0

Ta Malaga za ery Pepa była wyżej w tabeli, ale widać jak za Pepa potrafiliśmy ich bić, a teraz są niżej i mecze z nimi to jest jak droga krzyżowa dla nas.

1

Taka prawda że właśnie Guardiola miał łatwiejszą robotę w lidze niż Enrique, za Pepa laliśmy Sevillę 5-0 czy Atleti, Valencie i Malagę też dużo potrafiliśmy ograć, a za Lucho nawet te słabsze drużyny zaczęły grać na wyższym poziomie i wygrywanie Ligi stało się trudniejsze, a co dopiero takie Atleti co teraz liczy się w walce o Mistrza, a kiedyś było regularnie przez nas i Real bite. Po prostu poziom się wyrównał.

0

Myślę że wypoczęty Munir byłby w stanie jeszcze poszarpać i strzelić gola, a Suarez był widocznie zmęczony.

18

Dzisiaj ja, Ronaldinho i Jordi Alba obchodzimy urodziny, ja sobie i im życzę trypletu Barcelony :)

0

Jeśli Suarez złapie kartkę to nie zagra z Realem, ale i tak jestem pozytywnie nastawiony ponieważ graliśmy bez Urugwajczyka w zeszłym sezonie i wygraliśmy 0-1 na Calderon.

0

Ja tak samo mam jak wchodzę do sklepu z grami czy do sklepu sportowego, ale nigdy nie wychodzę z pustymi rękami.

0

Jeśli jutro wygramy to nawet Atletico nie będzie mieć szans na tytuł.

0

Muszą dać z siebie 100%, kluczem będzie niestracenie bramki u siebie.

0

Nie powinien grać od pierwszej minuty z Villarreal, nie ma co ryzykować.

3

Markę pieczę dalej tyłek że Neymar wybrał Barcelonę, a nie Real. I to Katalońskie dzienniki mają kompleksy, a nie Madryckie?

1

Komentarz usunięty

9

Komentarz usunięty

1

Redaktorzyna z Realmadrid.pl niejaki El Jarek uważa że Barcelona również zagra mecz przyjażni i awansuje Barcelona, ten to ma ból dupy.

4

Byle żeby NC+ znowu się nie skompromitowało i nie puściło pojedynek Bayern-Benfica kosztem hitów PSG-City czy Barca-Atletico, pamiętam jak TVP jeszcze miało jakieś prawa do LM, to wybierali Bayern lub Borussię z jakimś ogórkiem niż hit, mam nadzieję że nie będę musiał oglądać Barcy na Nsport, ponieważ nie mam tego kanału, a nie chcę oglądać znowu dwóch meczów na raz.

0

https://www.facebook.com/jeblemilezejakvaldes/photos/a.380316512082681.1073741828.380315035416162/964039407043719/?type=3&theater On jest zadowolony z losowania i możliwe że pobije swój rekord 17 bramek z edycji LM 2013 2014, ale to my będziemy się cieszyć obroną LM.

0

No to Klopp wraca na "stare śmieci", szkoda już teraz te dwie drużyny się spotykają, te dwa zespoły mogły by grać w Finale.

0

W sumie to dobrze że trafiliśmy na Atletico, Lucho ma patent na Simeone i to widać, tylko szkoda że pierwszy mecz gramy u siebie.

3

UEFA znowu nie pozwoliła by w Półfinale były 3 Hiszpańskie drużyny.

0

Mamy pecha że trafiła nam się najlepsza drużyna w Madrycie, ale cóż z silnymi też trzeba wygrywać, rok temu też mieliśmy bardzo trudną drogę, ale daliśmy radę, więc teraz też damy radę, jesteśmy FC Barceloną najlepszą drużyną na świecie.

0

Benfica i Wolfsburg nie dadzą rady zatrzymać Bayernu i Realu, przed losowaniem mówiłem że fajnie by było wylosować kogoś z nich, ponieważ to najsłabsze drużyny jakie pozostały.

0

Podgrzewane kuleczki.

3

Nie możemy stracić ani jednego gola, najgorsze jest to że pierwszy mecz gramy u siebie.

7

Drogę do Półfinału Real i Bayern mają zapewnioną.

2

Ustawione te losowanie jak nic...

0

Losowanie w LM to dla mnie zawsze emocje.

2

Święte słowa, ale i tak nasi nie męczyli by się tak jakby trafili na Benfike lub Wolfsburg, niż jakby trafili na Real czy Bayern.

0

Morata to już absolutny Top 5 jeśli chodzi o typowych napastników, a jak grał w Realu to go uważałem za drewniaka, zwracam honor temu chłopakowi, nie spodziewałem się że się tak rozwinie.

0

Moje typy z losowania Ćwierćfinałów LM Real-Barca, City-PSG, Bayern-Atletico, Wolfsburg-Benfica, obstawiam awansy Barcy, PSG, Atletico i Wilków.

6

Ja osobiście nie uważam że był anty-bohaterem, ale wiele osób tak uważa, dla mnie był jednym z najlepszych zawodników na boisku.

0

Pamiętam jego gola z Realem w finale w 2014 roku w Pucharze Króla, myślałem że zostanie bohaterem tego meczu, ale fatalna decyzja póżniej zrobiła z niego anty-bohatera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?