Lewandowski nie dołączy do Realu w Bayernie jest mu dobrze, na razie Bayern to lepszy klub niż Real, nawet jeśli Real wystawi 100 mln Euro na stół to, to na Bayernie nie zrobi żadnego wrażenia, Bayern z taką łatwością odrzucił od MU 100 mln Euro za Mullera.
Skąd możesz wiedzieć co powiem? Oczywiście nic nie jest pewne, Real gra jeszcze cały czas na dwóch frontach, ale wątpliwe żeby nagle zaczęli grać na Kosmicznym poziomie, tym bardziej że sytuacja Beniteza jest dużo gorsza niż Lucho z poprzedniego sezonu.
Kibice Bayernu myśleli że Pep jak przyjdzie do Bayernu to co sezon będą wygrywać tryplet, bardzo się rozczarowali bo sezon 2012 2013 był Historyczny dla nich, a takiego sezonu praktycznie się nie da powtórzyć.
"Nie. Chociaż wiele mediów zgadza się w tym temacie, to powtarzam po raz kolejny, że Benítez przyszedł rozwiązać problem i dlatego Benítez jest rozwiązaniem. Nie jest problemem." Jak się cieszę z tych słów Florka, że Benitez zostanie na dłużej.
Mam nadzieję że Mou nie wróci do Realu, znowu podczas GD by była brutalna i chamska gra, Pepe po odejściu Mou się ogarnął, a jakby znowu wrócił Jose znowu by wszystkim nogi łamał.
Casillasa, Ronaldo i Ramosa, dlatego jego przyjście do Realu jest mniej prawdopodobne, ponieważ są w tym klubie wciąż "dwa zgniłe jabłka" i do tego Mou miał konflikt z Madryckimi brukowcami.
Powiem tyle że Benitez wcale nie jest w takiej sytuacji jak Lucho rok temu, jest w dużo gorszej sytuacji. Jego drużyna dostała baty i to u siebie 0-4 z największym rywalem i nie wygrali w tym sezonie w lidze z nikim z czołówki, Barca Lucho nie urywała tyłka na Jesieni, ale jakoś te punkty zdobywali, a Real Beniteza już w pierwszej kolejce ligowej dał popis z Gijon.
Ribery znowu kontuzjowany, ten piłkarz to już nigdy do formy nie wróci, Bayern go powinien sprzedać pożytku z niego żadnego nie ma, najlepiej jak odejdzie on i Robben.
Akurat Arbeloa i tak sobie nie pogra w Reprezentacji Hiszpanii, jak w Realu jest za słaby na rezerwowego to miałby pojechać na Euro? choć Sfinks to Sfinks on nawet Torresa który strzelił w sezonie 6 bramek potrafił powołać na MŚ.
"Arbeola: Szanowny panie, dzieli nas klasa. Pan jesteś kutas, ja mam kutasa”. Odpowiedz pachołka Mou na wczorajszy komentarz Pique, kolejne obrażanie, widać że Alvaro prawda boli.
kuba 1624 Choćby gratulując nam 1 punktu z Valencią Guti pokazał swój poziom inteligencji, on jest żałosny. WhiteKnight gościu wiesz że w 2009 2010 poza Xabim Alonso i Ronaldo, transfery to niewypały Kaka, Granero, Albiol, Leon i Arbeola, Benzema to się dopiero po przyjściu Mou sprawdził.
Z Bilbao co przegraliśmy 4-0 graliśmy rezerwowym składem, z Leverkusen ten ostatni mecz również tylko Messi, Stegen, Alba, Rakitic z podstawowego składu. Remis u siebie z tak słabą Malagą to powinna być dla was sensacja, remis z Gijon również mimo że graliście na u nich to, to była 1 kolejka Ligowa powinniście wygrać, nie wspomnę o blamażu z nami 0-4 i to u siebie. Z Celtą była kompromitacja 4-1 to za dużo.
Arbeloa w latach 2010-2013 był pachołkiem Mourinho grającym brutalnie i chamsko, nie dość że nigdy nie był jakimś dobrym PO to jeszcze nadrabiał to brutalnym faulami i chamską grą, swój popis dał w 2011 jak z impetem nadepnął na nogę Davida Villi, zniszczył razem z Mourinho opinie Casillasowi, przez tamtych dwóch Iker był szmacony przez kibiców Realu.
Spokojnie remis to nie koniec świata, ale to wszystko przez Mathieu, Alba rozgrywał solidny mecz w obronie i jak był na boisku to był spokój, to był błąd Lucho że zdjął solidnego Albę.
1
Real się wyżyje na Rayo będzie 4-0 lub 5-0 i znowu Marca zapowie pakt między Benitezem i zawodnikami, lub wielki CR 7.
33
Lewandowski nie dołączy do Realu w Bayernie jest mu dobrze, na razie Bayern to lepszy klub niż Real, nawet jeśli Real wystawi 100 mln Euro na stół to, to na Bayernie nie zrobi żadnego wrażenia, Bayern z taką łatwością odrzucił od MU 100 mln Euro za Mullera.
1
0
Skąd możesz wiedzieć co powiem? Oczywiście nic nie jest pewne, Real gra jeszcze cały czas na dwóch frontach, ale wątpliwe żeby nagle zaczęli grać na Kosmicznym poziomie, tym bardziej że sytuacja Beniteza jest dużo gorsza niż Lucho z poprzedniego sezonu.
10
Kibice Bayernu myśleli że Pep jak przyjdzie do Bayernu to co sezon będą wygrywać tryplet, bardzo się rozczarowali bo sezon 2012 2013 był Historyczny dla nich, a takiego sezonu praktycznie się nie da powtórzyć.
