2015.10.22, godz. 10:48, New_Divide
"Kto jak kto, ale katalońska prasa na temat arbitrów NIGDY nie powinna się wypowiadać. Przykład pierwszy z brzegu:"
Ale jeden z adminów na Realmadrid.pl powiedział że po tym meczu z Chelsea w ogóle nie powinniśmy się wypowiadać na temat arbitrów, ten mecz był bardzo kontrowersyjny, ale był 6 lat temu, a Real bez przerwy jest wspierany przez sędziów czasami widoczniej ,a czasami mniej.
Nawet jeśli to okaże się prawdą to pewnie i tak Real z tego jakoś wybrnie i nie spotka ich żadna kara, może zapłacą 40 tys Euro, ale dla nich to tyle co dla nas 2 zł. Sędziowie nie tylko w lidze Hiszpańskiej sprzyjają Realowi również w LM przykład karny za to że piłka uderzyła piłkarza Szachtara w plecy, Dobrze by było gdyby wreszcie dostali za swoje, ale i tak nie nastawiam na to że jakąkolwiek karę dostaną.
Carvajal 1,2 mln Euro na rok w dodatku jeden z najlepszych na swojej pozycji, a Douglas 1,5 mln Euro gdzie zagra 5 meczów na sezon i jest z 4 półki niżej niż Carvajal.
Mam nadzieję że to z Roberto to nic poważnego, bo tylko on może być na tą chwilę naszym lekiem w pomocy, Rakitic i Masche nie mają kreacji za grosz tylko piłki do tyłu albo do najbliższego kolegi grają, a Busquets sam całej pomocy nie pociągnie zresztą on ma inne zadania. Roberto to bardziej kreatywny zawodnik niż Masche który odzwyczaił się być pomocnikiem, bo u nas grał gównie na obronie i Rakitica który jest bez formy, choć i tak nawet jak był w formie to nie był za bardzo kreatywny.
Jeśli tylko Angel będzie w formie to będzie robił co chciał z obroną Realu, mimo że grał u naszego największego rywala, to darzę go i tak dużą sympatią.
Też bym wystawił taki skład nie widzę Munira czy Sandro nawet przeciwko takiemu BATE, oni mogą grać tylko z ogórami ligowymi na każdego przeciwnika w LM są nieprzydatni, Alves da więcej na PS niż taki Sandro który jest nominalnie napastnikiem i się nie daję żeby grać na skrzydle.
Rakitic z Sevilli i Rakitic z Barcy to dwa różne Rakitice, tam to strzelał piękne gole i notował sporo asyst, on się po prostu dusi w tym stylu on nigdy nie będzie drugim Xavim nie ta postura czy technika i ogólnie Rakitic to piłkarz fizyczny, a Xavi to techniczny magik i wirtuoz, trzeba będzie sypnąć kasą po Verattiego on jest jedynym godnym następcą Xaviego, bo Ivan jest kompletnie bezproduktywny.
Nie pokładam w Tello żadnych nadziei nawet jak powróci do Barcelony, wydaje mi się że jest za słaby na zmiennika choć możliwe że jest lepszy niż Munir czy Sandro, był obiecujący w sezonie 2011 2012, ale to tyle.
Włodek Szaranowicz w FIFIE powiedział "Że na Katalończyków mówi się Polaki czyli Polacy, ale to już jest złośliwość ludzi z Madrytu" mówi o tym często jak się tylko gra Barceloną w starej FIFIE 15.
0
2015.10.22, godz. 10:48, New_Divide
"Kto jak kto, ale katalońska prasa na temat arbitrów NIGDY nie powinna się wypowiadać. Przykład pierwszy z brzegu:"
0
Nawet jeśli to okaże się prawdą to pewnie i tak Real z tego jakoś wybrnie i nie spotka ich żadna kara, może zapłacą 40 tys Euro, ale dla nich to tyle co dla nas 2 zł. Sędziowie nie tylko w lidze Hiszpańskiej sprzyjają Realowi również w LM przykład karny za to że piłka uderzyła piłkarza Szachtara w plecy, Dobrze by było gdyby wreszcie dostali za swoje, ale i tak nie nastawiam na to że jakąkolwiek karę dostaną.
8
Madryckie Gazety nic nie wspomniały o tej aferze, tym razem dosięgnie ich sprawiedliwość to na pewno nie będzie zmiecione pod dywan.
22
Carvajal 1,2 mln Euro na rok w dodatku jeden z najlepszych na swojej pozycji, a Douglas 1,5 mln Euro gdzie zagra 5 meczów na sezon i jest z 4 półki niżej niż Carvajal.
