0

Jak ma sadzać np takiego Neymara jak ten robi fochy.

0

Gaya jest bardzo młody i by się nam przydał, ale bardziej był wolał Rodrigueza z Wolsfburga, Marquinhios nie do wyciągnięcia z PSG chcą za niego 50 mln Euro.

1

Tylko że mi kibiców Chelsea nie jest szkoda, tylko mówię że to ich klub jest w kryzysie.

2

Tylko daję porównanie że nie zawsze się wygrywa, my w porównaniu do takiej Chelsea to mamy malutki kryzys, a oni niby klub klasy światowej, a są teraz w połowie tabeli.

0

Tu są niezłe lamenty z powodu ostatnich porażek, ale co mają czuć kibice Chelsea, która była nawet blisko spadku i odpadła z 1/8 finału LM z wielkim hukiem.

0

Jeśli chodzisz do gimnazjum to twoja sprawa.

0

Tak, ja tak serio.

0

To nie jest wina Enrique tylko poszczególnych zawodników i zarządu, ponieważ to zarząd uznał że zmiennik dla MSN nie jest potrzebny, a winni są Alves, Neymar i Pique, którzy grają za nazwiska, Alves pajacuje w internecie, Neymar obraża się jak ktoś go zmienia, Pique za kłótnie na Twiterze z Arbeloą.

0

Trzeba wierzyć w naszych że dadzą radę Vamos Barca!!!

0

Z takim podejściem do klubu jakie ma MarioVeb to za 3 lata będziemy na poziomie United, a za 5 na poziomie Milanu.

0

W sumie można powiedzieć że zarząd sam jest sobie winien skoro teraz nie ma pieniędzy, przesadzali z tymi wysokimi kontraktami dla zawodników, nie mówię że Messi nie zasłużył na takie pieniądze bo zasłużył, ale kontrakty w naszym klubie są i tak za wysokie, a przecież nawet taki Douglas co zagra 4 mecze na sezon dostanie kupę forsy. Real też przesadził z kontraktem Ramosa, Który zarabia 10 mln Euro rocznie, ale u nich zawodnicy nie zarabiają tak dużo jak u nas.

3

Transfer ŚO to powinien być największy priorytet zarządu, Masche najmłodszy już nie jest ma 32 lata i poza tym zawsze brakowało mu cm, trzeba szukać następcy również dla Iniesty on również ma 32 lata, jeśli Alves odejdzie trzeba będzie szukać kogoś do rywalizacji z Vidalem.

0

Bartra to niestety taki wieczny talent jak Bojan, Jeffren czy Cuenca, a szkoda bo gość nie dostał prawdziwej szansy. Pewnie jak Mascherano będzie kontuzjowany to na ŚO prędzej zagra Busi niż Marc. Guardiola miał taką przewagę nad Lucho że nie bał się stawiać na wychowanków.

0

Na pewno za Guardioli mieliśmy więcej możliwości w pomocy, Xavi w życiowej formie i Iniesta też, grający na bardzo wysokim poziomie pomimo młodego wieku Busquets i oczywiście Fabregas i Thiago, gdybyśmy mieli teraz taką pomoc to by była miazga.

0

Za Guardioli nie mieliśmy takich dobrych golkiperów jak teraz za Enrique.

0

Nasi się muszą ogarnąć już dzisiaj i to jest pewne, bo nie chcę po ewentualnym remisie mydlenia oczu że "dalej jesteśmy liderami", ale Atletico i Real też mogą jeszcze zgubić punkty.

0

Napisałem do Mathasa ponieważ on zaczął całą tą bezsensowną polemikę.

0

Kiedy się nie ma innych argumentów najłatwiej zjechać kogoś od gimba czy dzieciaka, po co się tutaj kłócisz z kibicami Barcelony? Jak sam się za niego uważasz?

0

Alaba jest niestety nie wyciągalny, a Bernat to "Alba v2", a przydałby się obrońca o innych warunkach fizycznych.

0

To był bardzo solidny zawodnik, tylko że u nas był rezerwowym, a w PSG gra w podstawowym składzie, ja go dobrze wspominam.

0

Według mnie tak, walczył, próbował ciągnąć grę lewą stroną, normalnie jakbym widział innego Albę z ostatnich spotkań, jeszcze bym pochwalił Roberto.

0

Chłopie co ty za głupoty gadasz? Ja nawet do siebie nie porównuje zawodników z Ekstraklasy, a co dopiero zawodników najlepszego klubu na świecie.

0

Może jeszcze powiesz że Alves był koło Iniesty i Alby najlepszy w rewanżu z Atletico?

1

Mi słabo poszły próbne, a dużo lepiej normalne.

1

W sumie racja, dalej wolę żeby oni niż Bayern, $ity, a tym bardziej Real.

0

Ja na to będę patrzał dalej pozytywnie, my możemy wygrać 2 trofea, a Atletico i Real mogą zakończyć sezon z niczym.

0

W sumie zgadzam się, na 80 mln Euro za 29 latka chyba każdy by się zgodził.

0

Iniesta i Alba moim zdaniem byli najlepsi.

0

Takim pajacowaniem w internecie po porażce w bardzo ważnym meczu mógłby sobie darować, bo zachowuję się tak jakby miał klub i kibiców w dupie.

0

Ja go nie sprzedaje, ale musi zacząć coś grać. W meczu z Atletico dał dobrą zmianę, myślę że teraz odpali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?