0

Nie, nie tylko ty.

0

Dla mnie to jest chore drużyna która wygrywa LM powinna zarobić znacznie więcej niż Finalista, ale nie będę narzekał mamy już piąty Puchar, a Juve ma cały czas tylko dwa.

0

Argentyna sama jest sobie wina, trzeba było obwiniać Messiego o porażkę w Copa America? To teraz niech cierpią, dla mnie mogą w ogóle się nie zagrać na MŚ ciekawe, ciekawe jak sobie poradzą bez Messiego, mają przecież tyle świetnych zawodników jak Di Marie, Aguero, Teveza, Pastore i Króla setek Higuaina.

5

Eminem

6

Przecież to wiadomo nie od dziś że ten śmieszny biały klub nam próbuje zaszkodzić, ta prokurator to była jedną z najbardziej zaufanych osób Pereza.

4

Już lepiej dać za niego te 40-50 mln Euro i mieć stopera na lata, ale pewnie Barca będzie uważać że jest za drogi i poszuka Stopera 10 lat starszego i tańszego.

0

Lepiej dać te 50 mln Euro na młodego zdolnego stopera który będzie u nas wiele lat niż kupić kolejnego dziadka za 20 mln Euro który będzie naszym stoper na 2 lata maksymalnie 3.

0

Prowadzi Elżbieta Jaworowicz to co się dziwić.

2

Chłopie jeśli masz tyle lat ile określiłeś w swoich danych to piwo dla ciebie nie jest wskazane :D

1

Pewnie i tak będzie w ZP przed Lewym ponieważ jest słynny i do tego jest najbardziej medialnym piłkarzem na świecie. Mam na myśli Ronaldo.

0

Myślę że na TOP 3 jak na razie zasłużył jest w życiowej formie i obecnie tylko Messi i Ronaldo są przed nim, a szczególnie ten pierwszy.

1

No nie tylko Onet, wszystkie Polskie media będą uważali że to skandal jak Lewy nie otrzyma ZP.

0

MD i wszystko jasne.

0

Ja już w żadne transfery nie wierze, tyle było już tych wymysłów śmiesznych gazetek którymi sobie można nie powiem co podetrzeć.

0

To już się tak ciągnie od 2 lat i pewnie to będzie dalej trwać jeszcze przez następne 5 lat, ja już powoli rzygam tymi wszystkim kłodami rzucanymi pod nogi w stronę Barcelony.

0

Raczej słabo ponieważ zabraknie im Modrica który jest szefem pomocy Realu.

1

To ten co ma zapisane że jest rocznikiem 2007? Do mnie też pisał.

0

Przeczytaj "Ja Ibra" to jest bardzo dobra książka.

0

Co do tego że skończy jak Ronaldinho to jeszcze nie jest pewne, lecz niestety wszystko na to wskazuje że za 2 lub 3 lata odejdzie z Barcelony z powodu tego że wybrał sex afery i imprezy, jego ojciec wcale mu nie pomaga w tym żeby tak nie było, nawet mnie denerwuje bo zrobił sobie z Neymara maszynkę do zarabiania pieniędzy.

0

Oczywiście liczę że Polska wygra EURO, no jak nie oni to mój drugi faworyt Chorwacja, ale patrząc na to realistycznie pewnie i tak Mistrzostwa Europy wygrają Niemcy lub Francuzi, co nie zmienia faktu że Polska może być czarnym koniem.

15

Pamiętaj nie można nic ujmować Ronaldo bo to jednak wielkie osiągniecie mieć 4 Złote Buty, ale takie nagrody indywidualne to tylko dodatek do trofeów bo one są najważniejsze.

0

Jak najwięcej ciągnąć od tych Arabów trzeba.

0

Do której klasy chodzisz?

0

To coś mnie ominęło, bo od lat oglądam EURO i jeszcze 1/8 nie było, UEFA musiała znowu zmienić zasady.

0

Na EURO niema 1/8 finału.

0

Jak już coś to Luis Suarez i Robert Lewandowski.

1

Van Gaal to kretyn i burak, ale VV sam wiedział na co się pisał, trzeba było zostać w Barcelonie chyba miałby pierwsze miejsce w bramce Barcelony dalej.

20

Chłopie bierz się w garść, wiemy że jak chcesz to potrafisz być najlepszym obrońcą na świecie.

6

Z całym szacunkiem do Obraniaka, ale teraz w kadrze mamy lepszych zawodników niż on.

1

Alves grał z Leverkusen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?