Twoja wiedza to głównie whoscored i tego typu badziewne portale które patrzą tylko na statystki, nie zagrał najlepiej, ale na pewno nie był najgorszym zawodnikiem. Wiadomo że będziesz krytykował każdego kto zagra w Barcelonie na PO, to już wiadomo od dawna.
Mnie żenuje poziom Hiszpańskich gazet, a szczególnie Mareczka która pisała jeszcze wczoraj o konflikcie Beniteza z Ramosem, a za parę godzin zmiotła pod dywan cały syf który narobiła pisząc że jest rozejm.
Na PO Roberto w przeciwieństwie do Montoi i Douglasa nie będzie mieć problemów z wygryzieniem Alvesa z podstawowego składu, jestem ciekaw jak to będzie dalej jak Alves będzie grał tak słabo jak gra do tej pory, a Roberto będzie grać coraz lepiej.
Wreszcie byśmy mieli 2 MSN jedno złożone z Neymara, Messiego oraz Suareza, drugie z graczy rezerwowych Nolito, Munir i Sandro, to by było coś, każdy z MSN miałby swojego zmiennika.
Ja bym sprowadził Morate do Barcelony, w Realu to był straszne drewno, ale myślę że dla tego bo za mało grał, a Juve się rozwinął i nie myśli o powrocie do Madrytu, nawet wywalił swoją byłą drużynę z LM i strzelił gola nam w Finale LM, myślę że kosztowałby jakieś 30 mln Euro.
Może tak Milika kupić w sumie nie głupi pomysł, a za 3 lata pewnie Suarez nie będzie już nam tyle dawał co teraz i będzie mógł być zmiennikiem Milika który będzie podstawowym Napastnikiem.
Jak już niektórzy tutaj dyskutują o Polskiej polityce, to wiadomo że PIS i PO mogą tylko wygrać, a wybór pomiędzy PO, a Pisem to jak wybór po między większym złem i mniejszym.
Jak już go chcę Real przy swojej kadrze to wiadomo że chcą go kupić po to żebyśmy go nie mieli lub podbić cenę żebyśmy przykładowo z 40 mln Euro zapłacili 70.
Też mi się nie chcę wierzyć że taki klasowy piłkarz poszedłby do nas za jakieś śmieszne w 30 mln Euro, jak Real kupił kiedyś przeciętnego Illiare za 40 mln.
Real go chcę ahahhaha ciekawe gdzie by grał? James, Isco, Modric, Kroos, Casemiro, Bale, Kovacic, to pomocnicy, w tym jest 4 nie do ruszenia jak James, Modric, Kroos i Bale, na ławce Kovacic, Casemiro i Isco, ciekawe gdzie by jeszcze upchnęli Coutinho.
0
Twoja wiedza to głównie whoscored i tego typu badziewne portale które patrzą tylko na statystki, nie zagrał najlepiej, ale na pewno nie był najgorszym zawodnikiem. Wiadomo że będziesz krytykował każdego kto zagra w Barcelonie na PO, to już wiadomo od dawna.
0
Mnie żenuje poziom Hiszpańskich gazet, a szczególnie Mareczka która pisała jeszcze wczoraj o konflikcie Beniteza z Ramosem, a za parę godzin zmiotła pod dywan cały syf który narobiła pisząc że jest rozejm.
0
I Arda ma być zmiennikiem Rakitica bez formy? Już to widzę jak Turan zgodzi się na bycie zmiennikiem.
0
Na PO Roberto w przeciwieństwie do Montoi i Douglasa nie będzie mieć problemów z wygryzieniem Alvesa z podstawowego składu, jestem ciekaw jak to będzie dalej jak Alves będzie grał tak słabo jak gra do tej pory, a Roberto będzie grać coraz lepiej.
0
Wreszcie byśmy mieli 2 MSN jedno złożone z Neymara, Messiego oraz Suareza, drugie z graczy rezerwowych Nolito, Munir i Sandro, to by było coś, każdy z MSN miałby swojego zmiennika.
0
Każdego dosięga sprawiedliwość.
0
Ja bym sprowadził Morate do Barcelony, w Realu to był straszne drewno, ale myślę że dla tego bo za mało grał, a Juve się rozwinął i nie myśli o powrocie do Madrytu, nawet wywalił swoją byłą drużynę z LM i strzelił gola nam w Finale LM, myślę że kosztowałby jakieś 30 mln Euro.
0
Szczerze to bez powodu Milan nie pozbył się Pato, zapowiadał się na świetnego napastnika, ale niestety kontuzję go wykończyły.
0
Może tak Milika kupić w sumie nie głupi pomysł, a za 3 lata pewnie Suarez nie będzie już nam tyle dawał co teraz i będzie mógł być zmiennikiem Milika który będzie podstawowym Napastnikiem.
5
Jak już niektórzy tutaj dyskutują o Polskiej polityce, to wiadomo że PIS i PO mogą tylko wygrać, a wybór pomiędzy PO, a Pisem to jak wybór po między większym złem i mniejszym.
1
Taki ktoś przydałby się w szatni Ronaldo, przestałby czekać tylko na jakąś patelnie czy odzwyczaiłby się nurkować.
9
Tą cudowną asystę Busiego trudno zapomnieć :D
2
Słaby ten suchar, aż się muszę napić.
1
Nie fajnie być kulturystą ponieważ na starość ciało się robi sflaczałe jak się przestanie ćwiczyć.
0
No to pozostaje tylko Verratti lub Koke który jest dobry tylko w rożnych.
0
Ta z tego zdj wygląda jakby była z jakiegoś targu.
1
Verratti to już w ogóle crack, jedyny piłkarz który mi przypomina Xaviego, obok Pogby to jest moje marzenie.
1
Jak już go chcę Real przy swojej kadrze to wiadomo że chcą go kupić po to żebyśmy go nie mieli lub podbić cenę żebyśmy przykładowo z 40 mln Euro zapłacili 70.
1
Też mi się nie chcę wierzyć że taki klasowy piłkarz poszedłby do nas za jakieś śmieszne w 30 mln Euro, jak Real kupił kiedyś przeciętnego Illiare za 40 mln.
0
Real go chcę ahahhaha ciekawe gdzie by grał? James, Isco, Modric, Kroos, Casemiro, Bale, Kovacic, to pomocnicy, w tym jest 4 nie do ruszenia jak James, Modric, Kroos i Bale, na ławce Kovacic, Casemiro i Isco, ciekawe gdzie by jeszcze upchnęli Coutinho.
0
Pięknego ratuje tylko te 5 bramek z Espanyolem tak to, to u niego sucho to wygląda 6 meczów ligowych bez gola.
14
Teraz statystyki Ronaldo w lidze 0-0-5-0-0-0-0.
0
Bo prześcieradło jest białe.
0
Casemiro przypomina mi Xabiego Alonso.
0
Syndrom nurka.
1
1-1 Ależ gol, ależ gol, ależ gol, ależ gol, co za bramka!! Luciano Vietto!!! Ależ gol!!
0
Real ma tylko w szpitalu Danilo i Jamesa, my mamy Messiego, Rafinhe, Inieste, Verme.
2
Michael Jackson na boisko szybko bo Torres nie ogarnia.
2
Stinger co tak rzadko wpadasz? Gdzieś ty chłopie był? :D
1