Mnie też nie przekonali, Roma to nie jest jakiś wymagający rywal, nawet jak ich zlaliśmy w grupie 6-1 to aż takiej dużej euforii nie było, nawet Bayern im wklepał i to 7-1 w tamtym sezonie w grupie.
Jeśli Alaba wyrazi chęci gry w Barcelonie, to byłbym zachwycony tym transferem, ale Bayern może odrzucić nasze gigantyczne pieniądze, ale powinni z nami negocjować ponieważ wykupili od nas Thiago i to w promocji za 25 mln Euro.
Mimo co to i tak Real i Bayern są to jedyne kluby które mogą nam zagrozić w Europie i ich bym się obawiał, jest jeszcze Atletico na które nie chciałbym trafić. Real w formie jest jakiej jest, ale i tak jest cały czas bardzo grożny.
Z zawodnikami jest podobnie ten gra w jakimś klubie i przechodzi póżniej do największego rywala, oczywiście w Hiszpanii też tak było kilka razy, ale w Ekstraklasie tak jest praktycznie cały czas.
Może to były opinie jakiś homoseksualistów, oczywiście nic nie mam do takich osób, ale wypowiadać się publicznie o swoich upodobaniach seksualnych jest nie na miejscu :d
Byle by to nie był obrońca w wieku 30+, nie mam nic do Mathieu, ale to nie jest stoper na lata co najwyżej na 3 sezony, a my potrzebujemy kogoś na minimalnie 8 sezonów.
Nie jest w moim typie, wydaję mi się że korzysta z solarki, a mi się nie podobają dziewczyny które korzystają z solarki, ta była Ronaldo jest od niej brzydsza.
Myślicie że Roma zrobi taką niespodziankę jak Schalke rok temu, nie udało się drużynie z Ruhry awansować, ale Blancos przez prawie cały mecz mieli kisiel w gaciach i gdyby nie geniusz Ronaldo to by odpadli.
0
Mnie też nie przekonali, Roma to nie jest jakiś wymagający rywal, nawet jak ich zlaliśmy w grupie 6-1 to aż takiej dużej euforii nie było, nawet Bayern im wklepał i to 7-1 w tamtym sezonie w grupie.
3
No i przede wszystkim nie kupują samych gwiazd Verratti, Matudi i Marquinhos nie byli gwiazdami zanim trafili do PSG.
0
2-0 dla Zenitu i remis 2-2 Chelsea-PSG.
0
Jeśli Alaba wyrazi chęci gry w Barcelonie, to byłbym zachwycony tym transferem, ale Bayern może odrzucić nasze gigantyczne pieniądze, ale powinni z nami negocjować ponieważ wykupili od nas Thiago i to w promocji za 25 mln Euro.
0
Mimo co to i tak Real i Bayern są to jedyne kluby które mogą nam zagrozić w Europie i ich bym się obawiał, jest jeszcze Atletico na które nie chciałbym trafić. Real w formie jest jakiej jest, ale i tak jest cały czas bardzo grożny.
2
Stawiam że będzie 2-2 zacięty mecz będzie, David Luiz wciśnie gola na 2-2 w 90 minucie.
0
Z zawodnikami jest podobnie ten gra w jakimś klubie i przechodzi póżniej do największego rywala, oczywiście w Hiszpanii też tak było kilka razy, ale w Ekstraklasie tak jest praktycznie cały czas.
0
Jako może trzymać poziom skoro wszyscy zawodnicy wypożyczeni z Realu mają klauzulę strachu czyli nie mogą grać przeciwko swoim klubom.
3
Myślę że w przyszłym sezonie nie zobaczę tej drużyny w La Liga, tak samo Espanyolu.
1
Skoro obrona grała tak słabo to jakim cudem mówią że Beckenbauer to najlepszy obrońca w Historii, wielu tak uważa. A Niemiec grał w tamtych czasach.
0
Może to były opinie jakiś homoseksualistów, oczywiście nic nie mam do takich osób, ale wypowiadać się publicznie o swoich upodobaniach seksualnych jest nie na miejscu :d
0
Uważam że przejdą dalej PSG i Zenit w sumie tak by było najlepiej.
2
Na Alabę trzeba by było sypnąć z 70 mln Euro, dla mnie ten chłopak jest wart każdych pieniędzy ma niesamowity talent może grać jako ŚP, ŚO i LO.
0
Niech ta passa trwa.
0
Lepiej nie, bo by przyszli jacyś fanboye takie użytkownika co miałby usunięty komentarz i by się kłócili z adminami i by był jeszcze większy bałagan.
0
No pewnie kupmy Godina i za 2 lata szukajmy kolejnego stopera, stopera jak się kupuję to na co najmniej 8 lat, a nie na 2.
1
Wy tam możecie wiedzieć czy Barca ma pieniądze czy niema, siedzicie w ich kasie że wiecie takie rzeczy?
0
Byle by to nie był obrońca w wieku 30+, nie mam nic do Mathieu, ale to nie jest stoper na lata co najwyżej na 3 sezony, a my potrzebujemy kogoś na minimalnie 8 sezonów.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Z takimi napastnikami jak Dzeko nic nie ugrają, Bośniak był dobry, ale w City.
0
Salah gdyby miał wykończenie lepsze, byłby tak dobry jak Aubameyang.
0
To jest najbardziej wkurzający piłkarz obok Neuera który bez przerwy pokazuję spalonego lub gra na czas.
0
Też nie wiedziałem co to spalony jak miałem 5 lat.
0
Niema co odkrywać ci zawodnicy byli odkryciami 5 lat temu, na pewno nie teraz.
0
I nie zapowiada się żadna wpadka w lidze, dla mnie ten sezon będzie najlepszy w historii.
0
Nie jest w moim typie, wydaję mi się że korzysta z solarki, a mi się nie podobają dziewczyny które korzystają z solarki, ta była Ronaldo jest od niej brzydsza.
0
Messi ma przecież dziewczynę i to trochę ładną, to raczej Cris powinien bardziej zazdrościć.
0
Myślicie że Roma zrobi taką niespodziankę jak Schalke rok temu, nie udało się drużynie z Ruhry awansować, ale Blancos przez prawie cały mecz mieli kisiel w gaciach i gdyby nie geniusz Ronaldo to by odpadli.
1
Ja najbardziej lubię jak o Messim wypowiada się Ibra, czasami potrafi zażartować tak jak z tym batonikiem, ale on podziwia Messiego.