0

I jest 1 asysta Turana.

0

Jak Alba tego nie trafił? Genialne podanie Messiego.

0

Zastanawiam się czy Vidal rzeczywiście nie jest szybszy od Alby, ależ on ma przyspieszenie.

0

Po tych meczach z Deportivo mam nauczkę żeby nie typować Manity, skromne 1-0 mnie zadowoli, tym bardziej że Granada jest w formie.

14

Wreszcie Busquets sobie odpocznie po ostatnich ciężkich meczach zasłużył na to.

0

Z Luisem czy bez niego i tak sobie poradzimy w tych dwóch meczach PK, ale ta kara to dla mnie skandal to co wyczyniał Diop czy ten łysy bramkarz to jest chore. I to według kibiców Realu my zawsze mamy z górki i wszyscy nam pomagają.

1

W sumie to jest niezłym trollem pisząc że w tej 11 roku nie powinno być Iniesty, Alvesa i Pique, a ja uważam że kilku zawodników Barcelony nie zostało właśnie wyróżnionych jak Busquets,Bravo czy Suareza, ale to już by była kompletna dominacja Barcelony, ogólnie co z tego że bronił Barcelony po meczu z Espanyolem i tak nie zmienię zdania na jego temat.

0

https://www.facebook.com/jeblemilezejakvaldes/photos/a.380316512082681.1073741828.380315035416162/921517424629251/?type=3&theater Jak się z nim nie zgadzałem i miałem go za hala dziecko i napinacza, tak teraz się z nim zgadzam.

1

Alba to wygląda jak syn Bartomeu, takie dwa chomiki.

3

Bartomeu wygląda jak chomik.

0

Jaki oszust, wczoraj tak się wściekał że cały czerwony był i był gotów naszych pozabijać, a teraz potulny jak baranek.

0

Neymar przedziurawił zawodnika który leżał nie wiem jak on to zrobił, ale dla mnie jest geniuszem, Iniesta gra jak magik, Messi gra na swoim poziomie i wykonuje wolne najlepiej na świecie, Arda widać że jest walczakiem i nie nigdy odpuszcza.

1

To co wyprawia ten sędzia to jeszcze większy cyrki niż to co robił Gonzalez Gonzalez podczas ligowych derbów, Espanyol powinien kończyć pierwszą połowę w 9, a ten jeszcze na dodatek nie temperuję tej brutalnej gry tych pseudokatalończyków.

0

Turan gra dobrze, myślałem że będzie grał trochę gorzej.

0

Pamiętajcie że Turan nie grał przez bardzo długi czas i na pewno nie będzie w swojej optymalnej formie, a tak w ogóle to myślę że Rakitic będzie zmiennikiem Turana, a Roberto zmiennikiem Iniesty.

0

Kolejny kibic Realu wchodzi tutaj i wkleja jakieś nieprawdziwe cytaty.

0


Mam nadzieję że tego podczas GD nie będzie.

0

Raz przeciwnik oddał 20 strzałów 17 celnych, a ja jeden i wygrałem 1-0. Tak już jest raz się ma farta, a raz pecha.

59

Nie było brutalności? Espanyol powinien mecz kończyć po 1 połowie w dziewiątkę.

1

Denis Bergkamp.

0

Chodzi o Edena Hazarda, żle zrozumiałem myślałem że ćwierć setki.

0

Mathieu nawet nie chciał zatrzymać Neymara, ale fakt trik dobry.

0

Nie wiem dlaczego kibice Realu są tacy pewni siebie, myślą że przyjdzie Zidane i zaczną grać rewelacyjnie, a okazać się może że zaczną grać jeszcze gorzej jak za Beniteza. Tamci go już namaszczają drugim Guardiolą, zobaczymy co powiedzą po 2 lub 3 gorszych meczach Realu.

0

Trzymamy cię wszyscy za słowo.

15

Dokładnie masz rację, a on się wiecznie użala nad sobą, aż dostanie bana i nie będzie już statystyk.

0

Czemu masz tak dużo samokrytykę? Statystyki i ciekawostki nie są bezsensu, również ciebie pozdrawiam. Statystyki rób dalej, a przestań się nad sobą użalać bo to naprawdę nikogo nie interesuję.

4

Chłopie musisz być silny, jesteś młodym chłopakiem wiec na pewno wyzdrowiejesz, nie zamartwiaj się i pamiętaj Barcelona twoim życiem, nawet nie wiedziałem że jesteś tak poważnie chory.

4

Coś w tym jest, to jest jedyna skuteczna taktyka na powstrzymanie Tiki Taki, ale taktyką na 10 obrońców i 1 bramkarza wynalazł Mourinho.

10

W tamtym czasie bardzo dużo osób krytykowało tą decyzje, nawet ja nie byłem zadowolony z tego powodu, ale teraz widać że Puyol wiedział komu wręcza ten numer.

3

Dzisiaj mija 2 lata od śmierci Eusebio jednego z najlepszych Portugalskich Napastników i Legendy Benfiki Lizbony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?