0

Racja, to ich wszystkich łączy.

4

Wiecie co łączy Inter, Chelsea i Real?

2

Chelsea to totalne dno, oni nie zasłużyli by zagrać w Finale w 2012 z Bayernem, a co dopiero wygrać puchar, cieszy mnie że teraz im nie idzie i nie zapominaj o przekręcie w 2010 jak sędzia oskubał Barcelonę z Finału.

20

Mówiłem kiedyś że złoże gratulację Realowi, ale tego jednak nie zrobię, bo z takim fartem wygrać LM, to mogli tylko Biali, 2 lata temu gratulowałem, teraz nie pogratuluje.

0

Oby było jak mówisz.

0

Najgorsze jest to że jeśli Real dostanie podobnie łatwą drogę w przyszłym sezonie, to mogą obronić LM.

2

Co to za karne? Real strzelał w prawo, Atletico w lewo, Navas się próbował rzucać, a Oblak stał jak jakaś p**ka i liczył że strzelą obok bramki zamiast się rzucić w swoją lewą stronę, ja bym się nie cieszył z takiej LM na miejscu kibiców Realu, jak oni to na nas mówią Uefalona? Chyba sobie kpią.

1

Ramosowi się włączy "tryb czerwony" i będzie pozamiatane.

0

Atletico powinno wygrać, nie powinno być dogrywki.

1

Uważacie że był spalony?

0

Jakieś nygusy w kapturach i afro, dziwnie się na to patrzy.

1

Wytrzymam jakoś z tym Szpakiem, ale jak usłyszałem jego głos, to aż mnie skręciło.

0

Jakoś mi się nie wydaję że Atletico zagra ofensywnie, mimo że Real postawił na Casemiro, a nie na Jamesa lub Isco. Ponieważ to nie jest styl gry drużyny Simeone, oni w tym sezonie w lidze wiele spotkań wygrywali po 1-0.

0

Będę oglądał na TVP mimo że mam Canal Plus, rok temu też oglądałem na TVP i wygrał zespół, któremu kibicowałem, a 2 lata temu oglądałem na Canal Plus i niestety Real wygrał.

0

Ten kto pokona Ekipę Guardioli wygrywa LM, tak jest od 2010 roku, no może poza 2013 bo w tamtym czasie Pep miał przerwę od trenowania.

3

Różnica między Lisem, a Kotem jest taka, że jak się przejedzie Kota, to są ślady hamowania, nie cierpię tej gnidy.

0

2 lata temu, to Real był murowanym faworytem i się zdziwiłem że wsadzili gola dopiero w 93 minucie, a w całym meczu przeważali, uważałem że Atletico miał mnóstwo szczęścia że dotrwali do dogrywki, póżniej puścili 3 bramki, jakby Ramos nie znalazł się w odpowiednim miejscu, to Atletico miałoby większego farta niż Inter z 2010 czy Chelsea z 2012.

2

Jak będą walić prosto w niego, to ciężko będzie strzelić.

13

No i mój kolega kibic Liverpoolu za Realem, wstyd mi za niego.

1

Real nie jest słaby, chodzi tu o to że miał przeciwników na poziomie Ligi Europy.

0

Wolałbym żeby Atletico strzeliło na 1-0 w 95 minucie niż 1, bo by była spora nerwówka, a to raczej niemożliwe żeby Real nie oddał ani jednego strzału przez 89 minut.

0

Bernat grzeję ławkę w Bayernie, ale myślę że i tak go Bayern nie sprzeda nawet za 50 mln Euro. Możliwe że Alaba przeniesie się na stałe do pomocy i Hiszpan będzie więcej grać.

0

Pewnie Wojtek będzie siedział cały turniej na ławce, ale lekceważenie kibiców jest złe. Słowa tego małego chłopca się sprawdzą.

19

Dobrze że nie będzie tych kołnierzyków z guzikami.

0

Iniesta z Sevillą zagrał jak za starych dobrych czasów, ale myślę że wszyscy kibice, zawodnicy i włodarze klubu chcą żeby LM wygrało Atletico i że wszystkich to jednak interesuję, bo jak wygrają Materace będzie mniejszy ból czterech liter.

0

Coś nie mogę komentarza napsiać, Reina

0

Dobre pytanie, też czekam, a tu nic. Wydaję mi się że gdzieś w połowie Czerwca nasi zaprezentują te nowe stroje.

4

Teraz trzeba czekać aż Alves zdementuję, ale narobili wczoraj szumu.

0

A skąd wy wiecie ile klub ma kasy na transfery? Chyba że jesteście w zarządzie Barcy...

0

Bo mają stronę fioletową, chyba dlatego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?