I nie dość że jest Hiszpanem, to jeszcze jest najlepszym stoperem La Roja. Bez niego i Xaviego, Iniesty, Puyola, Busquetsa którzy są Katalończykami, Hiszpania nie odniosła by tych sukcesów.
Ronaldo tą wypowiedzią o tych całuskach i uściskach trochę pokazał że jest hipokrytą, sam przecież wstawia zdjęcia na twitera czy fb zdjęcia ze swoim przyjacielem z Maroka.
Tylko że Lucho ma więcej opcji niż w zeszłym sezonie jeśli chodzi o prawą obronę, w tamtym sezonie jak Alves grał słabo to raczej słaby Montoya i jeszcze słabszy Douglas nie mogli zagrać za niego w ważnych meczach, a Vidal jest o kilka półek lepszym PO niż Montoya i Douglas.
Jeśli Alves w meczu z Gijon zagra tak słabo jak wczoraj, to warto się zastanowić żeby w 1/8 finału od początku grał Aleix. Jeśli to Vidal zagra od początku z Gijon i zagra dobrze, to powinien wyjść na Arsenal.
161 meczy 133 bramki Ibra się może pochwalić imponującymi statystykami w PSG, ale wiadomo że nie ma co porównywać Ligi Francuskiej z Ligą Hiszpańską i też Barcelona miała trudniejszych przeciwników w LM w ostatnich latach niż PSG.
W sumie to różnica między Messim i Ronaldo jest taka, że bardziej prawdopodobne jest to że ten pierwszy większą trudność ma w strzeleniu gola z karnego niż z wolnego :D
2
Wszystko zaczęło się od straty Mathieu.
2
Kto mówił że Messi nie umie przy**ać?
10
Wolałbym gdyby Alen wzorował się na Luce niż na Rakiticu, młody Chorwat przypomina bardziej Modrica.
0
Tak wygramy od razu 0-9 każdy z MSN strzeli hatricka.
0
Zastanawiam się po co Luisowi jest ten bandaż? pokazywali jak w tunelu sobie go zakładał.
0
Boję się o Adriano, te pojedynki z Haliloviciem to będzie masakra.
0
"Były piłkarz Realu" Czyli może mówić prawdę i prezes go nie zmusi żeby powiedział że CR jest naj.
0
Pan Leszek jest bardzo mądry, ale ma jedną wadę, robi z Messiego dyktatora że on tu rządzi i w ogóle, pamiętam jak się nabijał z Roberto.
0
Dzeko przylutuje coś z główki i pozamiata.
0
Jeśli Roma się nie zesra tak jak Schalke rok temu w pierwszym meczu, to mogą się pokusić o dobry wynik i Real u siebie będzie się musiał męczyć.
10
I nie dość że jest Hiszpanem, to jeszcze jest najlepszym stoperem La Roja. Bez niego i Xaviego, Iniesty, Puyola, Busquetsa którzy są Katalończykami, Hiszpania nie odniosła by tych sukcesów.
2
Komentarz usunięty
2
Ronaldo tą wypowiedzią o tych całuskach i uściskach trochę pokazał że jest hipokrytą, sam przecież wstawia zdjęcia na twitera czy fb zdjęcia ze swoim przyjacielem z Maroka.
0
PSG niech wywiezie u siebie najlepszy wynik czyli stawiam na 2-0, a Roma jutro niech też wygra z 2-0 lub nawet 3-1 żeby Real miał problem.
0
To pokazuje że Suarez ma to we krwi, tego się nie da nauczyć z tym trzeba się urodzić i to również pokazuje jakim szybkim jest zawodnikiem.
0
I tak będzie trzeba uważać na stałe fragmenty gry, Per ma prawie 2 metry wzrostu.
1
Niech w FIFIE 17 spróbują coś takiego zrobić jak Messi wczoraj.
0
Nie wiem dlaczego, ale mam nadzieję że z Gijon Suarez ustrzeli Hat tricka lub 2 bramki.
3
Higuain coś się zawiesił z Juve nic nie trafił, myślę że Messi się jeszcze do tej walki przyłączy, ale musi zacząć więcej strzelać.
0
Zagrał lepiej niż z Levante tam to była kompletna katastrofa, ale z Celtą też zagrał słabo, ale nie aż tak.
5
W sumie lepiej że on tak zrobił niż jakby do 11 podbiegł Neymar i by spudłował.
0
Tylko że Lucho ma więcej opcji niż w zeszłym sezonie jeśli chodzi o prawą obronę, w tamtym sezonie jak Alves grał słabo to raczej słaby Montoya i jeszcze słabszy Douglas nie mogli zagrać za niego w ważnych meczach, a Vidal jest o kilka półek lepszym PO niż Montoya i Douglas.
0
Jeśli Alves w meczu z Gijon zagra tak słabo jak wczoraj, to warto się zastanowić żeby w 1/8 finału od początku grał Aleix. Jeśli to Vidal zagra od początku z Gijon i zagra dobrze, to powinien wyjść na Arsenal.
0
Suarezowi powinni w FIFIE podwyższyć Overall na 92, a Messiemu na 95.
2
161 meczy 133 bramki Ibra się może pochwalić imponującymi statystykami w PSG, ale wiadomo że nie ma co porównywać Ligi Francuskiej z Ligą Hiszpańską i też Barcelona miała trudniejszych przeciwników w LM w ostatnich latach niż PSG.
1
W sumie to różnica między Messim i Ronaldo jest taka, że bardziej prawdopodobne jest to że ten pierwszy większą trudność ma w strzeleniu gola z karnego niż z wolnego :D
1
Messi uczynił piękny gest. W swoim życiu czegoś takiego jeszcze nie widziałem w futbolu.
4
Ten mecz pokazał że Lewemu trochę brakuję do Suareza, Urugwajczyk ma lepszy przegląd pola co pokazały asysty do Rakitica i do Neymara.
0
Gwałt na Celcie, nie spodziewałem się tego po pierwszej połowie, Suarez znowu pokazał kto jest najlepszą 9 na świecie.
0
Za Martino taka słaba Barca klepała Celtę po 3-0, a prawdopodobnie najlepsza Barca w Historii się z nią męczy niemiłosiernie.