Nie wpieram ci swojego zdania, twoje zdanie szanuję, tylko uzasadniam dlaczego Don jest wyjątkowy, teraz się rzadko udziela, ale jego komentarze mógłbym czytać godzinami.
Corleone jest unikalny nie ma drugiego takiego na tej stronie jak on, czasami go nie rozumiem bo posługuje się dziwną gwarą, sam siebie nominowałeś? Serio?
Teraz Alba i Alaba są najlepsi, pomyślałbym jeszcze o Marcelo jeśli chodzi o LO, uważam że Brazylijczyk ma to coś czego Alba i Alaba nie mają czyli przerzuty na bardzo wysokim poziomie, Alaba jest testowany na ŚP przez Guardiole, a Alba trochę za mało gra w ataku i jest trochę sztywny, każdy z nich ma jakieś wady i zalety. Alves to najlepszy Prawy obrońca na świecie, chyba Carvajal może być z nim porównywalny, ale skoro ma kontuzję to nie ma lepszego PO niż Alves.
To też przez ten bardzo słaby sezon 2012 2013 co nawet Sanchez do pustej nie potrafił strzelić, ale mimo że Suarez to typowa 9 to rzeczywiście miażdży Sancheza pod każdym względem.
Destro nie zwracaj na niego uwagi, to jest jeszcze dzieciak, może kiedyś się nauczy mądrze pisać, ale świadcząc o jego poziomu inteligencji prędko to nie nastąpi.
Wenger serio? Realowi potrzeba młodszego trenera, a Francuz do końca swojej kariery trenerskiej będzie pracował jako trener Arsenalu. Taka jest prawda że Realowi jest potrzebny trener który będzie miał pełną władzę w klubie czyli sprowadzą kogo on chce czy będzie wystawiał zawodników w formie, z trenerów wymienionych przez Asa taką władzę może mieć Mourinho i Guardiola, ale ten drugi nigdy do Realu nie przyjdzie.
Ale to Mourinho podzielił szatnię Realu na swoich zwolenników i wrogów, to on mówił o "trzech zgniłych jabłkach" które muszą odejść żeby wrócił do Realu, zniszczył w klubie atmosferę której Ancelotti nie mógł naprawić i Benitezowi raczej również się to nie uda.
Wiadomo Calderon to wróg Pereza, ale Perez byłby raczej gotowy poświęcić Ramosa i Ronaldo byle żeby Żoze znowu zaczął trenować Real, ale ja bym na miejscu Pereza uważał Mou po swoich odejściach lubi zostawiać syf.
Jeśli twoja dziewczyna chodzi z nim na kręgle to na pewno cię zdradza i leci na 2 fronty, nigdy bym nie pozwolił gdybym miał dziewczynę żeby chodziła na kręgle ze swoim byłym, albo umów się z przyjaciółką żeby twoja dziewczyna była zazdrosna i zobaczymy jak się ona poczuję.
Mam dosyć oglądania Mascherano na ŚO, miałem nadzieję że Bartra wskoczy do składu, ale nadzieja już prysła, Bartra to taki Nacho Realu Madryt i on jak długo tu będzie to i tak będzie tylko zapchajdziurą.
2
ONE jest lepszy zresztą jak kolega pisał wyżej ja zachwalam konsolę którą mam, ale grałem też u kolegi na PS4, ale i tak uważam że Xbox jest lepszy.
0
Benitez już ma przysłowiowy nóż na gardle, zwycięstwo z Sociedad go nie uratuje, jak zaliczy wtopę z Valencią czego jestem prawie pewny.
0
Musi być nawet w święta ta głupia polityka?
2
Ciemna strona mocy, jestem miłośnikiem Star Warsów uwielbiałem zawsze Vadera.
2
Nie wpieram ci swojego zdania, twoje zdanie szanuję, tylko uzasadniam dlaczego Don jest wyjątkowy, teraz się rzadko udziela, ale jego komentarze mógłbym czytać godzinami.
2
Przecież kopiuj wklej to nie sztuka, dużo bardziej charakterystyczny jest Don jedyny w swoim rodzaju, a taki jak ViscaBarca było wielu.
0
Corleone jest unikalny nie ma drugiego takiego na tej stronie jak on, czasami go nie rozumiem bo posługuje się dziwną gwarą, sam siebie nominowałeś? Serio?
