Alves się niech zajmie grą, a nie pajacowaniem, ma dużo szczęścia że Vidal jest ostatnio kontuzjowany, jego ostatnia gra z Atletico była żenująca, Roberto go dobrze zastąpił grał lepiej w ofensywie.
Real do losowania zawsze miał więcej szczęścia niż rozumu, a tak ogólnie jestem ciekaw czy City, a właściwie Pelle stać na to żeby zaplanować jakąś dobrą taktykę na swój były klub mimo że jego los w The Citizens jest już przesądzony i jest pewne że po sezonie odejdzie z Manchesteru, Pellegrini to dobry trener podobało mi się jak trenował Malagę.
Doczepili się do niego ponieważ przebiegł ledwo 7 km i już w mediach gadali głupoty że Messi ma kontuzję, to jest jego styl gry, on nigdy dużo nie biegał, a gdyby miał kontuzję to by nie mógł grać.
Szczęście Realowi sprzyja jeśli chodzi o losowanie LM, najlepiej jakby tym razem Real trafił na Bayern lub Atletico i pierwszy mecz u siebie, euforia kibiców Realu szybko by opadła.
Ciekawe jak mieliśmy uniknąć tego gola jak nasza linia obrony wygląda tak Alves 173 cm, Alba 170, Mascherano nasz ŚO ma 170 cm wzrostu, poza tym gdyby ktoś był zainteresowany Francuzem, który jakoś wysoki nie jest, to może gol by nie padł, ale ta wrzutka była idealna.
Nie można mówić że jesteśmy liderami i mamy Mistrzostwo w kieszeni, tak to moglibyśmy mówić jakbyśmy mieli cały czas te 12 pkt przewagi, ale teraz z 12 robi się prawdopodobnie 3.
To samo było o tryplecie Barcelony rok temu komentarze typu "To nie Barca wygrała tryplet, tylko Real go przegrał." I kibice Barcy nie są święci i kibice Realu.
Co wy się tak przejmujecie tym Realem? Przecież dzisiaj gramy najtrudniejszy wyjazd w sezonie, nie pamiętam kiedy ostatnio wygraliśmy na Anoeta, co z tego że Real sobie zrobił pogrom z Eibar, skoro jeśli odpadną we wtorek to kolejny sezon zostają z niczym.
Real ma jakieś szansę na przeprowadzenie Remontady, ale nie duże, dużo większe szanse by mieli jakby chociaż strzelili tą 1 bramkę, a tak to muszą strzelić 2 gole i liczyć że nie stracą ani jednej, co będzie bardzo trudno o nie stracenie gola przy tak słabej defensywie Realu.
"Graj przeciwko Barcelonie cały mecz brutalnie i chamsko, póżniej płacz na konferencjach że kończysz mecz w osłabieniu." Taktyka Realu Mou, a teraz to jest taktyka Atletico Simeone.
Na Calderon musimy zagrać jak najlepiej, bo jak oglądałem 1 połowę, to myślałem że jesteśmy w czarnej d***e, uważam że 2-1 to i tak nie jest jakiś super rezultat, na Calderon musimy strzelić pierwsi.
Wracając do wczorajszej sytuacji Suareza i Juanfrana, trochę Urugwajczyk przesadził z tym wejściem, ale pewien Portugalczyk robi przynajmniej 6 takich wejść na sezon i to bez żadnych konsekwencji i nikt nie robi z tego afery.
0
Alves się niech zajmie grą, a nie pajacowaniem, ma dużo szczęścia że Vidal jest ostatnio kontuzjowany, jego ostatnia gra z Atletico była żenująca, Roberto go dobrze zastąpił grał lepiej w ofensywie.
0
Ty chcesz Messiego w Juventusie, a ja chcę ciebie w Barcelonie.
0
Real do losowania zawsze miał więcej szczęścia niż rozumu, a tak ogólnie jestem ciekaw czy City, a właściwie Pelle stać na to żeby zaplanować jakąś dobrą taktykę na swój były klub mimo że jego los w The Citizens jest już przesądzony i jest pewne że po sezonie odejdzie z Manchesteru, Pellegrini to dobry trener podobało mi się jak trenował Malagę.
1
Doczepili się do niego ponieważ przebiegł ledwo 7 km i już w mediach gadali głupoty że Messi ma kontuzję, to jest jego styl gry, on nigdy dużo nie biegał, a gdyby miał kontuzję to by nie mógł grać.
