@El_Jarek 2 godz.2 godziny temu
"Paco Jemez i jego taktyki na wielkie mecze. Powinno być 4:0 po 10 minutach. Oby w końcu spadli albo go zwolnili." Już piecze dupsko.
Byłem na więcej niż 100% pewny że Enrique dzisiaj wystawi Bartre, ale widać że nawet z takim przeciwnikiem go nie wystawi, woli wystawiać Pique i Mathieu bez formy, Bartra ma większy potencjał niż bycie rezerwowym w Reprezentacji Hiszpanii jest 3 stoperem bo podstawowa para to Pique-Ramos, a u nas jest 5 stoperem.
Suarez niech dzisiaj coś wpakuje najlepiej 2-3 bramki na przełamanie, liczę że jeszcze zawalczy o Pichichi, ale ma marne szansę przy takim Ronaldo który przecież też strzela karne, a Suarez tego nie robi.
Jese jest wciąż młody tak jak mówią komentatorzy, ale Raul w jego wieku albo jak był młodszy już miał podstawowy skład zapewniony i strzelał bardzo ważne gole i uciszał Camp Nou.
Na razie Pique i Mathieu to są najsłabsi stoperzy, Mathieu gra sporadycznie i jest pierwszym zmiennikiem w obronie, a właśnie Pique musi grać czy jest bez formy czy w formie bo jest wychowankiem.
Coutinho coś w słabej formie, nawet dobrze że Barca się nim nie interesuję, wcale nie dlatego że tak gra dzisiaj, tylko po co nam kolejny zawodnik który jest ofensywnym pomocnikiem jak Iniesta, Arda czy Rafinha.
Jest bardzo tani bo kosztuję tylko 3 mln Euro, co prawda lepszy już nie będzie jak z tych swoich najlepszych lat, ale jeszcze dało by się z niego wykrzesać to co najlepsze.
"OFICJALNIE: Adriano dostał zielone światło od lekarzy i jest gotowy do gry w dzisiejszym meczu z Rayo." Powiem że nie wiedziałem kompletnie że jest kontuzjowany, wiedziałem tylko o Messim, Rafinhi, Vermie i Inieście.
Może i FIFA to skorumpowane gnoje, ale mi się wydaję że zarząd Rosella coś musiał namieszać że teraz te leśne dziadki są dla nas jak wrzód na tyłku i to już od 2 lat, co ich kompletnie nie usprawiedliwia bo olewają nas jeśli chodzi o rejestrację Turana, a kary nam wlepiają chętnie.
4
Gra naszej obrony pozostawia wiele do myślenia, na BATE musi wyjść duet Verma-Bartra.
3
@El_Jarek 2 godz.2 godziny temu
"Paco Jemez i jego taktyki na wielkie mecze. Powinno być 4:0 po 10 minutach. Oby w końcu spadli albo go zwolnili." Już piecze dupsko.
29
1 asysta Neymara do Suareza stała się faktem.
1
Neymar najlepszy mecz w sezonie do tej pory nie zawsze się strzela 4 bramki i notuję 1 asystę.
2
Może woli chłopaków, ale ty mu akurat nie przypadłeś do gustu :D
1
No właśnie to głupota by wystawiać swoje zdj w awatarze bo przecież to nie jest Facebook.
0
Byłem na więcej niż 100% pewny że Enrique dzisiaj wystawi Bartre, ale widać że nawet z takim przeciwnikiem go nie wystawi, woli wystawiać Pique i Mathieu bez formy, Bartra ma większy potencjał niż bycie rezerwowym w Reprezentacji Hiszpanii jest 3 stoperem bo podstawowa para to Pique-Ramos, a u nas jest 5 stoperem.
0
Mathieu chyba ostatnią szansę dostał.
0
5
No i właśnie dzisiaj Ronaldo pobił Raula, można powiedzieć że tamtą nagrodę dostał za wcześnie.
0
Boże, ale to było 3 lata temu, zmądrzał już od tamtego czasu.
0
Ładna, aż dziwnie się poczułem przecież on zwykle na pustaka lub z karnego.
5
Suarez niech dzisiaj coś wpakuje najlepiej 2-3 bramki na przełamanie, liczę że jeszcze zawalczy o Pichichi, ale ma marne szansę przy takim Ronaldo który przecież też strzela karne, a Suarez tego nie robi.
3
Jese jest wciąż młody tak jak mówią komentatorzy, ale Raul w jego wieku albo jak był młodszy już miał podstawowy skład zapewniony i strzelał bardzo ważne gole i uciszał Camp Nou.
5
Może z tego Jese będzie jeszcze Raul.
1
Jednak Ronaldo ma jeszcze jakiś drybling.
0
Xbox One pad wygodniejszy i ogólnie konsola jest lepsza niż PS4.
0
Zakłamywać rzeczywistość już można?
0
Chyba się przybliżył o 20 metry w wyścigu po ZP, a Messi jest przed nim jakieś 25 km.
0
Ławka: Casilla, Lienhart, Marcos Llorente, Czeryszew, Lucas Vázquez, Jesé, Borja Mayoral.
Ławka budzi postrach :D
0
Liczę dzisiaj na jakieś bramki Suareza i może na jakąś asystę.
23
Pewnie zagra dobry mecz i w nagrodę przez kolejne 4 spotkania nie zobaczymy go na boisku.
0
Vermaelen nie zdołał jeszcze wyleczyć kontuzji łydki.
0
Na razie Pique i Mathieu to są najsłabsi stoperzy, Mathieu gra sporadycznie i jest pierwszym zmiennikiem w obronie, a właśnie Pique musi grać czy jest bez formy czy w formie bo jest wychowankiem.
2
Coutinho coś w słabej formie, nawet dobrze że Barca się nim nie interesuję, wcale nie dlatego że tak gra dzisiaj, tylko po co nam kolejny zawodnik który jest ofensywnym pomocnikiem jak Iniesta, Arda czy Rafinha.
0
Myślę że Klopp odbuduję Liverpool, tylko trzeba trochę na to czasu.
6
Jest bardzo tani bo kosztuję tylko 3 mln Euro, co prawda lepszy już nie będzie jak z tych swoich najlepszych lat, ale jeszcze dało by się z niego wykrzesać to co najlepsze.
7
"OFICJALNIE: Adriano dostał zielone światło od lekarzy i jest gotowy do gry w dzisiejszym meczu z Rayo." Powiem że nie wiedziałem kompletnie że jest kontuzjowany, wiedziałem tylko o Messim, Rafinhi, Vermie i Inieście.
0
Może i FIFA to skorumpowane gnoje, ale mi się wydaję że zarząd Rosella coś musiał namieszać że teraz te leśne dziadki są dla nas jak wrzód na tyłku i to już od 2 lat, co ich kompletnie nie usprawiedliwia bo olewają nas jeśli chodzi o rejestrację Turana, a kary nam wlepiają chętnie.
8
FIFA to niech się wezmie za siebie.