2
Maldini grał na środku obrony.
1
Teraz Alba i Alaba są najlepsi, pomyślałbym jeszcze o Marcelo jeśli chodzi o LO, uważam że Brazylijczyk ma to coś czego Alba i Alaba nie mają czyli przerzuty na bardzo wysokim poziomie, Alaba jest testowany na ŚP przez Guardiole, a Alba trochę za mało gra w ataku i jest trochę sztywny, każdy z nich ma jakieś wady i zalety. Alves to najlepszy Prawy obrońca na świecie, chyba Carvajal może być z nim porównywalny, ale skoro ma kontuzję to nie ma lepszego PO niż Alves.
16
Turana to bym w życiu nie poznał, myślałem że on się urodził z tą brodą :)
4
To też przez ten bardzo słaby sezon 2012 2013 co nawet Sanchez do pustej nie potrafił strzelić, ale mimo że Suarez to typowa 9 to rzeczywiście miażdży Sancheza pod każdym względem.
10
Najlepszy bramkarz na świecie
9
Mam nadzieję że przyszły rok będzie jeszcze lepszy, życzę wam panowie i panie 6 pucharów w 2016 roku.
1
Destro nie zwracaj na niego uwagi, to jest jeszcze dzieciak, może kiedyś się nauczy mądrze pisać, ale świadcząc o jego poziomu inteligencji prędko to nie nastąpi.
2
Wenger serio? Realowi potrzeba młodszego trenera, a Francuz do końca swojej kariery trenerskiej będzie pracował jako trener Arsenalu. Taka jest prawda że Realowi jest potrzebny trener który będzie miał pełną władzę w klubie czyli sprowadzą kogo on chce czy będzie wystawiał zawodników w formie, z trenerów wymienionych przez Asa taką władzę może mieć Mourinho i Guardiola, ale ten drugi nigdy do Realu nie przyjdzie.
4
Polska jest lepsza na tą chwile od Włochów, Włosi to już nie to samo.
2
http://www.meczyki.pl/obrazki,36057 Ciekawostki o Ikerze.
2
Jeśli rzeczywiście tak powiedział to go chyba dalej dupsko piecze po tych 5 pucharach i po 0-4 na Bernabeu.
7
Życzę wszystkim wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!
0
Pisać to ja mogę nauczyć ciebie prowokatorze.
0
Ale to Mourinho podzielił szatnię Realu na swoich zwolenników i wrogów, to on mówił o "trzech zgniłych jabłkach" które muszą odejść żeby wrócił do Realu, zniszczył w klubie atmosferę której Ancelotti nie mógł naprawić i Benitezowi raczej również się to nie uda.
0
Mou zrobił z Realu maszynę, a Ancelotti tą maszynę odpalił.
1
Prawdziwa zima to była 10 lat temu, teraz nawet zapowiadają że na dworze może być 12 stopni.
3
Wiadomo Calderon to wróg Pereza, ale Perez byłby raczej gotowy poświęcić Ramosa i Ronaldo byle żeby Żoze znowu zaczął trenować Real, ale ja bym na miejscu Pereza uważał Mou po swoich odejściach lubi zostawiać syf.
2
Jeśli twoja dziewczyna chodzi z nim na kręgle to na pewno cię zdradza i leci na 2 fronty, nigdy bym nie pozwolił gdybym miał dziewczynę żeby chodziła na kręgle ze swoim byłym, albo umów się z przyjaciółką żeby twoja dziewczyna była zazdrosna i zobaczymy jak się ona poczuję.
0
Oby nie mieli takiej zaliczki z nami jak wygrali pierwszy mecz w fazie grupowej z Bayernem, bo będzie nerwowo.
0
Mam dosyć oglądania Mascherano na ŚO, miałem nadzieję że Bartra wskoczy do składu, ale nadzieja już prysła, Bartra to taki Nacho Realu Madryt i on jak długo tu będzie to i tak będzie tylko zapchajdziurą.
0
Niby dlaczego? I tak nic z niego nie będzie.
0
Spokojnie Suarez go nauczy, Messi też nie umie Angielskiego też powinien się nauczyć :D
6
Pokory trochę