Neymar pojedzie na IO lub na Copa America, na pewno nie pojedzie na dwa turnieje ponieważ znowu będą go męczyć kontuzję na początku sezonu, już 3 razy była taka sytuacja z Neymarem że miał kontuzję na początku sezonu, Lucho nie dopuści do tego po raz czwarty.
2 lata temu to bym jeszcze zrozumiał że Neymar aktorzy, ale jak trenerem został Lucho Brazylijczyk już nie symuluje. Powinni bardziej popatrzeć na 31 letniego Portugalczyka który ma ciało niby jak atleta, a się kładzie przy każdym kontakcie jak 19 letni bez warunków fizycznych młokos.
Chciałbyś być w połowie tak dobry jak Xavi czy Iniesta, a zawsze byłeś w ich cieniu, 40 letni mężczyzna, a płacze że nam dają karne, co do wolnych to płacze bo Messi praktycznie wszystkie wolne wykorzystuje i bardzo często obija poprzeczki czy bramkarz zalicza genialne parady, a taki Ronaldo to wali w mur lub 4 metry nad bramką.
Różnica między Pique, a Gutim jest taka że ten pierwszy mówi jak jest i nie życzy Realowi dobrze bo nie chcę być fałszywy, a ten drugi jest zakompleksiony ponieważ nigdy nie był piłkarzem klasy światowej, zazdrości Barcelonie i mógłby napisać książkę o sobie pod tytułem "Kariera zakompleksionego piłkarza ,który był zawsze w cieniu Xaviego."
0
Ależ miał okazję Cristiano Ronaldo, a tak ogólnie nie przyjąłbym koszulki Realu w nagrodę jakbym wygrał lub oddałbym ją koledze.
0
I dobrze zmiana pokoleniowa, u nas też tak powinien Lucho zrobić.
0
Dlaczego?
0
Grosicki, Błaszczykowski i Rybus to pewniacy, ciekawe czy zabiorą Peszko, ale ja bym go też zabrał.
0
Stworzony to był do Barcy Pepa, a nie do Barcy Enrique.
0
Remis mnie zadowoli.
0
Di Maria bez formy>>>James bez formy.
0
Najpewniejsze jest że po stałym fragmencie coś wpadnie dla Atletico.
0
Dominacja Atletico na razie.
0
Ładna luta Francuza.
0
Oby Luis nie odwalił tego co z Barceloną.
0
Co kto tak mówił? Chyba go zdrowo posrało.
25
Dobra Ronaldo wali z wolnego idę do kibla.
0
Widocznie James to gwiazda jednego sezonu.
0
W sumie masz rację :D
0
Guti chciał obstawić 4-0 w derbach Madrytu? On chyba dalej myśli że Atletico jest tak słabe jak 5 lat temu.
0
Co Ronaldo chciał zrobić?
0
James gra słabo dzisiaj.
0
Barcelona musi kupić w letnim okienku Laporte, to powinien być główny cel.
1
On nie jest powołany.
0
Barca musiałaby wtopić z Sevillą, a Real musiałby wygrać z Atletico żeby jeszcze mieć nadzieję w walce o Mistrza.
0
Komentarz usunięty
0
Wstawać o 7 rano w wakacje to jest masakra, współczuje Alvesowi.
0
Te 2.17% zwariowało?
0
Neymar pojedzie na IO lub na Copa America, na pewno nie pojedzie na dwa turnieje ponieważ znowu będą go męczyć kontuzję na początku sezonu, już 3 razy była taka sytuacja z Neymarem że miał kontuzję na początku sezonu, Lucho nie dopuści do tego po raz czwarty.
0
Geografii chyba w szkołach nie mieli.
0
2 lata temu to bym jeszcze zrozumiał że Neymar aktorzy, ale jak trenerem został Lucho Brazylijczyk już nie symuluje. Powinni bardziej popatrzeć na 31 letniego Portugalczyka który ma ciało niby jak atleta, a się kładzie przy każdym kontakcie jak 19 letni bez warunków fizycznych młokos.
0
Chciałbyś być w połowie tak dobry jak Xavi czy Iniesta, a zawsze byłeś w ich cieniu, 40 letni mężczyzna, a płacze że nam dają karne, co do wolnych to płacze bo Messi praktycznie wszystkie wolne wykorzystuje i bardzo często obija poprzeczki czy bramkarz zalicza genialne parady, a taki Ronaldo to wali w mur lub 4 metry nad bramką.
2
Różnica między Pique, a Gutim jest taka że ten pierwszy mówi jak jest i nie życzy Realowi dobrze bo nie chcę być fałszywy, a ten drugi jest zakompleksiony ponieważ nigdy nie był piłkarzem klasy światowej, zazdrości Barcelonie i mógłby napisać książkę o sobie pod tytułem "Kariera zakompleksionego piłkarza ,który był zawsze w cieniu Xaviego."
0
Możesz mi pokazać który gol padł ze spalonego?