Miło słyszeć od Oezila że jesteśmy najlepszym klubem na świecie, mam nadzieję że to będzie dobry dwumecz, tylko szkoda że Arsenal znów skończy swoją przygodę na 1/8 finału lubię ich, ale uważam że jeszcze im do nas brakuję.
Po meczu z Valencią znowu powrócą jego bóle kolana i to jest pewne, tak jest już od 2 czy 3 lat, nawala seryjnie z ogórami, przyjdzie ktoś po prostu z wyższej półki gra słabo i znika, a media piszą pierdoły że go boli kolano.
Słyszeliście że Guardiola chce od nas kogoś kupić jak już będzie trenerem City? A tak ogólnie trzeba się jeszcze skupić na Bayernie w LM, bo uważam że oni mogą być dla nas największą przeszkodą w obronie LM, będzie z nimi trudniej niż rok temu, tak coś czuję. Pep będzie zmotywowany bo to jego ostatni sezon w Bayernie i będzie chciał zdobyć tryplet, trzeba mu będzie przeszkodzić, mam nadzieję że tym razem spotkamy się z Bayernem w Finale.
Mieliście przecież w 1/8 mocarne Schalke 2 razy z rzędu w 2013 2014 i w ostatnim sezonie, a my słabiutkie City. Ty lepiej porównaj 6 ostatnich losowań Barcelony i Realu do 1/8 LM i zobacz komu UEFA pomaga, ale wy na nas zawsze będziecie mówić Uefalona mimo że pomimo tylu dołków kopanych pod nas i tak wygraliśmy 5 trofeów w tym roku.
Mam nadzieję że Isco odejdzie z Realu, jest niedoceniany, mimo że w zeszłym sezonie tylko Kroos i Ronaldo mieli więcej minut na boisku niż on, to uważam że gdyby Modric nie wypadł na 3/4 sezonu i oczywiście gdyby nie długa kontuzja Jamesa, to Hiszpan miałby tych minut sporo mniej. Tym bardziej że podstawowy skład to Navas Carvajal Pepe Ramos Marcelo Modric Kroos James BBC.
Jak ty byś wolał powrót Cesca to twoje zdanie które szanuję, ale dla mnie w Barcelonie jest skreślony, ja jestem może trochę przewrażliwiony i uczulony jak piłkarz przechodzi z klubu do jego wroga. Fabs nie przeszedłby z Barcy do Realu, tylko z Chelsea do Realu, ale i tak bym go uważał za Judasza, jest jednak Katalończykiem i wychowankiem Barcelony, a to do czegoś zobowiązuje, chyba że kasa jest dla niego ważniejsza.
Co jak co, ale gdyby Fabregas odszedł do Realu, to byłby większym sprzedawczykiem niż Figo i to jest prawda, on grał w dwóch wrogich klubach jak Arsenal i Chelsea w której gra obecnie i jeszcze grał u nas, ale nie miałbym nic przeciwko temu jakby odszedł do Realu.
Barca Enrique potrafi wszystko, jeszcze tylko niech padną jakieś gole z rożnych to będzie na prawdę dobrze i niech jak wygrywają z jakimś ogórem 2-0 to niech idą po kolejne gole, bo wiem że Barca w nawet w Finale LM z Juventusem potrafiła odpuścić przez co Juve strzeliło gola na 1-1, ale wtedy na szczęście szybko Barca się obudziła i nie dała Starej Damie najmniejszych szans.
Tak bardzo się cieszę że Barca będzie mieć ten herb KMŚ, ostatnio kupowałem koszulkę w sezonie 2011 2012 z herbem Klubowych Mistrzostw świata, oczywiście z LM, w tym roku sobie też kupie, specjalnie czekałem do czasu aż Barca wygra ten Mundial i sobie kupie z LM no i oczywiście z herbem KMŚ. Mam też oczywiście schowaną z sezonu 2010 2011 to była wyjątkowa koszulka, Barca grała wtedy futbol totalny, oczywiście nie mówię że teraz grają żle bo grają wspaniale, ale lubiłem styl Barcy Pepa.
0
Higuain to może dla Realu lepiej że odszedł, tam partaczył po 3 czy 4 setki na mecz, a w Napoli strzela dosyć regularnie.
0
Miło słyszeć od Oezila że jesteśmy najlepszym klubem na świecie, mam nadzieję że to będzie dobry dwumecz, tylko szkoda że Arsenal znów skończy swoją przygodę na 1/8 finału lubię ich, ale uważam że jeszcze im do nas brakuję.
0
To jest transfer nie możliwy, Real by nam nawet Arbeloi nie sprzedał za 40 mln Euro. Oni nikogo nie sprzedadzą do nas.
1
Jeszcze jest za wcześnie, uważam że powinien jeszcze z 10 lat potrenować w klubach. Przyjdzie czas na kadrę.
2
Oezil to po prostu geniusz, szkoda że nigdy nie zagrał u nas.
3
"Djorkaeff: Jak Cristiano nie strzela, to robi z szatni burdel."
