Na tym zdjęciu myślałem że to Mascherano, tak samo we wczorajszym meczu myślałem że dali Szefowi opaskę kapitańską, a okazało się że to Iniesta. Ogólnie dobrze że obciął się na łyso jak u niego praktycznie już nic nie rośnie.
Marca pokazała że jest większym szmatławcem niż AS, pisząc o rzekomym powrocie do formy Jamesa wzorując się na treningach, jakaś dziennikarzyna Marki naoglądała się dobrych treningów Jamesa i na okładce Marki jakiś czas temu było napisane że "James wraca do formy". Zresztą obie gazety są siebie warte.
Real od 3 sezonów nie potrafi u siebie przeciwko Atleti zdobyć chociaż 1pkt. w sezonie 2013 2014 0-1, 2014 2015 1-2, 2015 2016 0-1, bardzo słabo to wygląda u siebie. Za to na stadionie Atletico 2013 2014 2-2, 2014 2015 4-0, 2015 2016 1-1, już to lepiej wygląda bo zdobyli 2 pkt na te 3 spotkania wyjazdowe, ale i tak nie ma co się cieszyć ponieważ dostali baty 4-0 w jednym meczu.
Uważam że oni mogą się rzeczywiście modlić o kogoś pokroju Benfiki czy kogoś słabszego, ale jeśli wylosują jakiś lepszy klub to już nie będzie tak kolorowo.
Też bym wolał kogoś młodszego i nie lubię patrzeć jak nam ktoś zabiera zawodników z przed nosa, tym bardziej że City ma Kompanego, Otamendiego, Mangale i na ławce z bardzo dużym doświadczeniem Demichelisa, dla mnie to przesyt.
0
A parę tygodni temu Marca mówiła w jakiej to James jest formie...
1
Jeszcze tylko 100 dni do Euro we Francji, jak myślicie jak wypadną Polacy po rozczarowaniach w 2008 i 2012.
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
Na tym zdjęciu myślałem że to Mascherano, tak samo we wczorajszym meczu myślałem że dali Szefowi opaskę kapitańską, a okazało się że to Iniesta. Ogólnie dobrze że obciął się na łyso jak u niego praktycznie już nic nie rośnie.
0
3 gol w roku i 6 w sezonie, rekord.
0
Messi strzela wolne tak dobrze jak Roberto Carlos albo nawet jak Juninho.
1
Ja płacze razem z nimi, a mieli szansę na puchar :(
1
Marca pokazała że jest większym szmatławcem niż AS, pisząc o rzekomym powrocie do formy Jamesa wzorując się na treningach, jakaś dziennikarzyna Marki naoglądała się dobrych treningów Jamesa i na okładce Marki jakiś czas temu było napisane że "James wraca do formy". Zresztą obie gazety są siebie warte.
1
Mathieu i Roberto wcale nie są gorsi od Masche i Rakitica.
0
Myślałem że zagra Bartra, ale skoro już jest na ławce rezerwowych to jest sukces jak na niego.
0
Cou ależ gol!!!
0
Ja też nie lubię takich głupot co się nigdy nie wydarzą, czyli właśnie o żywych trupach.
5
Dobrze mu odpowiedział.
0
Real od 3 sezonów nie potrafi u siebie przeciwko Atleti zdobyć chociaż 1pkt. w sezonie 2013 2014 0-1, 2014 2015 1-2, 2015 2016 0-1, bardzo słabo to wygląda u siebie. Za to na stadionie Atletico 2013 2014 2-2, 2014 2015 4-0, 2015 2016 1-1, już to lepiej wygląda bo zdobyli 2 pkt na te 3 spotkania wyjazdowe, ale i tak nie ma co się cieszyć ponieważ dostali baty 4-0 w jednym meczu.
0
Arsenal znowu nie zdobędzie Mistrza, tak coś czuję.
4
Mam nadzieję że w Ćwierćfinale wylosują nas.
1
Uważam że oni mogą się rzeczywiście modlić o kogoś pokroju Benfiki czy kogoś słabszego, ale jeśli wylosują jakiś lepszy klub to już nie będzie tak kolorowo.
48
Bartra powołany to spory sukces.
2
"Godín: Szanujemy Gutiego i chcielibyśmy tego samego." Ile to wczoraj Guti obstawiał że Real wygra 4-0?
0
Też bym wolał kogoś młodszego i nie lubię patrzeć jak nam ktoś zabiera zawodników z przed nosa, tym bardziej że City ma Kompanego, Otamendiego, Mangale i na ławce z bardzo dużym doświadczeniem Demichelisa, dla mnie to przesyt.
0
Lepiej kupić Otamendiego niż obrońce w wieku 30+ za 20 mln Euro.
0
Ma rację ten gościu, przeczytałem cały jego artykuł.
1
Następnym razem bo dzisiaj nie mam czasu.
0
Ten niby najgorszy transfer Realu od lat był dzisiaj najlepszy na boisku, mam na myśli Danilo.
0
Żebyś znowu mnie ograł? Nie tym razem :D
0
Trudno żeby Lucas zagrał słabiej niż James.
1
Navas nie miał szans, obrona zawalił Carvajal za póżno poszedł za Luisem.
0
Ryszard Kalisz to Król szybkości przy Jamesie.
0
Boże co za cienki dzisiaj jest James.