1
Szczęście Realowi sprzyja jeśli chodzi o losowanie LM, najlepiej jakby tym razem Real trafił na Bayern lub Atletico i pierwszy mecz u siebie, euforia kibiców Realu szybko by opadła.
7
Taka prawda że mimo że karny powinien w 99% zostać odgwizdany, to nie zasłużyliśmy na awans do 1/2
2
Gramy do końca Barca gramy do końca Gramy do końca Barcelono gramy do końca gramy do końca!!!!!
0
Jeśli tak mają strzelać to niech lepiej w ogóle nie strzelają z dystansu.
1
Atletico przechodzi.
2
Kluczem jest to żeby MSN znowu zaczęło z******ać w pressingu, a obrona grała tak jak w zeszłym sezonie.
0
Ciekawe jak mieliśmy uniknąć tego gola jak nasza linia obrony wygląda tak Alves 173 cm, Alba 170, Mascherano nasz ŚO ma 170 cm wzrostu, poza tym gdyby ktoś był zainteresowany Francuzem, który jakoś wysoki nie jest, to może gol by nie padł, ale ta wrzutka była idealna.
3
Iniesta coś gra, reszta stoi i się przygląda.
10
Nie można już zakłamywać rzeczywistości jesteśmy po prostu bez formy od meczu z Villarreal.
2
To musiało się tak skończyć, niestety tak grająca Barca nie dotrze do Półfinału.
7
Messi jak haruję w obronie, aż miło się patrzy.
1
No co 2-1 lub 3-1 mogą wygrać :D
0
Co do Vermy, Douglasa, Masipa, Adriano, Bartry się zgodzę, ale Mathieu bym zostawił jako zmiennika.
0
Jak mamy doprowadzić do remisu jak takie sytuacje się marnuję.
0
Nie można mówić że jesteśmy liderami i mamy Mistrzostwo w kieszeni, tak to moglibyśmy mówić jakbyśmy mieli cały czas te 12 pkt przewagi, ale teraz z 12 robi się prawdopodobnie 3.
0
Zaskoczyło mnie to że Roberto zagra na LO, widocznie Lucho nie chce żeby znowu Alba strzelił samobója :D
0
To samo było o tryplecie Barcelony rok temu komentarze typu "To nie Barca wygrała tryplet, tylko Real go przegrał." I kibice Barcy nie są święci i kibice Realu.
12
Co wy się tak przejmujecie tym Realem? Przecież dzisiaj gramy najtrudniejszy wyjazd w sezonie, nie pamiętam kiedy ostatnio wygraliśmy na Anoeta, co z tego że Real sobie zrobił pogrom z Eibar, skoro jeśli odpadną we wtorek to kolejny sezon zostają z niczym.
2
Suarez ma fantastyczne statystyki, mam nadzieję że dobije w tym sezonie do 60 goli.
0
Real ma jakieś szansę na przeprowadzenie Remontady, ale nie duże, dużo większe szanse by mieli jakby chociaż strzelili tą 1 bramkę, a tak to muszą strzelić 2 gole i liczyć że nie stracą ani jednej, co będzie bardzo trudno o nie stracenie gola przy tak słabej defensywie Realu.
0
A jednak Real będzie miał męki z Wilkami, tego się nie spodziewałem.
0
Z Borussia chyba.
1
"Graj przeciwko Barcelonie cały mecz brutalnie i chamsko, póżniej płacz na konferencjach że kończysz mecz w osłabieniu." Taktyka Realu Mou, a teraz to jest taktyka Atletico Simeone.
1
Na Calderon musimy zagrać jak najlepiej, bo jak oglądałem 1 połowę, to myślałem że jesteśmy w czarnej d***e, uważam że 2-1 to i tak nie jest jakiś super rezultat, na Calderon musimy strzelić pierwsi.
0
Tylko mnie to denerwuje ponieważ "Real i Atletico mogą się brutalnie zachowywać bo są sfrustrowani i ambitni" według mediów, a Barcelona nie może.
5
Wracając do wczorajszej sytuacji Suareza i Juanfrana, trochę Urugwajczyk przesadził z tym wejściem, ale pewien Portugalczyk robi przynajmniej 6 takich wejść na sezon i to bez żadnych konsekwencji i nikt nie robi z tego afery.