2
Skąd tyś się wytrzasnął? Ty w ogóle wiesz gdzie jest Luksemburg? Wiesz, a ja jestem Bill Gates i jestem na pewno bogatszy niż ty.
0
"Nie. Chociaż wiele mediów zgadza się w tym temacie, to powtarzam po raz kolejny, że Benítez przyszedł rozwiązać problem i dlatego Benítez jest rozwiązaniem. Nie jest problemem." Jak się cieszę z tych słów Florka, że Benitez zostanie na dłużej.
2
Tylko że Arsenal ma kilka razy większy budżet od Villarrealu, a nie zdobyli Ligi od tylu lat, to trochę wstyd.
0
Mam nadzieję że Mou nie wróci do Realu, znowu podczas GD by była brutalna i chamska gra, Pepe po odejściu Mou się ogarnął, a jakby znowu wrócił Jose znowu by wszystkim nogi łamał.
2
Casillasa, Ronaldo i Ramosa, dlatego jego przyjście do Realu jest mniej prawdopodobne, ponieważ są w tym klubie wciąż "dwa zgniłe jabłka" i do tego Mou miał konflikt z Madryckimi brukowcami.
0
Mou odszedł z Londynu, to pewnie on lub Zidane będzie brany pod uwagę jako następstwo dla Beniteza który jest na wylocie z Realu.
0
Mou może wrócić do Realu, ale jakoś mi się nie wydaję że tam wróci przecież tam wciąż są zgniłe jabłka jak określił, czyli Ronaldo i Ramos.
0
Scolari pojechał po Realu.
19
Powiem tyle że Benitez wcale nie jest w takiej sytuacji jak Lucho rok temu, jest w dużo gorszej sytuacji. Jego drużyna dostała baty i to u siebie 0-4 z największym rywalem i nie wygrali w tym sezonie w lidze z nikim z czołówki, Barca Lucho nie urywała tyłka na Jesieni, ale jakoś te punkty zdobywali, a Real Beniteza już w pierwszej kolejce ligowej dał popis z Gijon.
2
Alexisa trudno upilnować ciężko się przeciwko niemu gry.
8
Faksem nie przeszło.
0
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/566132/franck-ribery-znow-kontuzjowany-nadchodzi-zmierzch-kariery-francuza
2
Ribery znowu kontuzjowany, ten piłkarz to już nigdy do formy nie wróci, Bayern go powinien sprzedać pożytku z niego żadnego nie ma, najlepiej jak odejdzie on i Robben.
0
Arbeloa to przeciętniak zawsze był przeciętniakiem, ale i tak osiągnął coś w przeciwieństwie do takie Granero.
4
Akurat Arbeloa i tak sobie nie pogra w Reprezentacji Hiszpanii, jak w Realu jest za słaby na rezerwowego to miałby pojechać na Euro? choć Sfinks to Sfinks on nawet Torresa który strzelił w sezonie 6 bramek potrafił powołać na MŚ.
2
"Arbeola: Szanowny panie, dzieli nas klasa. Pan jesteś kutas, ja mam kutasa”. Odpowiedz pachołka Mou na wczorajszy komentarz Pique, kolejne obrażanie, widać że Alvaro prawda boli.
1
kuba 1624 Choćby gratulując nam 1 punktu z Valencią Guti pokazał swój poziom inteligencji, on jest żałosny. WhiteKnight gościu wiesz że w 2009 2010 poza Xabim Alonso i Ronaldo, transfery to niewypały Kaka, Granero, Albiol, Leon i Arbeola, Benzema to się dopiero po przyjściu Mou sprawdził.
113
Musimy wygrać te KMŚ bo podobają mi się te plakietki na koszulkach.
6
Z Bilbao co przegraliśmy 4-0 graliśmy rezerwowym składem, z Leverkusen ten ostatni mecz również tylko Messi, Stegen, Alba, Rakitic z podstawowego składu. Remis u siebie z tak słabą Malagą to powinna być dla was sensacja, remis z Gijon również mimo że graliście na u nich to, to była 1 kolejka Ligowa powinniście wygrać, nie wspomnę o blamażu z nami 0-4 i to u siebie. Z Celtą była kompromitacja 4-1 to za dużo.
1
Arbeloa w latach 2010-2013 był pachołkiem Mourinho grającym brutalnie i chamsko, nie dość że nigdy nie był jakimś dobrym PO to jeszcze nadrabiał to brutalnym faulami i chamską grą, swój popis dał w 2011 jak z impetem nadepnął na nogę Davida Villi, zniszczył razem z Mourinho opinie Casillasowi, przez tamtych dwóch Iker był szmacony przez kibiców Realu.
0
Mareczka i AS jutro rano będą mieli pożywkę, już mnie tak nawet Hala Dzieci nie drażnią, tylko te dwa szmatławce.
0
Barca Enrique powinna brać akurat przykład z Barcy Guardioli, tutaj 2-0 im starczyło, a Barcelonie Pepa nie wystarczało 4-0.
1
Deportivo wy****ło nas bez mydła, my ich w zeszłym sezonie oszczędziliśmy, a oni się nam odpłacili.
0
Spokojnie remis to nie koniec świata, ale to wszystko przez Mathieu, Alba rozgrywał solidny mecz w obronie i jak był na boisku to był spokój, to był błąd Lucho że zdjął solidnego Albę.
0
Orientuję się ktoś który to już jest gol Messiego z wolnego w karierze?