1
Po meczu z Valencią znowu powrócą jego bóle kolana i to jest pewne, tak jest już od 2 czy 3 lat, nawala seryjnie z ogórami, przyjdzie ktoś po prostu z wyższej półki gra słabo i znika, a media piszą pierdoły że go boli kolano.
1
Słyszeliście że Guardiola chce od nas kogoś kupić jak już będzie trenerem City? A tak ogólnie trzeba się jeszcze skupić na Bayernie w LM, bo uważam że oni mogą być dla nas największą przeszkodą w obronie LM, będzie z nimi trudniej niż rok temu, tak coś czuję. Pep będzie zmotywowany bo to jego ostatni sezon w Bayernie i będzie chciał zdobyć tryplet, trzeba mu będzie przeszkodzić, mam nadzieję że tym razem spotkamy się z Bayernem w Finale.
7
Mieliście przecież w 1/8 mocarne Schalke 2 razy z rzędu w 2013 2014 i w ostatnim sezonie, a my słabiutkie City. Ty lepiej porównaj 6 ostatnich losowań Barcelony i Realu do 1/8 LM i zobacz komu UEFA pomaga, ale wy na nas zawsze będziecie mówić Uefalona mimo że pomimo tylu dołków kopanych pod nas i tak wygraliśmy 5 trofeów w tym roku.
4
Wzajemnie kolego, wzajemnie :)
2
To był jakiś żart.
0
O czym oni mówili?
5
"Carles Puyol: Gerard Pique powinien siedzieć cicho."
0
Lepiej na razie dajmy sobie spokój z sprowadzaniem zawodników z Brazylii, ta saga z Neymarem trwała bardzo długo.
0
Czy go nie pamiętam? Dobrze go pamiętam dopiero 2 sezon u nas nie gra, a już z 8 lat Barcelonie kibicuję.
35
W ogóle nie tęsknie za Valdesem, mamy jeszcze lepszego bramkarza.
2
Jakaś kara musi być za złe oceny w szkole :D
0
Troll czy nie troll i tak robi z siebie w internecie pośmiewisko.
1
Mam nadzieję że Isco odejdzie z Realu, jest niedoceniany, mimo że w zeszłym sezonie tylko Kroos i Ronaldo mieli więcej minut na boisku niż on, to uważam że gdyby Modric nie wypadł na 3/4 sezonu i oczywiście gdyby nie długa kontuzja Jamesa, to Hiszpan miałby tych minut sporo mniej. Tym bardziej że podstawowy skład to Navas Carvajal Pepe Ramos Marcelo Modric Kroos James BBC.
0
Jak ty byś wolał powrót Cesca to twoje zdanie które szanuję, ale dla mnie w Barcelonie jest skreślony, ja jestem może trochę przewrażliwiony i uczulony jak piłkarz przechodzi z klubu do jego wroga. Fabs nie przeszedłby z Barcy do Realu, tylko z Chelsea do Realu, ale i tak bym go uważał za Judasza, jest jednak Katalończykiem i wychowankiem Barcelony, a to do czegoś zobowiązuje, chyba że kasa jest dla niego ważniejsza.
18
Statystyki nie kłamią, można powiedzieć że Bravo wciągnął dupą "Najlepszego bramkarza na świecie".
8
Przeciętniak mówi do najlepszego obrońcy na świecie żeby respektował drugiego przeciętniaka?
0
Co jak co, ale gdyby Fabregas odszedł do Realu, to byłby większym sprzedawczykiem niż Figo i to jest prawda, on grał w dwóch wrogich klubach jak Arsenal i Chelsea w której gra obecnie i jeszcze grał u nas, ale nie miałbym nic przeciwko temu jakby odszedł do Realu.
1
Żewłakow też bałwan, zamiast go poprawić to go słucha i mu przytakuję.
2
Bzdura, bo Morrison niżej o nich pisze, a to nie jest 50 komentarzy niżej.
0
Przez głównie Internet, zamawiam.
0
Barca Enrique potrafi wszystko, jeszcze tylko niech padną jakieś gole z rożnych to będzie na prawdę dobrze i niech jak wygrywają z jakimś ogórem 2-0 to niech idą po kolejne gole, bo wiem że Barca w nawet w Finale LM z Juventusem potrafiła odpuścić przez co Juve strzeliło gola na 1-1, ale wtedy na szczęście szybko Barca się obudziła i nie dała Starej Damie najmniejszych szans.
1
Tak bardzo się cieszę że Barca będzie mieć ten herb KMŚ, ostatnio kupowałem koszulkę w sezonie 2011 2012 z herbem Klubowych Mistrzostw świata, oczywiście z LM, w tym roku sobie też kupie, specjalnie czekałem do czasu aż Barca wygra ten Mundial i sobie kupie z LM no i oczywiście z herbem KMŚ. Mam też oczywiście schowaną z sezonu 2010 2011 to była wyjątkowa koszulka, Barca grała wtedy futbol totalny, oczywiście nie mówię że teraz grają żle bo grają wspaniale, ale lubiłem styl Barcy Pepa.
1
Za rok 2016 chciałbym.
1
Mnie to nie boli, a cieszy że Benitez zostanie na dłużej, to świetny trener.