Ostrzegałem was że tak to będzie wyglądać, tak to musi wyglądać Espanyol i Getafe dają darmowe punkty Realowi i lepiej przestańcie mieć nadzieję, szkoda nerwów i zdrowia.
Wiesz w ogóle co to jest La Rambla, tam można sobie komentować wszystko oczywiście z kulturą, a to jest artykuł na temat zwycięstwa Barcelony, jakbyś nie wiedział.
Real jak gra z Espanyolem, to jest przecież jak włączyć FIFIE i grać na amatorze lub początkującym Realem przeciwko Espanyolowi, praktycznie nie ma różnicy.
Jeśli nie chcesz ich spadku to może zacznij im kibicować, to niesprawiedliwe żeby resztę drużyn w lidze męczyło się z Espanyolem o 3 pkt, a przed Realem Espanyol się rozkłada.
Nas bo instalują śmieszne klauzule które uniemożliwiają transferu ich byłego zawodnika do naszego klubu i również nie chcą nam nikogo sprzedać, a od nas by brali Neymara.
No Lewemu zaczęło zależeć na Złotym Bucie ma tyle samo bramek co Suarez czyli 19, ale co ja tu pisze o nich, skoro Pipita ma 22 bramki w lidze i na razie prowadzi w walce o ZB. Szkoda że nie strzelał tak na MŚ w Brazylii.
Co do Nevillea, to Santo bardziej się nadawał do prowadzenia Valencii, a ta Valencia Nevillea to mi przypomina jakiegoś Angielskiego średniaka. Gary może się poszczycić tym że jego Nietoperze zremisowały z Realem i Barcą.
Valencia gra słabo, będziemy musieli to wykorzystać w Pucharze, ale mi się wydaję że nie można patrzeć na to co grają teraz, bo na nas zawsze się motywują.
Również ich najlepszy obrońca środkowy Boateng na 100% nie zagra z Juve i jak Bayernowi się uda dostać do 1/4 to i w pierwszym meczu ćwierćfinału nie zagra.
Tak jak napisał cosinus90 po co zajmujecie się Realem i ich meczem z Espanyolem? Ja również już wam mówiłem przed sezonem że Real ma pewne 12 punktów od Espanyolu i od Getafe, po co macie to oglądać? Szkoda nerwów.
0
Dużo ciekawsze są derby Mediolanu, tam to jest walka na śmierć i życie, nawet nie wiadomo kto wygra.
0
Ostrzegałem was że tak to będzie wyglądać, tak to musi wyglądać Espanyol i Getafe dają darmowe punkty Realowi i lepiej przestańcie mieć nadzieję, szkoda nerwów i zdrowia.
4
Wiesz w ogóle co to jest La Rambla, tam można sobie komentować wszystko oczywiście z kulturą, a to jest artykuł na temat zwycięstwa Barcelony, jakbyś nie wiedział.
2
Jeśli rzeczywiście nasz mecz zdecyduje o tym czy będą w 1 lidze, należy im wpakować nawet bagaż z 10 golami.
0
Real jak gra z Espanyolem, to jest przecież jak włączyć FIFIE i grać na amatorze lub początkującym Realem przeciwko Espanyolowi, praktycznie nie ma różnicy.
0
Jeśli nie chcesz ich spadku to może zacznij im kibicować, to niesprawiedliwe żeby resztę drużyn w lidze męczyło się z Espanyolem o 3 pkt, a przed Realem Espanyol się rozkłada.
0
Nie oglądam, jak tam sobie radzą nasi sąsiedzi z Barcelony?
3
Niech Milan wygra mam do nich większą sympatie niż do Interu, wiadomo z jakiego powodu.
0
Myślałem że Real da szansę Casemiro czy Vazquezowi chłopak się ostatnio bardzo stara, a tu Real idzie na całość.
0
Nas bo instalują śmieszne klauzule które uniemożliwiają transferu ich byłego zawodnika do naszego klubu i również nie chcą nam nikogo sprzedać, a od nas by brali Neymara.
0
Mam nadzieję że jednak Barca wygra ponownie wszystko, bo przecież wreszcie trzeba obronić LM.
0
20 mln Euro i jest ich.
1
Edytowałem bo się pomyliłem.
0
No Lewemu zaczęło zależeć na Złotym Bucie ma tyle samo bramek co Suarez czyli 19, ale co ja tu pisze o nich, skoro Pipita ma 22 bramki w lidze i na razie prowadzi w walce o ZB. Szkoda że nie strzelał tak na MŚ w Brazylii.
0
Na co chłopie liczysz? Dostaną 4-0 minimalnie, ja jak oglądałem kiedyś Reali i Espanyol to do pierwszego gola Realu.
0
Co do Nevillea, to Santo bardziej się nadawał do prowadzenia Valencii, a ta Valencia Nevillea to mi przypomina jakiegoś Angielskiego średniaka. Gary może się poszczycić tym że jego Nietoperze zremisowały z Realem i Barcą.
1
Jakoś nie uważam że Robben się chami, Lewandowski też go wcale nie szuka.
1
Valencia gra słabo, będziemy musieli to wykorzystać w Pucharze, ale mi się wydaję że nie można patrzeć na to co grają teraz, bo na nas zawsze się motywują.
3
Nie lepiej żeby spadli? Przynajmniej Real nie będzie mieć 6 bonusowych punktów w przyszłym sezonie od Espanyolu.
7
Mam nadzieję że wreszcie Barca wygra na Anoeta i obroni Tryplet, to są moje dwa marzenia.
0
Nawet w FIFIE się tak nie da zrobić, ja też myślałem że poda do Alvesa, ale Busquets to taki zawodnik którego się nie da przeczytać.
1
Również ich najlepszy obrońca środkowy Boateng na 100% nie zagra z Juve i jak Bayernowi się uda dostać do 1/4 to i w pierwszym meczu ćwierćfinału nie zagra.
0
Właśnie powinien pojechać na EURO Aduriz i Morata, a pewnie Del Boske i tak powoła Torresa który nawet już nie mieści się na ławkę.
0
4 mecze zwieszenia to jest odpowiednia kara.
0
Tak jak napisał cosinus90 po co zajmujecie się Realem i ich meczem z Espanyolem? Ja również już wam mówiłem przed sezonem że Real ma pewne 12 punktów od Espanyolu i od Getafe, po co macie to oglądać? Szkoda nerwów.
5
Komentarz usunięty
0
Na pewno nie w starciu z takimi drużynami jak Espanyol czy Getafe.
2
Myślę że będzie dla Realu sporym zagrożeniem.
0
Mi wstyd właśnie za takich zaślepionych kibiców co myślą że wszyscy zawodnicy ich klubą są najlepsi na swoich pozycjach.
0
I na jaką cholerę się teraz napinasz? Nie będę zaślepiony jak bali kibice że mamy czy mieliśmy najlepszych zawodników na każdą pozycję.