0
Rakitic zamknął mi mordę normalnie.
0
Mam nadzieję że to z Roberto to nic poważnego, bo tylko on może być na tą chwilę naszym lekiem w pomocy, Rakitic i Masche nie mają kreacji za grosz tylko piłki do tyłu albo do najbliższego kolegi grają, a Busquets sam całej pomocy nie pociągnie zresztą on ma inne zadania. Roberto to bardziej kreatywny zawodnik niż Masche który odzwyczaił się być pomocnikiem, bo u nas grał gównie na obronie i Rakitica który jest bez formy, choć i tak nawet jak był w formie to nie był za bardzo kreatywny.
3
Tylko Neymar się stara.
0
Pojechał po całości hhahahahha :d
0
Dobrze że chociaż Bartra gra, ale ten Pique mnie drażni.
40
Pewnie UEFA da kolejną karę Barcelonie bo przecież ta koszulka ma z tyłu pasy Katalonii.
0
http://sportowybar.wp.pl/kat,1041241,title,Syn-Ronaldo-ma-dosc-fotek-Jego-mina-mowi-sama-za-siebie,wid,17919073,wiadomosc.html?ticaid=115cb9 Ronaldo trochę przesadza.
0
Modric na 90% nie zagra z PSG.
0
I myślisz że dadzą Modricowi zagrać pełne 90 minut bez żadnego rytmu meczowego? On nawet z Levante nie dostał paru minut.
6
"Oficjalnie: Bale z kontuzją łydki." Real ma wielkie kłopoty nie wiadomo jak sobie poradzą z PSG bez Modrica, Jamesa, Benzemy i Balea.
3
Na tego faszystę w życiu bym nie zagłosował, Gimbaza się nim jara.
6
Obie partie są głupie, tylko nie wiem dlaczego tylu ludzi na nich głosuję.
1
O zwycięstwo Arsenalu może być ciężko Bayern jest w dobrej formie.
0
Niech UEFA jeszcze zabierze nam wszystkie LM Superpuchary UEFA i da Realowi.
5
Jeśli tylko Angel będzie w formie to będzie robił co chciał z obroną Realu, mimo że grał u naszego największego rywala, to darzę go i tak dużą sympatią.
0
Też bym wystawił taki skład nie widzę Munira czy Sandro nawet przeciwko takiemu BATE, oni mogą grać tylko z ogórami ligowymi na każdego przeciwnika w LM są nieprzydatni, Alves da więcej na PS niż taki Sandro który jest nominalnie napastnikiem i się nie daję żeby grać na skrzydle.
2
A i tak FIFA 16 bije na głowę PES 16, więc nie jest żle :)
1
Zyskał konkretnie na aerodynamice że prawie wczoraj przy wybiciu sobie nogę połamał.
0
Tylko Messi i Iniesta nie wyleczą tej bolączki w obronie.
2
Tak samo powinien powiedzieć Lucho o Pique. Enrique: "Pique się ogarnie, albo zostanie na ławce"
3
Gorzej niż za Skorży nie może być, na pewno z Urbanem zajdą dalej niż z tamtym pseudo trenerem.
3
Szacunek dla Neymara za dogonienie takiej Legendy Barcelony jaką jest bez wątpienia Johan Cruyff.
0
Niestety muszę obalić twój artykuł ponieważ w tym roku Real w 1/8 nie będzie mieć Schalke ponieważ ich nie ma w LM.
8
Rakitic z Sevilli i Rakitic z Barcy to dwa różne Rakitice, tam to strzelał piękne gole i notował sporo asyst, on się po prostu dusi w tym stylu on nigdy nie będzie drugim Xavim nie ta postura czy technika i ogólnie Rakitic to piłkarz fizyczny, a Xavi to techniczny magik i wirtuoz, trzeba będzie sypnąć kasą po Verattiego on jest jedynym godnym następcą Xaviego, bo Ivan jest kompletnie bezproduktywny.
0
Nie pokładam w Tello żadnych nadziei nawet jak powróci do Barcelony, wydaje mi się że jest za słaby na zmiennika choć możliwe że jest lepszy niż Munir czy Sandro, był obiecujący w sezonie 2011 2012, ale to tyle.
0
Włodek Szaranowicz w FIFIE powiedział "Że na Katalończyków mówi się Polaki czyli Polacy, ale to już jest złośliwość ludzi z Madrytu" mówi o tym często jak się tylko gra Barceloną w starej FIFIE 15.