚ ostatnie 2 turnieje, odpadają w 2010 z Hiszpanią i to w 1/8, a w 2014 nawet z grupy nie wychodzą. Grali z Hiszpanią w 2012 rzuty karne, ale w tamtym meczu Hiszpania powinna rozstrzygnąć mecz w 90 minut, a nie dopiero w rzutach karnych, bardzo dobre okazję miał Iniesta, Navas i Arbeloa.
0
Hiszpania w tamtym meczu powinna rozstrzygnąć mecz w podstawowym czasie gry, mieli dużo okazji.
0
Portugalia jest za słaba by dojść do Finału, mieli pakę w 2004-2006, na pewno nie teraz, gdzie fartem dostali się z 3 miejsca do 1/8.