0

Dużo ciekawsze są derby Mediolanu, tam to jest walka na śmierć i życie, nawet nie wiadomo kto wygra.

0

Ostrzegałem was że tak to będzie wyglądać, tak to musi wyglądać Espanyol i Getafe dają darmowe punkty Realowi i lepiej przestańcie mieć nadzieję, szkoda nerwów i zdrowia.

4

Wiesz w ogóle co to jest La Rambla, tam można sobie komentować wszystko oczywiście z kulturą, a to jest artykuł na temat zwycięstwa Barcelony, jakbyś nie wiedział.

2

Jeśli rzeczywiście nasz mecz zdecyduje o tym czy będą w 1 lidze, należy im wpakować nawet bagaż z 10 golami.

0

Real jak gra z Espanyolem, to jest przecież jak włączyć FIFIE i grać na amatorze lub początkującym Realem przeciwko Espanyolowi, praktycznie nie ma różnicy.

0

Jeśli nie chcesz ich spadku to może zacznij im kibicować, to niesprawiedliwe żeby resztę drużyn w lidze męczyło się z Espanyolem o 3 pkt, a przed Realem Espanyol się rozkłada.

0

Nie oglądam, jak tam sobie radzą nasi sąsiedzi z Barcelony?

3

Niech Milan wygra mam do nich większą sympatie niż do Interu, wiadomo z jakiego powodu.

0

Myślałem że Real da szansę Casemiro czy Vazquezowi chłopak się ostatnio bardzo stara, a tu Real idzie na całość.

0

Nas bo instalują śmieszne klauzule które uniemożliwiają transferu ich byłego zawodnika do naszego klubu i również nie chcą nam nikogo sprzedać, a od nas by brali Neymara.

0

Mam nadzieję że jednak Barca wygra ponownie wszystko, bo przecież wreszcie trzeba obronić LM.

0

20 mln Euro i jest ich.

1

Edytowałem bo się pomyliłem.

0

No Lewemu zaczęło zależeć na Złotym Bucie ma tyle samo bramek co Suarez czyli 19, ale co ja tu pisze o nich, skoro Pipita ma 22 bramki w lidze i na razie prowadzi w walce o ZB. Szkoda że nie strzelał tak na MŚ w Brazylii.

0

Na co chłopie liczysz? Dostaną 4-0 minimalnie, ja jak oglądałem kiedyś Reali i Espanyol to do pierwszego gola Realu.

0

Co do Nevillea, to Santo bardziej się nadawał do prowadzenia Valencii, a ta Valencia Nevillea to mi przypomina jakiegoś Angielskiego średniaka. Gary może się poszczycić tym że jego Nietoperze zremisowały z Realem i Barcą.

1

Jakoś nie uważam że Robben się chami, Lewandowski też go wcale nie szuka.

1

Valencia gra słabo, będziemy musieli to wykorzystać w Pucharze, ale mi się wydaję że nie można patrzeć na to co grają teraz, bo na nas zawsze się motywują.

3

Nie lepiej żeby spadli? Przynajmniej Real nie będzie mieć 6 bonusowych punktów w przyszłym sezonie od Espanyolu.

7

Mam nadzieję że wreszcie Barca wygra na Anoeta i obroni Tryplet, to są moje dwa marzenia.

0

Nawet w FIFIE się tak nie da zrobić, ja też myślałem że poda do Alvesa, ale Busquets to taki zawodnik którego się nie da przeczytać.

1

Również ich najlepszy obrońca środkowy Boateng na 100% nie zagra z Juve i jak Bayernowi się uda dostać do 1/4 to i w pierwszym meczu ćwierćfinału nie zagra.

0

Właśnie powinien pojechać na EURO Aduriz i Morata, a pewnie Del Boske i tak powoła Torresa który nawet już nie mieści się na ławkę.

0

4 mecze zwieszenia to jest odpowiednia kara.

0

Tak jak napisał cosinus90 po co zajmujecie się Realem i ich meczem z Espanyolem? Ja również już wam mówiłem przed sezonem że Real ma pewne 12 punktów od Espanyolu i od Getafe, po co macie to oglądać? Szkoda nerwów.

5

Komentarz usunięty

0

Na pewno nie w starciu z takimi drużynami jak Espanyol czy Getafe.

2

Myślę że będzie dla Realu sporym zagrożeniem.

0

Mi wstyd właśnie za takich zaślepionych kibiców co myślą że wszyscy zawodnicy ich klubą są najlepsi na swoich pozycjach.

0

I na jaką cholerę się teraz napinasz? Nie będę zaślepiony jak bali kibice że mamy czy mieliśmy najlepszych zawodników na każdą pozycję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?