0

A parę tygodni temu Marca mówiła w jakiej to James jest formie...

1

Jeszcze tylko 100 dni do Euro we Francji, jak myślicie jak wypadną Polacy po rozczarowaniach w 2008 i 2012.

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Na tym zdjęciu myślałem że to Mascherano, tak samo we wczorajszym meczu myślałem że dali Szefowi opaskę kapitańską, a okazało się że to Iniesta. Ogólnie dobrze że obciął się na łyso jak u niego praktycznie już nic nie rośnie.

0

3 gol w roku i 6 w sezonie, rekord.

0

Messi strzela wolne tak dobrze jak Roberto Carlos albo nawet jak Juninho.

1

Ja płacze razem z nimi, a mieli szansę na puchar :(

1

Marca pokazała że jest większym szmatławcem niż AS, pisząc o rzekomym powrocie do formy Jamesa wzorując się na treningach, jakaś dziennikarzyna Marki naoglądała się dobrych treningów Jamesa i na okładce Marki jakiś czas temu było napisane że "James wraca do formy". Zresztą obie gazety są siebie warte.

1

Mathieu i Roberto wcale nie są gorsi od Masche i Rakitica.

0

Myślałem że zagra Bartra, ale skoro już jest na ławce rezerwowych to jest sukces jak na niego.

0

Cou ależ gol!!!

0

Ja też nie lubię takich głupot co się nigdy nie wydarzą, czyli właśnie o żywych trupach.

5

Dobrze mu odpowiedział.

0

Real od 3 sezonów nie potrafi u siebie przeciwko Atleti zdobyć chociaż 1pkt. w sezonie 2013 2014 0-1, 2014 2015 1-2, 2015 2016 0-1, bardzo słabo to wygląda u siebie. Za to na stadionie Atletico 2013 2014 2-2, 2014 2015 4-0, 2015 2016 1-1, już to lepiej wygląda bo zdobyli 2 pkt na te 3 spotkania wyjazdowe, ale i tak nie ma co się cieszyć ponieważ dostali baty 4-0 w jednym meczu.

0

Arsenal znowu nie zdobędzie Mistrza, tak coś czuję.

4

Mam nadzieję że w Ćwierćfinale wylosują nas.

1

Uważam że oni mogą się rzeczywiście modlić o kogoś pokroju Benfiki czy kogoś słabszego, ale jeśli wylosują jakiś lepszy klub to już nie będzie tak kolorowo.

48

Bartra powołany to spory sukces.

2

"Godín: Szanujemy Gutiego i chcielibyśmy tego samego." Ile to wczoraj Guti obstawiał że Real wygra 4-0?

0

Też bym wolał kogoś młodszego i nie lubię patrzeć jak nam ktoś zabiera zawodników z przed nosa, tym bardziej że City ma Kompanego, Otamendiego, Mangale i na ławce z bardzo dużym doświadczeniem Demichelisa, dla mnie to przesyt.

0

Lepiej kupić Otamendiego niż obrońce w wieku 30+ za 20 mln Euro.

0

Ma rację ten gościu, przeczytałem cały jego artykuł.

1

Następnym razem bo dzisiaj nie mam czasu.

0

Ten niby najgorszy transfer Realu od lat był dzisiaj najlepszy na boisku, mam na myśli Danilo.

0

Żebyś znowu mnie ograł? Nie tym razem :D

0

Trudno żeby Lucas zagrał słabiej niż James.

1

Navas nie miał szans, obrona zawalił Carvajal za póżno poszedł za Luisem.

0

Ryszard Kalisz to Król szybkości przy Jamesie.

0

Boże co za cienki dzisiaj jest James.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?