2

ONE jest lepszy zresztą jak kolega pisał wyżej ja zachwalam konsolę którą mam, ale grałem też u kolegi na PS4, ale i tak uważam że Xbox jest lepszy.

0

Benitez już ma przysłowiowy nóż na gardle, zwycięstwo z Sociedad go nie uratuje, jak zaliczy wtopę z Valencią czego jestem prawie pewny.

0

Musi być nawet w święta ta głupia polityka?

2

Ciemna strona mocy, jestem miłośnikiem Star Warsów uwielbiałem zawsze Vadera.

2

Nie wpieram ci swojego zdania, twoje zdanie szanuję, tylko uzasadniam dlaczego Don jest wyjątkowy, teraz się rzadko udziela, ale jego komentarze mógłbym czytać godzinami.

2

Przecież kopiuj wklej to nie sztuka, dużo bardziej charakterystyczny jest Don jedyny w swoim rodzaju, a taki jak ViscaBarca było wielu.

0

Corleone jest unikalny nie ma drugiego takiego na tej stronie jak on, czasami go nie rozumiem bo posługuje się dziwną gwarą, sam siebie nominowałeś? Serio?

2

Maldini grał na środku obrony.

1

Teraz Alba i Alaba są najlepsi, pomyślałbym jeszcze o Marcelo jeśli chodzi o LO, uważam że Brazylijczyk ma to coś czego Alba i Alaba nie mają czyli przerzuty na bardzo wysokim poziomie, Alaba jest testowany na ŚP przez Guardiole, a Alba trochę za mało gra w ataku i jest trochę sztywny, każdy z nich ma jakieś wady i zalety. Alves to najlepszy Prawy obrońca na świecie, chyba Carvajal może być z nim porównywalny, ale skoro ma kontuzję to nie ma lepszego PO niż Alves.

16

Turana to bym w życiu nie poznał, myślałem że on się urodził z tą brodą :)

4

To też przez ten bardzo słaby sezon 2012 2013 co nawet Sanchez do pustej nie potrafił strzelić, ale mimo że Suarez to typowa 9 to rzeczywiście miażdży Sancheza pod każdym względem.

10

Najlepszy bramkarz na świecie

9

Mam nadzieję że przyszły rok będzie jeszcze lepszy, życzę wam panowie i panie 6 pucharów w 2016 roku.

1

Destro nie zwracaj na niego uwagi, to jest jeszcze dzieciak, może kiedyś się nauczy mądrze pisać, ale świadcząc o jego poziomu inteligencji prędko to nie nastąpi.

2

Wenger serio? Realowi potrzeba młodszego trenera, a Francuz do końca swojej kariery trenerskiej będzie pracował jako trener Arsenalu. Taka jest prawda że Realowi jest potrzebny trener który będzie miał pełną władzę w klubie czyli sprowadzą kogo on chce czy będzie wystawiał zawodników w formie, z trenerów wymienionych przez Asa taką władzę może mieć Mourinho i Guardiola, ale ten drugi nigdy do Realu nie przyjdzie.

4

Polska jest lepsza na tą chwile od Włochów, Włosi to już nie to samo.

2

http://www.meczyki.pl/obrazki,36057 Ciekawostki o Ikerze.

2

Jeśli rzeczywiście tak powiedział to go chyba dalej dupsko piecze po tych 5 pucharach i po 0-4 na Bernabeu.

7

Życzę wszystkim wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!

0

Pisać to ja mogę nauczyć ciebie prowokatorze.

0

Ale to Mourinho podzielił szatnię Realu na swoich zwolenników i wrogów, to on mówił o "trzech zgniłych jabłkach" które muszą odejść żeby wrócił do Realu, zniszczył w klubie atmosferę której Ancelotti nie mógł naprawić i Benitezowi raczej również się to nie uda.

0

Mou zrobił z Realu maszynę, a Ancelotti tą maszynę odpalił.

1

Prawdziwa zima to była 10 lat temu, teraz nawet zapowiadają że na dworze może być 12 stopni.

3

Wiadomo Calderon to wróg Pereza, ale Perez byłby raczej gotowy poświęcić Ramosa i Ronaldo byle żeby Żoze znowu zaczął trenować Real, ale ja bym na miejscu Pereza uważał Mou po swoich odejściach lubi zostawiać syf.

2

Jeśli twoja dziewczyna chodzi z nim na kręgle to na pewno cię zdradza i leci na 2 fronty, nigdy bym nie pozwolił gdybym miał dziewczynę żeby chodziła na kręgle ze swoim byłym, albo umów się z przyjaciółką żeby twoja dziewczyna była zazdrosna i zobaczymy jak się ona poczuję.

0

Oby nie mieli takiej zaliczki z nami jak wygrali pierwszy mecz w fazie grupowej z Bayernem, bo będzie nerwowo.

0

Mam dosyć oglądania Mascherano na ŚO, miałem nadzieję że Bartra wskoczy do składu, ale nadzieja już prysła, Bartra to taki Nacho Realu Madryt i on jak długo tu będzie to i tak będzie tylko zapchajdziurą.

0

Niby dlaczego? I tak nic z niego nie będzie.

0

Spokojnie Suarez go nauczy, Messi też nie umie Angielskiego też powinien się nauczyć :D

6

Pokory trochę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?