0

Cadiz
Lyon
Liverpool
Leverkusen
Milan

1

Perez nie wie że to on tak naprawdę jest największym problemem Realu, zmienia trenerów jak rękawiczki i uważa że drużyna potrzebuję impulsu, zwolnienie Ancelottiego było jego największym błędem ze wszystkich które popełnił, a było ich wiele, nie bronie Beniteza, ale tam najwięcej mają do powiedzenia zawodnicy którzy chcą rządzić, ale żeby w Realu był spokój wpierw trzeba się pozbyć Pereza i kilku zawodników mam na myśli Ronaldo, Ramosa i Benzemę.

0

Hiszpania: Suarez
Francuska: Di Maria
Angielska: Ozil
Niemiecka: Costa
Włoska: Hamsik

0

Już posiada, ale wcześniej nie posiadał. Moim zdaniem jest posyłany na zbyt głęboką wodę, to że może być następcom Beniteza nie oznacza że od razu Real będzie grać dobrze, tutaj potrzeba czasu, a Real tego czasu Zidanowi nie da.

0

Wiadomo że Marca to sprawdzone żródło jeśli chodzi o Real, więc można im wierzyć, Perez strzela sobie w kolana.

2

Poziom Douglasa to nie będzie, to ktoś o dużo większy umiejętnościach niż Douglas.

0

Musisz mu dać podwyżkę żeby został.

0

Negredo to dziad w poprzednim sezonie zmarnował tak samo z 3 setki z Realem, teraz mógł tylko podać w prawo i byłby gol, sam postanowił spartaczyć okazję.

0

Negredo j***any sabotażysta.

10

Ramos tylko łapy podnosi, najbardziej przereklamowany ŚO na świecie.

0

To się śmietankowi nacieszyli z prowadzenia, nie wiem czy minutę prowadzili,

1

Genialne podanie De Paula.

1

To jest riposta Valenci! I jest genialny Paco Alcacer.

0

"Daniel ‏@Daniel32778 2 min.2 minuty temu
@El_Jarek Ty byś chciał tylko karne, za bardzo się przyzwyczaiłeś po tylu latach prezentów od sędziów."

0

Zobacz co mu odpisałem.

14

Oficjalnie El Jarek już się tnie.

2

Już lubię tego Abdenoura.

0

Kova dostał czerwo hahahahha.

0

Danilo jest dobry w ofensywie, ale w obronie beznadziejny.

0

No teraz bombe zarąbał Gomes.

0

Isco pewnie odejdzie po sezonie.

1

Valencia potrafi grać z Realem, przecież Biali od dwóch lat nie wygrali z Nietoperzami w lidze ostatnie 3 spotkania to 2 remisy i zwycięstwo Valencii, ostatnio Realowi udało się wygrać z Valencią w sezonie 2013 2014.

0

Tylko że Lucho nie zaliczył takiej klęski w klasyku jak Benitez, przegrać z tak grającym w tamtym czasie Realem 3-1 to nie wstyd, a dostać baty 0-4 i to u siebie to już trochę wstyd, zobacz sobie jak kwestionują wiecznie pracę Beniteza piłkarze Realu. Dlaczego uważasz że Enrique był bliżej odejścia niż Benitez teraz? Przedstaw jakieś argumenty poza tą rzekomą sprzeczką z Messim.

0

Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie obstawiał że rozwalimy Valencię i to 0-5.

0

Nawet nie ma co porównywać sytuacji Lucho z zeszłego roku z tą jaką ma obecnie Benitez, Rafa ma nóż na gardle i jestem pewien że jeśli przegra z Valencią to go tym razem wywalą.

1

Po co wypominasz wiek? Sam masz pewnie maksymalnie 13 lat, a w internecie strugasz dorosłego.

2

Kto mówił że Leo grał słabo ten nie zna się na piłce i tyle.

0

Takie remisy ciężkie do przyjęcia, my po prostu kolejny raz przegrywamy wygrane mecze, tak samo było z Valencią którą powinniśmy dobić na 0-2, ale tego nie zrobiliśmy, czy Deportivo które powinniśmy dalej cisnąć i szukać 3, 4 czy 5 bramki, takie remisy są dla nas jak porażki, do tego również powinniśmy bardziej cisnąć ten Espanyol co myśleliśmy że oni oddadzą nam punkty jak Realowi? To byliśmy w błędzie.

1

Nie będę się czepiał Suareza choć ten spartaczył nam 3 pkt, jak można było nie trafić do pustej bramki? Ale ten Gonzalez Gonzalez to porażka, nawet komentator powiedział że ten sędzia jest beznadziejny.

20

BBC serio? Jest ktoś kto może powiedzieć że to Trio jest lepsze od MSN? Choć co może powiedzieć wychowanek Realu Madryt wypożyczony do Espanyolu? Przecież Real by z nim kontrakt rozwiązał i wywaliłby gdyby wyraził swoją prawdziwą opinie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?