2

"El Jarek ‏@El_Jarek 19.11
@TChomczyk moją liczbą zawsze była czwóreczka ;))" Przypadek?

10

"My nie powinniśmy mówić masakra, tylko masakracja ponieważ wciąż jesteśmy młodzi." Ci komentatorzy z Eleven mają humor widać że grają dużo w FIFE :D

1

Stegen prędko ze składu nie wgryzie Bravo, jeśli ten będzie tak dalej bronił.

2

Bravo zakrył Navasa kapeluszem, on skakał po tej bramce normalnie jak kocur, nie dało się go dzisiaj pokonać. Ronaldo by mu nawet nie trafił z karnego gdyby Claudio miał opaskę na oczach.

9

Munir powinien sobie zobaczyć Jeffrena jak on dobił kiedyś Real na 5-0, a ten zmarnował 3 setki.

1

Cristiano za ten agresywny faul na Alvesie powinien również dostać żółtko, walnął go w głowę z impetem.

0

Czyżby znów powracają te lata co były za Guardioli że lejemy Real jak chcemy i gdzie chcemy?

0

No i gdzie jest ta lepsza o klasę obrona Realu niż nasza, no gdzie?

0

Niech jeszcze strzeli Pique i Messi jak wejdzie, wtedy będę w 7 niebie.

0

Barcelona robi z Realem co chcę i to bez Messiego, co się będzie działo gdy na boisku pojawi się Argentyńczyk strach pomyśleć.

0

Czyli Benitez wyleci.

0

Roberto, Iniesta, Busquets, Suarez i Neymar grają magię.

0

Najlepiej obok Pique wystawić jakiegoś ogarniętego ŚO od razu mam na myśli Verme który jest szybki, silny skoczny i zwrotny, Mathieu jest szybki i silny, ale w ogóle nie jest zwrotny łatwo jest nim kręcić.

1

Strzelam że to był Jese :D

0

Polecam obejrzeć żeby zabić czas.

0

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/polacy-za-granica/grzegorz-krychowiak-powtarzalem-sobie-ronaldo-nie-strzeli/rezj69 Szczere wyznanie Krychowiaka, ale i tak Onet to większe dno i kilo mułu niż sąsiedzi z fioletowej, na Onecie dowiedziałem się że Sevilla to Rojiblancos masakra 0___0

0

Tego też nie wykluczam, fajnie by było jakby Pique jak w 2009 roku dobił Real na 2-6 :)

0

Ostatnio tak pewnie się czułem podczas GD w 2010 w Listopadzie, stawiam że wygramy 2-3 strzelcami Modric i Isco, dla Barcelony Messi, Neymar i Suarez.

0

Neymar jeszcze ma lata świetlne do tego jak nurkuję Ronaldo, zresztą czego się mogłem spodziewać po kibicu Białych, oni są zaślepieni w swój klub, nie można uważać że Ronaldo symuluję i trzeba mówić że to jest najlepszy klub na świecie bo inaczej ci oczy wydrapią.

0

Powinien wyjść ten Sportu, ale za Mathieu powinien zagrać Verma i Messi powinien wejść na te 30 minut, od początku bym go nie wystawiał.

6

Genialny artykuł dobra robota, ale i tak twierdzę uparcie że styl Lucho nie jest żadną Tiki Taką, Tiki Taka była za Pepa i póżniej Barcelona Ś.P Tito trochę tej Tiki Taki pokazywała, ale to już nie była ta Barca co za Guardioli, Luis Enrique stworzył swój własny styl i to już nie jest Tiki Taka, to jest coś innego.

0

Super, jest powołany Adriano który od 2 sezonów gra piach. Niech on lepiej odejdzie dla swojego dobra, Enrique marnuję tylko jego potencjał robiąc z niego tego 5 czy 6 stopera.

0

Kibice Realu twierdzą że obronę i pomoc mają o klasę lepszą, a w ataku to Real jest na równi z atakiem Barcy, ja uważam że atak Barcelony, a Realu to niebo i ziemia, a pomoc to mają jednak lepszą, ale obrona? Podyskutowałbym, Sevilla pokazała jaką Real ma dobrą obronę, bardziej genialny Navas ratował im tyłek i to dużo razy w tym sezonie.

101

Porównywać Bejla do Neymara, to jest obraza dla Brazylijczyka.

0

Jedyny słuszny następca Generała.

0

Niech sobie będzie faworytem, ciekawe co powie Benitez jak załadujemy Manitę.

3

No cóż Real się niczym wielkim pochwalić nie może poza tą LM z 2014.

4

El Clasico na Eleven to nie to samo co było na NC+, choćby dlatego że duet Wolski-Orłowski jest najlepszy na świecie, a tamtych amatorów się słuchać nie da.

2

Francja jest sama sobie winna, mogę zostać skrytykowany, ale tak uważam, przesadzili trochę w sprowadzaniu tych arabów.

4

Też mi pytanie, przecież wiadomo co bym wybrał. Oczywiście że El Clasico nie chciałbym HIV czy jakiś inny wirus od niej złapać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?