0

Twoja wiedza to głównie whoscored i tego typu badziewne portale które patrzą tylko na statystki, nie zagrał najlepiej, ale na pewno nie był najgorszym zawodnikiem. Wiadomo że będziesz krytykował każdego kto zagra w Barcelonie na PO, to już wiadomo od dawna.

0

Mnie żenuje poziom Hiszpańskich gazet, a szczególnie Mareczka która pisała jeszcze wczoraj o konflikcie Beniteza z Ramosem, a za parę godzin zmiotła pod dywan cały syf który narobiła pisząc że jest rozejm.

0

I Arda ma być zmiennikiem Rakitica bez formy? Już to widzę jak Turan zgodzi się na bycie zmiennikiem.

0

Na PO Roberto w przeciwieństwie do Montoi i Douglasa nie będzie mieć problemów z wygryzieniem Alvesa z podstawowego składu, jestem ciekaw jak to będzie dalej jak Alves będzie grał tak słabo jak gra do tej pory, a Roberto będzie grać coraz lepiej.

0

Wreszcie byśmy mieli 2 MSN jedno złożone z Neymara, Messiego oraz Suareza, drugie z graczy rezerwowych Nolito, Munir i Sandro, to by było coś, każdy z MSN miałby swojego zmiennika.

0

Każdego dosięga sprawiedliwość.

0

Ja bym sprowadził Morate do Barcelony, w Realu to był straszne drewno, ale myślę że dla tego bo za mało grał, a Juve się rozwinął i nie myśli o powrocie do Madrytu, nawet wywalił swoją byłą drużynę z LM i strzelił gola nam w Finale LM, myślę że kosztowałby jakieś 30 mln Euro.

0

Szczerze to bez powodu Milan nie pozbył się Pato, zapowiadał się na świetnego napastnika, ale niestety kontuzję go wykończyły.

0

Może tak Milika kupić w sumie nie głupi pomysł, a za 3 lata pewnie Suarez nie będzie już nam tyle dawał co teraz i będzie mógł być zmiennikiem Milika który będzie podstawowym Napastnikiem.

5

Jak już niektórzy tutaj dyskutują o Polskiej polityce, to wiadomo że PIS i PO mogą tylko wygrać, a wybór pomiędzy PO, a Pisem to jak wybór po między większym złem i mniejszym.

1

Taki ktoś przydałby się w szatni Ronaldo, przestałby czekać tylko na jakąś patelnie czy odzwyczaiłby się nurkować.

9

Tą cudowną asystę Busiego trudno zapomnieć :D

2

Słaby ten suchar, aż się muszę napić.

1

Nie fajnie być kulturystą ponieważ na starość ciało się robi sflaczałe jak się przestanie ćwiczyć.

0

No to pozostaje tylko Verratti lub Koke który jest dobry tylko w rożnych.

0

Ta z tego zdj wygląda jakby była z jakiegoś targu.

1

Verratti to już w ogóle crack, jedyny piłkarz który mi przypomina Xaviego, obok Pogby to jest moje marzenie.

1

Jak już go chcę Real przy swojej kadrze to wiadomo że chcą go kupić po to żebyśmy go nie mieli lub podbić cenę żebyśmy przykładowo z 40 mln Euro zapłacili 70.

1

Też mi się nie chcę wierzyć że taki klasowy piłkarz poszedłby do nas za jakieś śmieszne w 30 mln Euro, jak Real kupił kiedyś przeciętnego Illiare za 40 mln.

0

Real go chcę ahahhaha ciekawe gdzie by grał? James, Isco, Modric, Kroos, Casemiro, Bale, Kovacic, to pomocnicy, w tym jest 4 nie do ruszenia jak James, Modric, Kroos i Bale, na ławce Kovacic, Casemiro i Isco, ciekawe gdzie by jeszcze upchnęli Coutinho.

0

Pięknego ratuje tylko te 5 bramek z Espanyolem tak to, to u niego sucho to wygląda 6 meczów ligowych bez gola.

14

Teraz statystyki Ronaldo w lidze 0-0-5-0-0-0-0.

0

Bo prześcieradło jest białe.

0

Casemiro przypomina mi Xabiego Alonso.

0

Syndrom nurka.

1

1-1 Ależ gol, ależ gol, ależ gol, ależ gol, co za bramka!! Luciano Vietto!!! Ależ gol!!

0

Real ma tylko w szpitalu Danilo i Jamesa, my mamy Messiego, Rafinhe, Inieste, Verme.

2

Michael Jackson na boisko szybko bo Torres nie ogarnia.

2

Stinger co tak rzadko wpadasz? Gdzieś ty chłopie był? :D

1

To najbardziej pasuję do Ronaldo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?