0

Myślę że do Borussi Dortmund mógłby trafić lub gdzieś do Anglii, Mourinho idzie do United, możliwe że tam trafi Ibra.

0

Ja wiedziałem że będzie wielkim strzelcem w Barcy, ale nie pomyślałem że będzie strzelał więcej od Ronaldo czy od Messiego.

0

Możliwe że trafiłaś na jakiegoś złodzieja i zboczeńca, ale takie sytuacje w Polsce to normalność, w Sosnowcu mnie nikt nigdy nie zaczepił, ale w takich Mysłowicach, Chorzowie czy w Katowicach, to mnóstwo razy ktoś szukał zaczepki.

0

Nie lubię komentarzy "Nie byłem, ale się wypowiem", może nie jest to najlepsze miasto, ale w Polsce widziałem dużo gorsze miasta, gdzie psy dupami szczekają.

8

No to Ronaldo nie będzie mógł się wykazać w polu karnym, jeśli chodzi o nurkowanie.

0

A co ty masz do Sosnowca?

3

Myślę jednak że damy radę Granadzie może nie będzie to tak efektywne zwycięstwo jak z Deportivo, Gijon czy Espanyolem, ale z 0-2 na pewno będzie. Uważam też że Barca nie może zlekceważyć Granady.

0

To już odcinek nr 300000 z Markosem, normalnie dużej niż Moda na Sukces, a tak ogólnie to znowu media będą pisać że Marquinhos chce odejść jak znowu zasiądzie na ławie i tak będzie przez następne 6 lat coś tak czuję.

0

Ci piłkarze Espanyolu to są idioci, ale ci sędziowie co wczoraj sędziowali ten mecz to jeszcze więksi idioci, a najgorsze jest to że w Hiszpanii jak się czegoś nie zapisze w protokole to nie można do tego wrócić, czyli jakby tej chamskiej gry do Messiego, Mascherano i Suareza nie było, według sędziów i LFP.

29

Jego błąd przy golu na 4-0 pokazał że ci co najwięcej mają do powiedzenia w mediach grają największy piach na boisku.

0

Wątpliwe bo mi się wydaję że po prostu u Martino zawodnicy co grają dobrze w klubie, grają kupę w Reprezentacji. Zawsze jak Messi wraca z Reprezentacji jest w słabej formie, nie wiem jak oni tam trenują, ale pewnie znowu Tata woli grilować niż trenować. Więc przez to Higuain i Aguero bez przerwy grają dno w Reprezentacji i Messi gra dość słabo jak na swój poziom.

1

Iniesta to już nie jest to samo co za czasów Guardioli czy jak grał na poprzednim EURO. W tamtym czasie można było na palców u jednej ręki policzyć jego słabe mecze, a teraz to się liczy na palcach u jednej ręki jego dobre mecze.

0

A Milik miał zostać mistrzem Holandii, wielka szkoda bo go lubię, ale myślę że to da mu kopa i wreszcie odejdzie z tego przeciętniaka do jakiegoś mocniejszego klubu.

0

Myślę że byłoby mniej pytań za co kto dostał bana, ale tak że tych komentarzy nie widać, to w sumie też dobrze, przynajmniej strona nie jest zaśmiecona tymi brzydkimi dziurami z napisem "komentarz usunięty".

0

Nie usunie konta ponieważ nie ma honoru...

0

Akcja gdzie CR podawał do Benzemy powinna zostać przerwana jak Francuz oddawał pierwszy strzał i byłyby nici z gola, teraz czekam na artykuł na rm.pl o tym komu pomagają sędziowie.

70

Taki pachoł otrzymał lepsze pożegnanie niż Casillas, śmiech na sali. To jest tak jakbyśmy lepiej pożegnali Montoye niż Xaviego.

0

Suarez jedna z najlepszych typowych 9 w historii piłki.

0

Powinna być powtórka z Deportivo, ale dzięki sędziemu jest tylko Manita.

30

Real dalej w lidze żyje dzięki pomocy sędziów.

2

Granada jechała jak miała nóż na gardle Sociedad 3-0

1

Alves potrafi spiąć dupę na najważniejsze mecze sezonu.

0

Suarez niszczy ten pseudo klub, już jest bezpiecznie.

0

Suarez niedaje szans w walce o Złoty but, a co najważniejsze Barca wygryw 2-0.

4

Niech się ten cały Klatus z rm.pl ciągnie teraz.

1

A podobno my to jesteśmy Uefalona, Fifalon i Tasalona.

1

Gdzie masz kartki p***le.

0

Wole autobus the
Bus niż to chamstwo co grają ci gorsi Katalończycy.

0

Segunda asspanyol segunda asspanyol.

5

To powinno być kluczowe, ci lekarze powinni mieć dożywotni zakaz wykonywania swojego zawodu, wykonanie masażu serca to priorytet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?