0

Higuain to może dla Realu lepiej że odszedł, tam partaczył po 3 czy 4 setki na mecz, a w Napoli strzela dosyć regularnie.

0

Miło słyszeć od Oezila że jesteśmy najlepszym klubem na świecie, mam nadzieję że to będzie dobry dwumecz, tylko szkoda że Arsenal znów skończy swoją przygodę na 1/8 finału lubię ich, ale uważam że jeszcze im do nas brakuję.

0

To jest transfer nie możliwy, Real by nam nawet Arbeloi nie sprzedał za 40 mln Euro. Oni nikogo nie sprzedadzą do nas.

1

Jeszcze jest za wcześnie, uważam że powinien jeszcze z 10 lat potrenować w klubach. Przyjdzie czas na kadrę.

2

Oezil to po prostu geniusz, szkoda że nigdy nie zagrał u nas.

3

"Djorkaeff: Jak Cristiano nie strzela, to robi z szatni burdel."

1

Po meczu z Valencią znowu powrócą jego bóle kolana i to jest pewne, tak jest już od 2 czy 3 lat, nawala seryjnie z ogórami, przyjdzie ktoś po prostu z wyższej półki gra słabo i znika, a media piszą pierdoły że go boli kolano.

1

Słyszeliście że Guardiola chce od nas kogoś kupić jak już będzie trenerem City? A tak ogólnie trzeba się jeszcze skupić na Bayernie w LM, bo uważam że oni mogą być dla nas największą przeszkodą w obronie LM, będzie z nimi trudniej niż rok temu, tak coś czuję. Pep będzie zmotywowany bo to jego ostatni sezon w Bayernie i będzie chciał zdobyć tryplet, trzeba mu będzie przeszkodzić, mam nadzieję że tym razem spotkamy się z Bayernem w Finale.

7

Mieliście przecież w 1/8 mocarne Schalke 2 razy z rzędu w 2013 2014 i w ostatnim sezonie, a my słabiutkie City. Ty lepiej porównaj 6 ostatnich losowań Barcelony i Realu do 1/8 LM i zobacz komu UEFA pomaga, ale wy na nas zawsze będziecie mówić Uefalona mimo że pomimo tylu dołków kopanych pod nas i tak wygraliśmy 5 trofeów w tym roku.

4

Wzajemnie kolego, wzajemnie :)

2

To był jakiś żart.

0

O czym oni mówili?

5

"Carles Puyol: Gerard Pique powinien siedzieć cicho."

0

Lepiej na razie dajmy sobie spokój z sprowadzaniem zawodników z Brazylii, ta saga z Neymarem trwała bardzo długo.

0

Czy go nie pamiętam? Dobrze go pamiętam dopiero 2 sezon u nas nie gra, a już z 8 lat Barcelonie kibicuję.

35

W ogóle nie tęsknie za Valdesem, mamy jeszcze lepszego bramkarza.

2

Jakaś kara musi być za złe oceny w szkole :D

0

Troll czy nie troll i tak robi z siebie w internecie pośmiewisko.

1

Mam nadzieję że Isco odejdzie z Realu, jest niedoceniany, mimo że w zeszłym sezonie tylko Kroos i Ronaldo mieli więcej minut na boisku niż on, to uważam że gdyby Modric nie wypadł na 3/4 sezonu i oczywiście gdyby nie długa kontuzja Jamesa, to Hiszpan miałby tych minut sporo mniej. Tym bardziej że podstawowy skład to Navas Carvajal Pepe Ramos Marcelo Modric Kroos James BBC.

0

Jak ty byś wolał powrót Cesca to twoje zdanie które szanuję, ale dla mnie w Barcelonie jest skreślony, ja jestem może trochę przewrażliwiony i uczulony jak piłkarz przechodzi z klubu do jego wroga. Fabs nie przeszedłby z Barcy do Realu, tylko z Chelsea do Realu, ale i tak bym go uważał za Judasza, jest jednak Katalończykiem i wychowankiem Barcelony, a to do czegoś zobowiązuje, chyba że kasa jest dla niego ważniejsza.

18

Statystyki nie kłamią, można powiedzieć że Bravo wciągnął dupą "Najlepszego bramkarza na świecie".

8

Przeciętniak mówi do najlepszego obrońcy na świecie żeby respektował drugiego przeciętniaka?

0

Co jak co, ale gdyby Fabregas odszedł do Realu, to byłby większym sprzedawczykiem niż Figo i to jest prawda, on grał w dwóch wrogich klubach jak Arsenal i Chelsea w której gra obecnie i jeszcze grał u nas, ale nie miałbym nic przeciwko temu jakby odszedł do Realu.

1

Żewłakow też bałwan, zamiast go poprawić to go słucha i mu przytakuję.

2

Bzdura, bo Morrison niżej o nich pisze, a to nie jest 50 komentarzy niżej.

0

Przez głównie Internet, zamawiam.

0

Barca Enrique potrafi wszystko, jeszcze tylko niech padną jakieś gole z rożnych to będzie na prawdę dobrze i niech jak wygrywają z jakimś ogórem 2-0 to niech idą po kolejne gole, bo wiem że Barca w nawet w Finale LM z Juventusem potrafiła odpuścić przez co Juve strzeliło gola na 1-1, ale wtedy na szczęście szybko Barca się obudziła i nie dała Starej Damie najmniejszych szans.

1

Tak bardzo się cieszę że Barca będzie mieć ten herb KMŚ, ostatnio kupowałem koszulkę w sezonie 2011 2012 z herbem Klubowych Mistrzostw świata, oczywiście z LM, w tym roku sobie też kupie, specjalnie czekałem do czasu aż Barca wygra ten Mundial i sobie kupie z LM no i oczywiście z herbem KMŚ. Mam też oczywiście schowaną z sezonu 2010 2011 to była wyjątkowa koszulka, Barca grała wtedy futbol totalny, oczywiście nie mówię że teraz grają żle bo grają wspaniale, ale lubiłem styl Barcy Pepa.

1

Za rok 2016 chciałbym.

1

Mnie to nie boli, a cieszy że Benitez zostanie na dłużej, to świetny trener.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?