2

Wszystko zaczęło się od straty Mathieu.

2

Kto mówił że Messi nie umie przy**ać?

10

Wolałbym gdyby Alen wzorował się na Luce niż na Rakiticu, młody Chorwat przypomina bardziej Modrica.

0

Tak wygramy od razu 0-9 każdy z MSN strzeli hatricka.

0

Zastanawiam się po co Luisowi jest ten bandaż? pokazywali jak w tunelu sobie go zakładał.

0

Boję się o Adriano, te pojedynki z Haliloviciem to będzie masakra.

0

"Były piłkarz Realu" Czyli może mówić prawdę i prezes go nie zmusi żeby powiedział że CR jest naj.

0

Pan Leszek jest bardzo mądry, ale ma jedną wadę, robi z Messiego dyktatora że on tu rządzi i w ogóle, pamiętam jak się nabijał z Roberto.

0

Dzeko przylutuje coś z główki i pozamiata.

0

Jeśli Roma się nie zesra tak jak Schalke rok temu w pierwszym meczu, to mogą się pokusić o dobry wynik i Real u siebie będzie się musiał męczyć.

10

I nie dość że jest Hiszpanem, to jeszcze jest najlepszym stoperem La Roja. Bez niego i Xaviego, Iniesty, Puyola, Busquetsa którzy są Katalończykami, Hiszpania nie odniosła by tych sukcesów.

2

Komentarz usunięty

2

Ronaldo tą wypowiedzią o tych całuskach i uściskach trochę pokazał że jest hipokrytą, sam przecież wstawia zdjęcia na twitera czy fb zdjęcia ze swoim przyjacielem z Maroka.

0

PSG niech wywiezie u siebie najlepszy wynik czyli stawiam na 2-0, a Roma jutro niech też wygra z 2-0 lub nawet 3-1 żeby Real miał problem.

0

To pokazuje że Suarez ma to we krwi, tego się nie da nauczyć z tym trzeba się urodzić i to również pokazuje jakim szybkim jest zawodnikiem.

0

I tak będzie trzeba uważać na stałe fragmenty gry, Per ma prawie 2 metry wzrostu.

1

Niech w FIFIE 17 spróbują coś takiego zrobić jak Messi wczoraj.

0

Nie wiem dlaczego, ale mam nadzieję że z Gijon Suarez ustrzeli Hat tricka lub 2 bramki.

3

Higuain coś się zawiesił z Juve nic nie trafił, myślę że Messi się jeszcze do tej walki przyłączy, ale musi zacząć więcej strzelać.

0

Zagrał lepiej niż z Levante tam to była kompletna katastrofa, ale z Celtą też zagrał słabo, ale nie aż tak.

5

W sumie lepiej że on tak zrobił niż jakby do 11 podbiegł Neymar i by spudłował.

0

Tylko że Lucho ma więcej opcji niż w zeszłym sezonie jeśli chodzi o prawą obronę, w tamtym sezonie jak Alves grał słabo to raczej słaby Montoya i jeszcze słabszy Douglas nie mogli zagrać za niego w ważnych meczach, a Vidal jest o kilka półek lepszym PO niż Montoya i Douglas.

0

Jeśli Alves w meczu z Gijon zagra tak słabo jak wczoraj, to warto się zastanowić żeby w 1/8 finału od początku grał Aleix. Jeśli to Vidal zagra od początku z Gijon i zagra dobrze, to powinien wyjść na Arsenal.

0

Suarezowi powinni w FIFIE podwyższyć Overall na 92, a Messiemu na 95.

2

161 meczy 133 bramki Ibra się może pochwalić imponującymi statystykami w PSG, ale wiadomo że nie ma co porównywać Ligi Francuskiej z Ligą Hiszpańską i też Barcelona miała trudniejszych przeciwników w LM w ostatnich latach niż PSG.

1

W sumie to różnica między Messim i Ronaldo jest taka, że bardziej prawdopodobne jest to że ten pierwszy większą trudność ma w strzeleniu gola z karnego niż z wolnego :D

1

Messi uczynił piękny gest. W swoim życiu czegoś takiego jeszcze nie widziałem w futbolu.

4

Ten mecz pokazał że Lewemu trochę brakuję do Suareza, Urugwajczyk ma lepszy przegląd pola co pokazały asysty do Rakitica i do Neymara.

0

Gwałt na Celcie, nie spodziewałem się tego po pierwszej połowie, Suarez znowu pokazał kto jest najlepszą 9 na świecie.

0

Za Martino taka słaba Barca klepała Celtę po 3-0, a prawdopodobnie najlepsza Barca w Historii się z nią męczy niemiłosiernie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?